Помогите оценить ТОЗ-25

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Мені просто цікаво ? , Ви вказали ціну обоє , а хто з Вас його готовий купити за ці кошти ? :cool:
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Тому і ціна цому девайсу 700 як що дадуть , ну а там , хозяїн барін
 

Varjag229

Слідопит
Калибр?
Каналы стволов хромированые?
Вес?
 

Varjag229

Слідопит
На подушках стволов оцениваемого ружья клейма калибра не рассмотрел.
Сам в руках держал ТОЗ-25 рядовое в 12 калибре.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Мені просто цікаво ? , Ви вказали ціну обоє , а хто з Вас його готовий купити за ці кошти ? :cool:
Ваня, то на старт. 800 би дав на оглядинах, якщо все так як на фото. дерево як на мене відновили, тобто привели до ладу. але це імхо.
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Ваня, то на старт. 800 би дав на оглядинах, якщо все так як на фото. дерево як на мене відновили, тобто привели до ладу. але це імхо.
Братику , поясни мені тупому ... за 800взяв би а оцінюю в 1000:p
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Братику , поясни мені тупому ... за 800взяв би а оцінюю в 1000:p
як з машиною ставим 6200 віддаємо за 6000. тут також.
може й знайдеться покупець за 900. тут цікавий сам номер випуску і рік - рік випуску даної зброї 1962. а офіційні дані говорять, що 1963!!! ну взагалі загадковість вабить... тут особисте більше.
 

Gleb76ja

Новачок
Ваня, то на старт. 800 би дав на оглядинах, якщо все так як на фото. дерево як на мене відновили, тобто привели до ладу. але це імхо.
Дерево не родное. Отцу приклад был длинноват он сделал новый,а родной комплект есть в наличии (состояние 4+ пару царапин на прикладе) орех, но поскромнее.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Дерево не родное. Отцу приклад был длинноват он сделал новый,а родной комплект есть в наличии (состояние 4+ пару царапин на прикладе) орех, но поскромнее.
так повідайте історію потрапляння даної рушниці в Вашу сім'ю. а то інформації мізер. чому тільки 100 пострілів за 55 років?
 
Зверху