Помогите советом

На днях преобритаю иж43 Е 12 к. Хотелось бы помощи от опытных людей какие гильзы лутше использовать,что нужно для снаряжения патронов,
 

tyrist 1945

Тигр
Я ружье смотрел вроде не плохое. Шата нет прогаров и сыпи нет стволы зеркало. В чем проблема с этим ружьем может быть.
 

Вік71

Снайпер
Ну ,по-перше-в 43 немае верхнього запирання,що производить до швидкого появлення шату,та й якiсть виконання та пiдгонки бажае бути кращою!
 

kozak_1975

Слідопит
Конечно ИЖ58 лучший вариант безоговорочно,хотя ,если поискать ИЖ43, 86-89г.в,почему бы и нет,,,
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Та і дрючки теж стриляють .......
А что с этой моделью не так.
Не беріть так все близько до сердця ......, з роками купите другу рушницю , а можливо і не захочете міняти
 

tyrist 1945

Тигр
Іж 43 то єдина рушниця, яку не здерли а придумали самі... получилась катастрофа. Я то мав і тепер ворогу не побажаю. Це моя думка. Тапочками не кидайте, але мене ніхто і ніколи не переконає в другому. Дякую.
 

kozak_1975

Слідопит
На днях преобритаю иж43 Е 12 к. Хотелось бы помощи от опытных людей какие гильзы лутше использовать,что нужно для снаряжения патронов,
Закрутка настольная,УПС,гильзы пластиковые,папковые,капсуля,порох,прокладка картонная 1-2мм
,пыж войлочный,пробковый,,мерка для пороха,или дозатор,весы електронные 100-200граммов,все остальное современем
 

Вкладення

tyrist 1945

Тигр
Закрутка настольная,УПС,гильзы пластиковые,папковые,капсуля,порох,прокладка картонная 1-2мм
,пыж войлочный,пробковый,,мерка для пороха,или дозатор,весы електронные 100-200граммов,все остальное современем
От це для спорядження і по темі!
 

Вік71

Снайпер
Іж 43 то єдина рушниця, яку не здерли а придумали самі... получилась катастрофа. Я то мав і тепер ворогу не побажаю. Це моя думка. Тапочками не кидайте, але мене ніхто і ніколи не переконає в другому. Дякую.
Ще деколи при пострiлi стволи самi вiдкриваються:)
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Вань,я не лякаю-а попереджую! Сам бачив!
В сестро.....ба е ...... та не таке вже і страшне воно , ( правда і стріляе він з нього раз в три роки ) та і я бачив на власні очі , коли на рівному місті , в 58 в 16 ствол розірвало ......... хвала господу ... без травм
 
Зверху