Пиж-контейнер універсальний, кулі 12,16, 20 калібр

Статус
Закрита.

Patso

Снайпер
Зроблю анонс нового продукту. Новий контейнер нашого виробництва. Взято все краще від ПК Рись - обтюратор, універсальність - пижі з пробки чи пінополістиролу всередині контейнера, висота пк такаж як рисі, для закриття під зірочку. З новинок - менша товщина стінки, контейнер має 6 пелюстків, розрізи пелюстків глибші. Контейеер легший і швидше розкривається. Краще підійде для дрібного шроту, тоді як рись для крупного шроту і картечі.
20180922_155508.jpg
 
Цікавий контейнер!
Маю бажання спробувати!
Коли плануєте серійний випуск та яку вартість?
 

Patso

Снайпер
Цікавий контейнер!
Маю бажання спробувати!
Коли плануєте серійний випуск та яку вартість?
Вартість буде аналогічна вартості ПК рись. Контейнер голий - 70грн/100шт. Набір економ - 100грн, набір Еліт - 120грн. Серія буде мабуть за місяць. Зараз є в наявності 600шт. Так що їх можуть придбати перші бажаючі.
 

I am a hunter

Мисливець
Забрал сегодя свою посылку,спасибо Остап быстро оперативно отправляете.Заказывал контейнер Чирок ,оптюратор на 20к.Чирок плотно входит в гильзу пластик мягкий вартий уваги,отстреляюсь отпешусь....Оптюратор 20к тоже плотненько входит в пластиковую гильзу,отлечается от тех что продаються на просторах интернета...
 
Останнє редагування:

Tosik

Мисливець
Теж отримав сьогодні посилку. Доїхало все добре. Якістю задоволений. Дуже вам дякую. З повагою і найкращими побажаннями.
 
Доброго дня. Станрк зроблено дуже добротно, все металеве, конструкція жорстка. Закриває гарно. Працює як з матрицями від Alex88 такі з гаепом. Гаепівська матриця ставиться без проблем. Двигун дає 1370 об/хв і працює дуже тихо. Відео і фото буде обовязково, трохи не встигаю. Хочеться все зробити...
Вітаю, шановний майстре!
Цікавить станок такої концепції - і Ваш також виглядає дуже цікаво!
Було б просто чудово, якби Ви таки зробили відеоогляд свого виробу, відео роботи верстата, результат - готовий патрон.
Будь ласка!
 

Tosik

Мисливець
Підкажіть, будь ласка, хто заряджав 32 гр. шроту на пороху Д2о, скільки і яких по висоті треба ставити пижів. А то я засипав порох, вставив контейнер, потім хотів вставити пижі. Виявляється не все так просто. Вони туди не лізуть. Потім витягнути конт теж не просто - він дуже щільно заходить в гільзу. Я так думаю - спочатку треба вставити пижі. Може я щось не так роблю? Дякую.
ПК брав рись еліт.
 

huntumy

Зброяр
Ставлю пыжи сразу. Пробка 20к. Стеклопрокладка и завальцовка. Хороший патрон получается
 

Tosik

Мисливець
Скільки і яких Ви ставите. У мене пижі йшли в комплекті. 300 по 5 мм. і 100 по 3 мм.
 

Patso

Снайпер
Скільки і яких Ви ставите. У мене пижі йшли в комплекті. 300 по 5 мм. і 100 по 3 мм.
Під 32г оптимально 15 пробки. Я переважно спочатку досилаю контейнер на порох а тоді в нього пижі. Але треба мати навойник 20 калібру. Або замініть його чимось іншим підходящим по діаметру.
 

Vov-1

Зброяр
Скільки і яких Ви ставите. У мене пижі йшли в комплекті. 300 по 5 мм. і 100 по 3 мм.
Залежить від номеру дробу...Простіше дістати пробку,ніж ,,виколупувати "контейнер...зробіть гачок з шила...Буває дуже потрібен:)
 

Patso

Снайпер
Зробив нову партію обтюраторів на 20 калібр. Цього разу жовті. Обтюратор щільно входить навіть в латунну гільзу. Упаковки по 50шт. Ціна 15грн.
20181014_230145.jpg
 

Вкладення

Статус
Закрита.
Зверху