Полювання на хижаків під час дії військового стану?

Статус
Закрита.

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
Так. Є така подія в Дніпрі та області. Багато моїх знайомих відреагувало негативно на таке рішення.
Я теж вважаю що зараз не треба проводити такі заходи, та й з огляду на те що хижаків будуть ганяти тільки в окремих районах толку від цього мало.
Але пан Тибан знає як гроші заробляти, навіть під час війни, от тільки штатних робітників він всіх ще у липні відправив у відпустку без збереження заробітної платні до кінця військового стану.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Чув, тоже щось подібне на декілька полювань організувати, але потім затухло, бо "чесні" мисливці почали руки потирати.
 

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
Взагалі то цей папірець не має юридичної сили.
 

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
Немає чого?
Я писав що Тибан розігнав більшість штатних єгерів в Дніпропетровській області своїм наказом у відпустки без збереження заробітної плати до кінця військового стану, звісно єгеря про це самі просили у своїх заявах), і це факт. На зарплаті залишилися тільки особи приближенні до його величності.
Внесків мало, прибутку від ліцензій та відстрілок не має , чому не організувати під виглядом благородної справи додатковий дохід...
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
чому не організувати під виглядом благородної справи додатковий дохід...
прошу пардону. а про яку суму йде мова? бо "за Адессу" ми чули щодо внесків та вступу по-новому, а скільки нині коштуватиме участь в полюванні на хижака?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Це в одному з колективів Дніпра...
я мав на увазі саме полювання ж не буде безкоштовним (це окрім внесків). у нас на лиса було раніше безкоштовне - по неділях після сезону, з єгерем, а потім зробили 50 грн. вихід.
Є така подія в Дніпрі та області.
це видно хижі свині десь зайшли і скажені кози бігають серед білого дня. а 2 лиси попутно стрельнуть, щоб голови на аналіз здати.
коротше хто там ближче - скажете чим завершилось і які мисливці потрапили в ці відстрільні команди, хоча думаю відповідь я вже знаю :).
 
я мав на увазі саме полювання ж не буде безкоштовним (це окрім внесків). у нас на лиса було раніше безкоштовне - по неділях після сезону, з єгерем, а потім зробили 50 грн. вихід.

це видно хижі свині десь зайшли і скажені кози бігають серед білого дня. а 2 лиси попутно стрельнуть, щоб голови на аналіз здати.
коротше хто там ближче - скажете чим завершилось і які мисливці потрапили в ці відстрільні команди, хоча думаю відповідь я вже знаю :).
Дізнаюсь і дам знати.
 
Тут ще ось як наші хлопці хочуть розвернути цю подію навпаки - банально в цей момент відремонтувати годівниці і наповнити їх зерном, шлаком і поновити солонці.
Думаю, що це більш доречніше.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
прошу пардону. а про яку суму йде мова? бо "за Адессу" ми чули щодо внесків та вступу по-новому, а скільки нині коштуватиме участь в полюванні на хижака?
Навіть згадки не маю, але думаю що пересічний мисливець на те полювання не попаде навіть при наявності коштів .
 

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
"Сорока на хвості принесла", що на вихідних "боролись" з хижакми...
Не довіряти не маю підстав, але "в голову не вкладається"....Плюс є юридичні моменти...
Навіть там де теоретично такі заходи можна було провести у вигляді разової акції, я маю на увазі західні регіони України, цього не роблять розуміючи те що в країні йде війна.
Мені цікава реакція, до цієї самодурості Тибана, президії Всеукраїнської ради УТМР.
 
Навіть там де теоретично такі заходи можна було провести у вигляді разової акції, я маю на увазі західні регіони України, цього не роблять розуміючи те що в країні йде війна.
Мені цікава реакція, до цієї самодурості Тибана, президії Всеукраїнської ради УТМР.
Ніякої не буде.....
 
Статус
Закрита.
Зверху