Перекурчик

Статус
Закрита.

Vov-1

Зброяр
В нас тільки зараз пішов.

На носі новорічні знижки. Хочу купити спінінг. Ніяк не можу визначитись, хотів ZEMEX Bass Addiction Casting Rods 2,13м 5-25гр, а друзі радять Favorite X1 802M 2.44 м 7-21 г
Тут один під мульт,а інший під ,,мясорубку":oops:
 

Vov-1

Зброяр
Так ото ж! Візьмеш паличку чуть не вдвоє дорожчу, і потім ще і мульт непоганих грошей коштує:(
Я мультиплікатор,так і не освоїв:oops:Пару раз ловив тролінгом, не своїми снастями,а правильно налаштувати на закид ,так і не навчився:(:(:(
 

Mykola STARyy

Снайпер
Написав. Чекаєм відповіді.
 

Vov-1

Зброяр

Mykola STARyy

Снайпер
Я мультиплікатор,так і не освоїв:oops:Пару раз ловив тролінгом, не своїми снастями,а правильно налаштувати на закид ,так і не навчився:(:(:(
Мені щось тролінг не смакує.
Я ловлю переважно з човна на вертушку, на другому місці коливалки, на третьому силікон (релакс копито і дещо з фанатика), воблери рідко-рідко: страйк про інквізитор, ужгородський стік, хорватське яйце, . Ага, ще зрідка мандула, якщо є надія на судака.
 

Vov-1

Зброяр
Мені щось тролінг не смакує.
Я ловлю переважно з човна на вертушку, на другому місці коливалки, на третьому силікон (релакс копито і дещо з фанатика), воблери рідко-рідко: страйк про інквізитор, ужгородський стік, хорватське яйце, . Ага, ще зрідка мандула, якщо є надія на судака.
Якщо,вертушка,коливалка,силікон...То ,я думаю що ,доречнішим буде спінінг,а не кастінг...Імхо:oops::)
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
На улице красота неимоверная!!!
 

Mykola STARyy

Снайпер
А ще водойми просто створені для кастингу є прямо в місті. Я думаю і ужгородський стік і хорватське яйце, та і силікон без огрузки цілком до нього пасує .
А взагалі, яка ваша думка про земекс, не обов'язково кастинговий? В порівнянні з фаворит наприклад. Чи селект вайпер.
Вартує кореєць вдвоє більшої ціни?
На улице красота неимоверная!!!
А в нас чуть притрусило і вже тане.
 

Vov-1

Зброяр
А ще водойми просто створені для кастингу є прямо в місті. Я думаю і ужгородський стік і хорватське яйце, та і силікон без огрузки цілком до нього пасує .
А взагалі, яка ваша думка про земекс, не обов'язково кастинговий? В порівнянні з фаворит наприклад. Чи селект вайпер.
Вартує кореєць вдвоє більшої ціни?

А в нас чуть притрусило і вже тане.
Корейці роблять достойні снасті...Важко обговорювати речі,які не тримав в руках:oops::)Те ж саме й фаворит..З раннім,, фаворитом" мав справу, нічого особливого...,,Робоча конячка" :)за свої гроші...
 
Статус
Закрита.
Зверху