Питання по ЗАКОНОДАВСТВУ

sanjabc

Мисливець
районного на місці, за минулий рік не застав. або секретар, або працівник сусіднього офісу, до речі який теж 'продає ввдстрілочні'. про ГО не скажу, бо не є участником, але знаю що проводять роботу, і полювання для своїх членів проводять. а от на питання скільки ' фірм' по полюванню вам краще відомо, то і томилівська дача, і лісхоз, і інші. роботи утмр -о. тільки скаржаться що у них все ввдібрали , обманули, але вже внески 500 грн давай неси швидко. а полюй де хочеш.
 

MAPODEP

Мисливець
Валера, я не соглашусь, как раз, что штраф может так вразумить человека. Во-первых, понимание, что ты что-то нарушаешь, уже подразумевает, что может последовать наказание. Просто вопрос в таком случае изменится или дополнится: к вопросу "на фига нужен паспорт" добавиться вопрос "почему такой хреновый закон или почему за отсутствие паспорта наступает штраф?"
Скиффу попробую разъяснить прописную истину: наше несчастное человечество не от скуки или от безделия, ну и совершенно не назло ему и случайно свалившейся на него собаке из самого Красноярска (говорят - возможно и лайка, но хвост, видимо, таки буликом!), так я о человечестве - видимо,таки, оно не зря тратит время и немалые средства сначала на приручение диких животных, потом на улучшение их качеств, которые стараются закрепить в последующем потомстве, чтобы не потерять зря попраченное время, труд и материальные средства (проще - деньги). Посему породистые собаки стоят не очень дешево (даром только сыр в мышеловке). Сам говоришь: надо еще на выставки водить, соревнования и т.п., кормить, выгуливать, родословную оформлять за деньги, натаскивать, вольер, будка, ошейник,.. а выкормить нормальную суку (да и кобеля), а щенков хотя бы до 1 месяца, да и пока реализуешь кормить не какашками. Все это деньги, но цивилизованное человечество на это идет, так как за многовековую историю поняла, что в этом есть смысл. Посему, кстати, даже другу собаку не дарят, а ПРОДАЮТ (пусть - условно, за 10 коп.). Это все выверено и оправдано!
Но, вот незадача, на скиффа упала (АЖ ИЗ САМОГО КРАСНОЯРСКА!!!) собачка НА ХАЛЯВУ, да еще хвост бубликом!!! Блин, наверное всех кабанов сама без ружжа будет ловить в лесу и приводить домой под конвоем, даже с кровати вставать не надо!
А тут -бац! Облом! Не катит дешевый подарок без родословной, подтверждающей, что собака таки лайка (например, ЗСЛ), что ее хозяин таки тратил деньги на воспитание, обучение, имеет доказательство, что собака таки умеет брать живьем кабана!
Скифф, не обижайся, тем более, что я немного (!) утрирую. Но вопрос обсуждался тут неоднократно, и такие прописные истины в который раз повторять - осточертело!
Видимо, кое-что сможешь понять, когда (не дай Бог!) у тебя эту собачку уведут... плохие дяди. Ну, или когда начнешь продавать щенков от своей лайки, а их мало кто будет брать (разве что - подаришь).
Если и теперь непонятно - я таки точно на рыбалку...
ну ці всі документи і закони придуманні тільки і ТІЛЬКИ для підтримання/заробляння грошей тих хто займається розведенням/виведенням порід! В чому різниця між лайкою з документами і лайкою без документів? - в ЦІНІ і в можливому покаранні за відсутність документів від тих то рветься виконувати закон лобістів своїх інтересів!!!
"Видимо, кое-что сможешь понять, когда (не дай Бог!) у тебя эту собачку уведут... плохие дяди. Ну, или когда начнешь продавать щенков от своей лайки, а их мало кто будет брать (разве что - подаришь)." - погані дяді можуть любу собаку викрасти і як раз чим "блотніші" документи тим більше шанс розстатися зі своєю собакою! І повірте цуценят добре купують і без документів, головне знати тих людей що продають! Тільки от ціна добре відрізняється, не треба платити лобістам в карман! Не заперечую, що породу потрібно виводити, але вважаю що це не повинно бути за мій рахунок...
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ага: ти, дядьку, витрачай кошти та сили на розведення та вирощування, а я на це болт забью!
У мене немає а ні собак, ані бізнесу на цьому. Але, що у нашій державі настала правова фаза (а не залишився бардак!) треба або виконувати прийняті закони, або можете їх оскаржувати (можете - своїм лоббі). Іншого бути не може й не повинно бути!
Інакше так дурнями і помремо!
 

