Пиж-контейнер універсальний, кулі 12,16, 20 калібр

Статус
Закрита.

Patso

Снайпер
Є також можливість зробити під індивідуальне замовлення коркові войлочні, піонополістиролові пижі та картонні прокладки 32 калібру. Діаметр 12,7мм, якщо потрібно, звертайтеся.
 

Croc

Мисливець
Доброго дня, хочу у вас замовити контейнера еліт 200шт . червоних -100шт, зелених- 50шт, і 50шт- жовтих.
 

витьок

Мисливець
Тоді прийміть замовлення Пиж-контейнер "Рись-Еліт" (Амортизатор корковий - 3шт по 5мм + 1шт 3мм) - 120грн/100шт
 

Croc

Мисливець
Контейнера отримав дуже сподобалися щиро дякую, буду тестувати продавця рекомендую, дуже оперативно відправив упаковано супер. З.пов.
 

Pavel K

Новачок
Отримав контейнери. Дуже хороша якість не тільки пластику, а і самого виконання. Передивився з два десятка контейнерів і ні на одному не знайшов хоч натяку на не пролив чи недолив у форму. Ідеально. Обтюратор взагалі супер - і рівний, і точний, і поверхня гладка. В гільзи входить, як вже писали тут неодноразово, дуже щільно. В нову товстостінну взагалі в натяг. Буду пробувати використовувати в першу чергу для підкаліберних куль з вкладками амортизаторами. Ну і для шроту само собою. Від Остапа про телефону отримав і консультацію, і поради. Рекомендую!
 

Patso

Снайпер
Отримав контейнери. Дуже хороша якість не тільки пластику, а і самого виконання. Передивився з два десятка контейнерів і ні на одному не знайшов хоч натяку на не пролив чи недолив у форму. Ідеально. Обтюратор взагалі супер - і рівний, і точний, і поверхня гладка. В гільзи входить, як вже писали тут неодноразово, дуже щільно. В нову товстостінну взагалі в натяг. Буду пробувати використовувати в першу чергу для підкаліберних куль з вкладками амортизаторами. Ну і для шроту само собою. Від Остапа про телефону отримав і консультацію, і поради. Рекомендую!
Дякую за відгук. Приємно, що вам сподобалося. Будуть питання, звертайтеся!
 

Patso

Снайпер
Всім доброго здоровя, Христос Воскрес!
Маю готовий каталог продукції в форматі PDF та прайс. Можу всім бажаючим скинути на пошту, щоб добре роздивитись і прицінитись до товару.
 

web2r

Мисливець
Всім доброго здоровя, Христос Воскрес!
Маю готовий каталог продукції в форматі PDF та прайс. Можу всім бажаючим скинути на пошту, щоб добре роздивитись і прицінитись до товару.
Воістину Воскрес! Прошу відправити каталог на web2rr@gmail.com Дякую
 
Статус
Закрита.
Зверху