Полювання на Дніпропетровщині 2017-2018

PetrenkoAO

ветеран форуму
надійна команда
Ми теж були на полюванні, Спочатку погода порадувала, але потім все спаскудилось!
Било в лице так, що сил небуло!
Пройшли ріллю та дисковку, був там! Підняли штук 10 взяли 3!
Піднімався дуже далеко!
Один піднявся на лівому фланзі, хлопець першим пострілом збив, заєць закрутився, піднявся і покульгав на правий фланг. В цей момент у брата піднявся заєць, якого він добув першим пострілом! Підранок пройшов біля нього на відстані 20 метрів і він його не побачив!
В цілому по зайцю в сумі зробили понад 20 пострілів! )))
Собаки, які були з нами, молоді і без досвіду. Можна вважати, що їх не було!
З ними ще треба працювати!
Фотофіксація з зайчиком вдома!

Я без трофею, але це полювання!
Всім ні пуху, ні пера!
 

PetrenkoAO

ветеран форуму
надійна команда
31 вирішили їхати на батьківщину, батьків поздоровити з прийдешніми святами, забрати сина, який на канікулах був у дідуся з бабусею!
І вийти на полювання на зайчика!
Виїхали раненько, їхати близько 80 км.
Туман, дорогу ледь видно!

Швиденько переодяглися і виходимо до місця зустрічі!

Відчайдух зібралось аж 8 чоловік.
Зайчик піднімався в ріллі! А ходити по ній було ой як тяжко!
Крайнє поле і пора вирушати додому, де домашня ковбаска та гуска з яблуками!



До краю поля лишилось 300 метрів, піднімається на відстані 20 метрів від мене зайчик угонний! Я вже подумки його приготував! :) :) :)
Перший постріл, пух у різні боки, другий постріл теж летить! Та чи сковорідку до дупи прив'язав?
Братові було стріляти далекувато, але другий постріл, чи мої два перші роблять свою справу. Зайчик починає підвертати на один бік і знижувати швидкість перша зупинка, друга (видно що він не жилець).
І тут, зелене хлоп'я з відстані понад 120 метрів робить постріл. Зайчик пролазить 10 метрів і починає крутити на місці!
Я біжу, хлопчина біжить. Підбігаємо десь одинаково він піднімає ружо і робить постріл по зайцю!
Я в шоці, а він мені, так він біг і то я його вполював!?

За всю мою мисливську практику, в мене перший такий випадок! Зайця не жалко, в холодильнику лежать чекають приготування, а от неоднозначна ситуація... Прикро.
З цим парубком, це вже другий такий випадок!

Всім ні пуху, ні пера!
І з Новим Роком!

В нас ще 4 виходи, внески сьогодні проплатимо, відстрільні картки чекають!
 

tyrist 1945

Тигр
З цим парубком, це вже другий такий випадок!
Це називається захладність. Є така категорія. Переважно такі люди потім полюють самі.
У нас є мисливець з такими нахилами не по своїй волі, він як не принесе додому м"ясо то має скандал від жінки:eek:
 

охотник70

Мисливець
31 вирішили їхати на батьківщину, батьків поздоровити з прийдешніми святами, забрати сина, який на канікулах був у дідуся з бабусею!
І вийти на полювання на зайчика!
Виїхали раненько, їхати близько 80 км.
Туман, дорогу ледь видно!

Швиденько переодяглися і виходимо до місця зустрічі!

Відчайдух зібралось аж 8 чоловік.
Зайчик піднімався в ріллі! А ходити по ній було ой як тяжко!
Крайнє поле і пора вирушати додому, де домашня ковбаска та гуска з яблуками!



До краю поля лишилось 300 метрів, піднімається на відстані 20 метрів від мене зайчик угонний! Я вже подумки його приготував! :) :) :)
Перший постріл, пух у різні боки, другий постріл теж летить! Та чи сковорідку до дупи прив'язав?
Братові було стріляти далекувато, але другий постріл, чи мої два перші роблять свою справу. Зайчик починає підвертати на один бік і знижувати швидкість перша зупинка, друга (видно що він не жилець).
І тут, зелене хлоп'я з відстані понад 120 метрів робить постріл. Зайчик пролазить 10 метрів і починає крутити на місці!
Я біжу, хлопчина біжить. Підбігаємо десь одинаково він піднімає ружо і робить постріл по зайцю!
Я в шоці, а він мені, так він біг і то я його вполював!?

За всю мою мисливську практику, в мене перший такий випадок! Зайця не жалко, в холодильнику лежать чекають приготування, а от неоднозначна ситуація... Прикро.
З цим парубком, це вже другий такий випадок!

Всім ні пуху, ні пера!
І з Новим Роком!

В нас ще 4 виходи, внески сьогодні проплатимо, відстрільні картки чекають!
Дуже Вас розумію.Через таку категорію мисливців які жадні до м'яса,бо інакше я цьому пояснення не можу знайти ,я вже років 10 на полювання стараюся вибратись сам,а якщо і полюю з компанією то стараюся триматись від інших мисливців на відстані,щоб потім не було таких ситуацій як з Вами.Також було ,і не раз ,особливо на качиному полюванні,коли крижень починав падати після мого пострілу фактично від мене метрів 20 ,лунав постріл десь мабуть аж з протилежного боку болота ,і стрілок з криками що качку збив він,що рушниця хоть в нього і старенька але позаторішнім патроном так далеко ще може дістати ,починав пробиратись через очерети щоб забрати фактично мій трофей.
 

Копатыч

Зброяр
До краю поля лишилось 300 метрів, піднімається на відстані 20 метрів від мене зайчик угонний! Я вже подумки його приготував! :) :) :)
Перший постріл, пух у різні боки, другий постріл теж летить! Та чи сковорідку до дупи прив'язав?
Братові було стріляти далекувато, але другий постріл, чи мої два перші роблять свою справу. Зайчик починає підвертати на один бік і знижувати швидкість перша зупинка, друга (видно що він не жилець).
І тут, зелене хлоп'я з відстані понад 120 метрів робить постріл. Зайчик пролазить 10 метрів і починає крутити на місці!
Я біжу, хлопчина біжить. Підбігаємо десь одинаково він піднімає ружо і робить постріл по зайцю!
Я в шоці, а він мені, так він біг і то я його вполював!?
В том году, был "аналогичный" случай и у меня ......
Охотились в "гостях", в соседнем районе ... поднимается у меня зайчуган, бью - пух, вторым - пух (начинает садится, на попу, притормаживает), третий - мажу :(:mad::mad:, ну думаю, куда он денется ...., тут сосед, по правую руку, поднимает ружье, стреляет два раза и бежит, за этим зайцем ...., думаю, "помощник" :):), надо два патрона человеку отдать, ........ага не тут то было, мало того, что он не попал, в зайца, душил его в посадке ( тот орал, шо скаженный ), так еще и привязал его на веревку и на спину ...., дошли до трактора, мужики говорят, отдай зайца, он не твой, а тот в ответ ...... " кто "догнал", того и заяц " .....
Я не в обиде, мне, тот заяц, не нужен ...., просто НЕ красиво ....., какое то "скотство" получается ......
 
Зверху