Полювання на зайця 2016

senya2011

ветеран форуму
надійна команда
А хто Вам давав право стріляти того "хижака" ? Ви хоч цікавтеся по чому стріляєте ! Той хижак зветься ЗИМНЯК і крім мишей він ні на що не полює . А качкам на болото скоріше за все луні не давали сідати .
Или тетеревятник!
 

андрій2868

Мисливець
А хто Вам давав право стріляти того "хижака" ? Ви хоч цікавтеся по чому стріляєте ! Той хижак зветься ЗИМНЯК і крім мишей він ні на що не полює . А качкам на болото скоріше за все луні не давали сідати .

Не повірю, що цей хижак не візьме маленьке зайча. Це- перше! І хто Ви такий щоб розказувати мені права... чи стріляти мені хижаків .Це- друге. Стріляв і буду стріляти, щоб то не пролітало чи бігало (лис) чи це лунь, чи ЗИМНЯК. З пов.
 

мр 153 12 76..

Снайпер
А хто Вам давав право стріляти того "хижака" ? Ви хоч цікавтеся по чому стріляєте ! Той хижак зветься ЗИМНЯК і крім мишей він ні на що не полює . А качкам на болото скоріше за все луні не давали сідати .

Не повірю, що цей хижак не візьме маленьке зайча. Це- перше! І хто Ви такий щоб розказувати мені права... чи стріляти мені хижаків .Це- друге. Стріляв і буду стріляти, щоб то не пролітало чи бігало (лис) чи це лунь, чи ЗИМНЯК. З пов.
Не починайте...зараз розвезете повсій темі
З повагою.
 

Копатыч

Зброяр
Не починайте...зараз розвезете повсій темі
Не повірю, що цей хижак не візьме маленьке зайча.
http://bighunting.ru/archives/5262
Конечно не возмет, потому как он "зимует" в Украине, а зимой, Вы лично, видели маленьких зайчат?
http://www.muldyr.ru/a/a/spisok_ptits_zanesennyih_v_krasnuyu_knigu_ukrainyi
Для ознакомления, Вы ведь не сможите их отличить в полете.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Стріляв і буду стріляти, щоб то не пролітало чи бігало
Ну ты и пи'ар не образованый.... За сало купил удостоверение?
Там объява была про шкуру браконьера, думаю и эту взять можно за пол цены.....
А лучше сам застрелись, а то уток не наелся несчастный...
 

senya2011

ветеран форуму
надійна команда
Ну ты и пи'ар не образованый.... За сало купил удостоверение?
Там объява была про шкуру браконьера, думаю и эту взять можно за пол цены.....
А лучше сам застрелись, а то уток не наелся несчастный...
Кто вот таким разрешения выдаёт? Верняка за сало соседского кабана разрешение получил!!! Вот именно из-за таких стрелков авторитет охотника падает в глазах населения, обидно за страну - деградирует!!!
 

андрій2868

Мисливець
]http://bighunting.ru/archives/5262
Конечно не возмет, потому как он "зимует" в Украине, а зимой, Вы лично, видели маленьких зайчат?
http://www.muldyr.ru/a/a/spisok_ptits_zanesennyih_v_krasnuyu_knigu_ukrainyi
Для ознакомления, Вы ведь не сможите их отличить в полете.
Ознайомився. Спасибі. Я леше хотів би зберегти пополяцію зайця, фазана та ін. представників фауни, але побачив що сам її знищую. Для інформації: якщо Ви купили дозвіл за сало , то не думайте що всі це так зробили!!!!!
 

Копатыч

Зброяр
Капец. И эту тему закроют.
Наверное таки да.
Ведь уже даже сорока и грач, не относятся к "вредным" птицам!!!!!!! И за выставленные фото, после их отстрела, не известно, как могут "класифицировать". В Европу идем, господа, но путь тернист и труден.
 

senya2011

ветеран форуму
надійна команда
Наверное таки да.
Ведь уже даже сорока и грач, не относятся к "вредным" птицам!!!!!!! И за выставленные фото, после их отстрела, не известно, как могут "класифицировать". В Европу идем, господа, но путь тернист и труден.
Колега правильно подметил, путь тернист и труден, но на ноги вставать ой как не хочется, так и будем на карачках!
 

мр 153 12 76..

Снайпер
Колега правильно подметил, путь тернист и труден, но на ноги вставать ой как не хочется, так и будем на карачках!
та по моему не на карачках....а только нос выглядывает из г...на(((
 

мр 153 12 76..

Снайпер
Наверное таки да.
Ведь уже даже сорока и грач, не относятся к "вредным" птицам!!!!!!! И за выставленные фото, после их отстрела, не известно, как могут "класифицировать". В Европу идем, господа, но путь тернист и труден.
Главное на пол пути не обломиться((((((
 

ВАЛ 73

Мисливець
Хлопці !!!
До чого тут Європа ??? Коли чоловік каже : бив і бити буду, щоб не бігло і не летіло ???
Навіть не знаючи по чому стріляє ??? його це не цікавить !!!
І до чого тут грак (грач) ??? він точно нічого крім корінців і червяків не їсть !!!
А ще , пан "андрій 2868", той "хижак" полює, щоб вижити , на відміну від Вас ...
"зайця було найти легше ніж зазвичай. На полях створилася товста корка, яка не давала можливості сховатись"
 
Останнє редагування:

ВАЛ 73

Мисливець
Є такий термін!!! - заборона полювання на тварин, що потерпають від лиха (терпят бедствие)

В Законе «О защите животных от жестокого обращения» установлен запрет применения при охоте на диких животных газа, дыма, тока. Также запрещаются охота, отлов и иные формы добычи диких животных, терпящих бедствие (переправляются по льду, спасаются от бури, пожара, снегопада, разлива, снежных лавин, страдают от голода, попадают на гололед, наст, на глубокий снег, на обледенелых птиц, которые находятся в проруби, на животных в других местах чрезвычайных ситуаций), охота на животных, которые находятся в беспомощном состоянии (на нелетный молодняк, молодняк зверей).
Стріляй синку !!! Це ж твоя Родіна ...
 

мр 153 12 76..

Снайпер
Я вибачаюсь , але скоріше за все то був крук .
В 15-му році був свідком, як крук напав на сусідських курчат ...
Ну я ж в очi не трах...сь кажу те що бачив на власнi очi ...треба бути слiпим або дуже далеко стояти щоб переплутати грака i крука...
 
Зверху