Питання по ЗАКОНОДАВСТВУ

kym61

Мисливець
Это, действительно нужное и хорошее дело. :) И то что документы обсуждать можно только в параллельной теме-это правильно.
С добрым началом.
 

cухов

Новачок
Доброго вечора,В мене запитання:По статуту я маю право сплачувати членські внески до 1-го липня.У відстрільній карточці на пушного внизу маленьким текстом сказано:УВАГА!Умовою здійснення полювання з 07 по 15 січня є сплата членських внесків за 2017р.Чи законна ця вимога?Прошу відповісти Яковлева В.А.
 

Hovarf

Слідопит
Недавно побував в магазині "Мисливець" м. Львів, вул. Валова. Здивувало те, що патрони для гладкоствольної зброї продають при наявності дозволу на зброю та паспорта. Може хтось зможе пояснити чим мотивовані такі зміни.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Доброго вечора,В мене запитання:По статуту я маю право сплачувати членські внески до 1-го липня.У відстрільній карточці на пушного внизу маленьким текстом сказано:УВАГА!Умовою здійснення полювання з 07 по 15 січня є сплата членських внесків за 2017р.Чи законна ця вимога?Прошу відповісти Яковлева В.А.
Давайте з початку нагадаю, що сплачувати заробітну плату працівникам Товариства, мисливського господарства, заправляти машини, сплачувати податки, підгодовувати мисливських тварин тощо треба не тільки після 1 липня. На жаль, більшість мисливців згадують про обов'язок сплачувати щорічні членські внески лише перед тим, як вийти на полювання, іноді - наприкінці жовтня-на початку листопада, у кращому випадку - на початку серпня. Тому кошти попадають до бюджету організації вкрай нерегулярно. Як цей процес врегулювати?
У той частині Статуту, який ви, шановний Сухов, озвучили (про внески до 1 липня), далі сказано: "За рішенням президії ради Кримської республіканської, обласної, Київської міської, Севастопольської регіональної організації УТМР членські внески можуть сплачуватись поетапно впродовж року в залежності від фінансового стану організації та її членів" (частина друга п. 8.3 Статуту УТМР).
По-друге, БЗ дозволяє користувачам мисливських угідь встановлювати свої порядки полювання, за невиконання яких порушники караються згідно ж із цим Законом.
Таким чином, вимога вашого користувача сплатити членські внески за новий рік (якщо ви хочете розпочати у цьому році полювання) є законною та відповідає нормам Статуту. До речі, зазвичай на початку року сплачуються внески першого етапу, вони не є повними.
 
Останнє редагування:

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Недавно побував в магазині "Мисливець" м. Львів, вул. Валова. Здивувало те, що патрони для гладкоствольної зброї продають при наявності дозволу на зброю та паспорта. Може хтось зможе пояснити чим мотивовані такі зміни.
Ну, стосовно вимоги дозволу на зброю, сподіваюся, зрозуміло?..
Стосовно вимоги паспорта, думаю, треба спитати у продавця. У дозвільників спитати можна лише після свят
 

cухов

Новачок
В. Яковлев,
специалист ВС УООР
Дякую!Змістовна відповідь.якщо можна то ще одне питання:Може Ви знаєте де гроші Вінницького УТМР за 2015-2016рр.Там мільйонні кошти.їх хтось шукає?
 
Останнє редагування:

cухов

Новачок
Звичайно можна.В тому році наприкінці зими в Барському р-ні.Вінницької обл. відбулися звітні збори районної організаціїУТМР,де був присутній в/о голови обласної ради Карватський Ю.В. Він повідомив,що попередній голова Мерц А. І.на лікарняному,бугалер звільнився,гроші на якихось рахунках.доступу до них немає.Була озвучена сума близько 4000 000.Нам сказали,що зараз вони щукають ці гроші.результату ми незнаєм:знайшли чи ні.Що це за гроші,чому такі великі накопичення?Хто отримував відсотки(немалі) з цих сум?Врешті решт їх хтось шукає?Ви будь-ласка поцікавтеся.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Мерц вже звільнився - людина перенесла інсульт. Певний час він, ясна справа, був на лікарняному, а Карвацький відразу не міг отримати доступ до рахунків організації - існує певна процедура отримання права їх використовувати.
Гроші (не знаю, чи було там 4 млн. грн), зазвичай, трошки накопичують всі розумні господарі, в цьому нічого поганого не бачу: по-перше. коли члени не поспішають сплачувати внески, кошти десь брати треба. По-друге, на деякі заходи десь треба брати. Наприклад, на проект мисливського впорядкування, який час від часу замовляють та розробляють, треба достатньо багато коштів. Наприклад, вартість 1 га мисливського впорядкування (якщо не помиляюся) - 1 грн за 1 га (Уточнив: від 1 до 3 грн за 1 га). Скільки в області мисливських угідь за Товариством? Підрахуйте лише ці витрати.
У вівторок щось спробую узнати про 4 млн. грн.
 
Останнє редагування:

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
який розмір внесків першого етапу? 1грн -10грн-100грн?
У кожної облорганізації - свої, приймають рішення на місцях. Спитайте в президії ради облорганізації (та й в районах повинні знати).
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Також, як і право користувача, допускати вас до полювання, якщо ви в цьому році не сплатили внесок, або ні.
Я ж вам пояснив...
 

sanjabc

Мисливець
Київська область. Білоцерківський район. який , до речі не має своїх угідь.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Біла Церква. Обрали районним людину, яка замість того, щоб займатися справами УТМР у районі, збирала підписи на закріплення мисливських угідь за господарством, яке не мало відношення до Товариства, а планувалося для голови райдержадміністрації. Та й до цього часу ніяк не можу до кінця зрозуміти план дій у БЦ...
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
але внески збирають вправно
Я бы вам посоветовал узхнать, кому вы в БЦ платите членские взносы. Вы знаете, что у вас там, кроме нашей райорганизации, существует еще, как минимум, одна, которая к нам фактически отношения не имеет?
 

sanjabc

Мисливець
невже ви думаєте,що я УТМР від об'єднання мисливців і рибалок білоцерківщини відрізнити не можу? і до речі, чим займається білоцерківський районний утмр крім збору внесків?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
невже ви думаєте,що я УТМР від об'єднання мисливців і рибалок білоцерківщини відрізнити не можу? і до речі, чим займається білоцерківський районний утмр крім збору внесків?
І що вам відповів голова БЦ районної організації УТМР на це питання?
До речі, хто керівник райорганізації УТМР, а хто - Білоцерківщини? І ще - більше у вас організацій мисливців немає?
 
Зверху