Полювання на хижаків під час дії військового стану?

Статус
Закрита.

HOWA

Слідопит
Мені цікава реакція, до цієї самодурості Тибана, президії Всеукраїнської ради УТМР.
А не буде реакції найближчим часом. Буде місяців зо два-три розслідування, потім з місяць потрібен - зібрати Президію, потім рішення, потім оскарження і т.д. І взагалі - він директор мисливсько рибальського виробничого об'єднання чи голова обл.ради?
 

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
А не буде реакції найближчим часом. Буде місяців зо два-три розслідування, потім з місяць потрібен - зібрати Президію, потім рішення, потім оскарження і т.д. І взагалі - він директор мисливсько рибальського виробничого об'єднання чи голова обл.ради?
Він і голова і директор , причому далеко не одного об'єднання та підприємств, разом з сином (такий собі сімейний бізнес).
По тихій воді потихеньку прибрали цікаві для мисливства та риболовства угіддя Дніпропетровщини.
https://youcontrol.com.ua/catalog/executives/t/tyban-vasyl-fedorovych/
 

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
Теж чув що "боролися" з хижаком у сусідів. Може всій отій "команді" видати автомати та під Бахмут їх закинути? Воєнком області знає що є готова уже штурмова бригада на чолі з Тибаном?
Шкода хлопці що в таку лиху годину в нашому суспільстві коїться такий шабаш.
Цей багатократний директор, підписант, голова, бенефіціарій і ще хто зна хто, відразу після підписання закону про позбавлення мобілізованих середнього заробітку за цивільним містом роботи швидко повідомив тим своїм робітникам які пішли боронити країну що платити їм не буде, хоч кошти на депозитах обласної організації УТМР є і не малі...
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
ні, реальну групу - у нас майже всі пани та панки на всі випадки життя мають групу, і до войска не покличуть, і пільги податкові. у нас такі інваліди є шо ого-го!!! розміром з Вірастюка. навіть пенсію не стидаються отримувати, хоч і копійки.
 
ні, реальну групу - у нас майже всі пани та панки на всі випадки життя мають групу, і до войска не покличуть, і пільги податкові. у нас такі інваліди є шо ого-го!!! розміром з Вірастюка. навіть пенсію не стидаються отримувати, хоч і копійки.
такі є повсюду
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
ну от вони зараз і полюють, і по європах їздять, і відпочивають там і машини приганяють, і шашлики смажать - життя особливо не змінилось, а як ми ше й тилова область, то таким хоч до танцю йди, от і требує душа свята полювання - попили добре, проплатили той папірець, який писали на коліні, бо всі посади погоджувальних органів написані від руки - і є празнік душі і іменини серця!
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Я теж вважаю що зараз не треба проводити такі заходи, та й з огляду на те що хижаків будуть ганяти тільки в окремих районах толку від цього мало.
Але пан Тибан знає як гроші заробляти, навіть під час війни, от тільки штатних робітників він всіх ще у липні відправив у відпустку без збереження заробітної платні до кінця військового стану.
Ви десь працюєте ? (ким Ви працюєте?)
 

mulyavchik

Снайпер
Вважаю, що після війни, а це не за горами, ГНИЛА політика багатьох структур кардинально набуде змін на краще !
А я,друже, думаю,що нічого не зміниться.Бо все те бидло добре знає як "перекрашуватися "і пристосовуватися до нових умов життя.
 

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
Ви десь працюєте ? (ким Ви працюєте?)
А яким чином це стосується обговорення цієї теми ?
У приват я вам скинув свій номер телефону, якщо вам цікава моя особистість можете зателефонувати поспілкуємось, але будьте готові спершу розказати про себе)
 
А яким чином це стосується обговорення цієї теми ?
У приват я вам скинув свій номер телефону, якщо вам цікава моя особистість можете зателефонувати поспілкуємось, але будьте готові спершу розказати про себе)
Адмін ресурс?
 
А яким чином це стосується обговорення цієї теми ?
У приват я вам скинув свій номер телефону, якщо вам цікава моя особистість можете зателефонувати поспілкуємось, але будьте готові спершу розказати про себе)
Якщо не військова таємниця то напишіть про Вашу розмову.Дякую.
 
Статус
Закрита.
Зверху