MAPODEP

Мисливець
Ага: ти, дядьку, витрачай кошти та сили на розведення та вирощування, а я на це болт забью!
У мене немає а ні собак, ані бізнесу на цьому. Але, що у нашій державі настала правова фаза (а не залишився бардак!) треба або виконувати прийняті закони, або можете їх оскаржувати (можете - своїм лоббі). Іншого бути не може й не повинно бути!
Інакше так дурнями і помремо!
а якщо завтра якийсь лобіст прийме закон, що ви все повинні віддавати для нього, то це буде все одно правова держава! І тільки кожному вирішувати, чи виконувати такі здирницькі закони! Або майже всі підприємці на єдиному податку дурять державу і конкретно вас, тільки щось я не бачив великих протестів або "здачі" свої знайомих/роботодавців/сусідів в правоохоронні органи! Наведу ще приклад - всі так чи інакше коли-небудь переходили дорогу в не положеному для цього місці, це адміністративне правопорушення, але ніхто ні на кого "бочку не кате". І тут те ж саме, поки в тих сферах не наведуть порядок, то і тут не наведеться. І чудово все таки що ви згодні, що ці закони прийняті на користь тих хто займається розведенням порід, до речі вони всі платять податки за прибутки від збуту цуценят?
 

skiff

Мисливець
Інакше так дурнями і помремо![/QUOTE]
Ага: ти, дядьку, витрачай кошти та сили на розведення та вирощування, а я на це болт забью!
Просто не потрібно змішувати все в одну кучу. розведення/виведення порід , та вирощування порід це одне а полювання , це зовсім інше. Родословна для полювання взагалі немає ніякого значення. Просто придумано що гроші дерти з мисливців да і все. А якшо моя , як ви кажете "недолайка з бубликом" краще працює, за всіх дипломованих псів, то чого з нею не можна полювати. Бо хтось не продасть своїх цуценят. ось і вся корупція - або бери оцих от собак, або взагані не ходи наполювання з собакою. Давайте і зі зброєю так - менше 1000$ - киш з угідь. Взагалі чого її не допускати на полювання?? защо переживать?, якщо вона "недолайка" то і працювать не буде, походить збоку і все, чи боїтесь, шо вона зустріне там вашу імениту лайку і джиг -джиг її по саме немогу і "породу вам підпортить".
"Але, що у нашій державі настала правова фаза (а не залишився бардак!) треба або виконувати прийняті закони" - це воно так. Але в іншій темі за глушник, законом не заброронено, а ви всіх відразу в браконьери. Виходить закон як дишло, як вигідно так і трактуєм
 

MAPODEP

Мисливець
Інакше так дурнями і помремо!
Просто не потрібно змішувати все в одну кучу. розведення/виведення порід , та вирощування порід це одне а полювання , це зовсім інше. Родословна для полювання взагалі немає ніякого значення. Просто придумано що гроші дерти з мисливців да і все. А якшо моя , як ви кажете "недолайка з бубликом" краще працює, за всіх дипломованих псів, то чого з нею не можна полювати. Бо хтось не продасть своїх цуценят. ось і вся корупція - або бери оцих от собак, або взагані не ходи наполювання з собакою. Давайте і зі зброєю так - менше 1000$ - киш з угідь. Взагалі чого її не допускати на полювання?? защо переживать?, якщо вона "недолайка" то і працювать не буде, походить збоку і все, чи боїтесь, шо вона зустріне там вашу імениту лайку і джиг -джиг її по саме немогу і "породу вам підпортить".
"Але, що у нашій державі настала правова фаза (а не залишився бардак!) треба або виконувати прийняті закони" - це воно так. Але в іншій темі за глушник, законом не заброронено, а ви всіх відразу в браконьери. Виходить закон як дишло, як вигідно так і трактуєм[/QUOTE]
якщо я не помиляюсь, то в Україні лише одна організація яка може видавати по "закону" паспорта на мисливські собаки! А чому тільки одна? та ще й громадська? Я теж можу піти та зареєструвати громадську організацію і сказати що мої документи кращі за іншу громадську організацію, але ж в законі чомусь вказано одну організацію, що є явною ознакою лобізму! Нафіга такий закон? - відсутність конкуренції завжди приводить до підвищення цін! Тому у нас в державі повно тіньового бізнесу, он навіть акцизи і податки на горілку вже майже вдвічі вищі ніж коштує сама горілка, тому із підполи її і продають...
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Доповідаю про гроші вінницькі (тільки що переговорив із Карвацьким Ю.В.).
Та на рахунках було приблизно 3,8 млн грн., вони були на рахунках банку "Хрещатик". На жаль, у минулому році збанкрутували декілька десятків банків, у тому числі й банк "Хрещатик" та "Київська Русь" (у якому теж знаходилися кошти деяких підрозділів Товариства). Ось там ці кошти й "зависли". Таким чином, їх ніхто не вкрав. Всеукраїнською радою та постраждалими обласними організаціями УТМР на цей час вживаються заходи щодо отримання цих коштів (зверталися й до Президента, й до пані Гонтаревої і до інших установ). На жаль, там такі великі кошти підприємств "зависли", що повернути їх не так й просто. Наприклад, Вінницька організація УТМР у черзі на повернення стоїть восьмою в області, але коли щось отримає - сказати важко.
Ось така ситуація.
 

cухов

Новачок
Дякую за відповідь.Нам від цього не легше.Потрібно щоб ці кошти не накопичувались на рахунках а потім безслідно пропадали,а використовувались за призначенням і статутом.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Потрібно щоб ці кошти не накопичувались на рахунках а потім безслідно пропадали,а використовувались за призначенням і статутом.
Хорошо и, главное, правильно, сказано: деньги должны "крутиться", работать, а не лежать на счетах и кормить процентами дармоедов. Сколько, в месяц, приносило "чистоганом" 3,8 млн?! И как эти проценты оприходывались?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Дякую за відповідь.Нам від цього не легше.Потрібно щоб ці кошти не накопичувались на рахунках а потім безслідно пропадали,а використовувались за призначенням і статутом.
А нам?!.
Но насчет того, что не надо накапливать - не соглашусь! Я же говорил: например, на охотустройство надо от 1 до 3 грн за 1 га.
Наприклад, площа мисливських угідь, що надані у користування УТМР у той же Вінницькій області, становить більше 1,7 млн. га. Якщо помножити на 1 грн/га, вийде ті є 1,7 млн грн, а якщо на 3, то взагалі 5,1 млн. грн. А є ще інші потреби використання за Статутом, а інколи члени Товариства сплачують внески лише наприкінці року, а жити треба весь рік! І де брати гроші?..
Та й гроши пропали не "безслідно".
До речі, товарищ Сухов, а у вас вдома зовсім ніяких назбирувань?!.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Хорошо и, главное, правильно, сказано: деньги должны "крутиться", работать, а не лежать на счетах и кормить процентами дармоедов. Сколько, в месяц, приносило "чистоганом" 3,8 млн?! И как эти проценты оприходывались?
На такие вопросы и отвечать бессмысленно: если вы не знаете, как проценты "оприходуются" на банковском счету, что я вам тут буду рассказывать!
Ребята, все начинаю заниматься зимней рыбалкой, а вы тут стройте из себя знатоков банковского дела! Верю: у вас. видимо, богатый опыт прокручивания денег через свои рабочие счета. Я этим, к сожалению или счастью, не занимался.
 

cухов

Новачок
Ребята, все начинаю заниматься зимней рыбалкой, а вы тут стройте из себя знатоков банковского дела! Верю: у вас. видимо, богатый опыт прокручивания денег через свои рабочие счета. Я этим, к сожалению или счастью, не занимался.
 

KFoR

Зброяр
Хорошо и, главное, правильно, сказано: деньги должны "крутиться", работать, а не лежать на счетах и кормить процентами дармоедов. Сколько, в месяц, приносило "чистоганом" 3,8 млн?! И как эти проценты оприходывались?
Якщо лежали на розрахунковому рахунку то і ніяких процентів. Але тут вже питання клепки 3,8 ляма просто тримати на р/р, якщо в певному періоді їх не використовувати...
 

cухов

Новачок
Та навіть не це дратує:гроші тю-тю,скоріш за все що назавжди і все це пояснюється таким тоном що мол ми тут ні при чому,мол в державі бардак.а зайчикам на корма немає,на біотехнію немає,на бензин єгерям немає.а мільйони лежать в банку,тоб-то грошенята: -є.а взноси плати вчасно.та ніхто не проти заплатити,але ж не "розводьте "нас.Залишіть ці гроші в районі.І нам не потрібно буде чекати милостині зверху.
 

trawersa1

Новачок
Доброго времени суток..Подскажите (прочитал "Статут УТМР") и не разобрался:
1) Желаю порыбачить на р.Днестр в Черновицкой обл.,должен ли я приобретать "рыболовный билет"(дабы не иметь вопросов со стороны рыбнадзора-законность-)
2)Я гражданин другой страны-могу ли я вообще получить "рыболовный билет"( УООР) ,и где конкретно.

P.S "ОЧЕНЬ начинающий рыболов ЛЮБИТЕЛЬ!!! спс....
 
Зверху