Помповое ружье на охоте.

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Хочется с длинным цевьем )
мені не зручно. у ескорта якраз довша за Ремовську та коротша за фабармовську. тому саме й не взяв рем, а хотів до писку!!! а стріляти спробував - а ручки короткі......
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Барин, так ты растолкуй сирым - удобнее с длинным или с коротким цевьем? Или перефразируя - какой вариант будет более универсален и удобен большинству? :)
 

CheshireCat

Мисливець
видел, но мне не нужен второй ствол, а соответственно за него платить
Це зараз.
А якщо сподобається? :)

Я, наприклад, напівавтомат не буду брати.
Якщо вирішу полювати з помпою - треба буде довгий ствол.
А якщо вже буде довгий, то краще взяти комбо, щоб була +1 одиниця з коротким стволом для ще одного члена сім'ї на випадок шухера.
Різниця в ціні хоч і є, але окремо ствол купити дорожче, ніж одразу пару.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Барин, так ты растолкуй сирым - удобнее с длинным или с коротким цевьем? Или перефразируя - какой вариант будет более универсален и удобен большинству? :)
так а то в кого які ручки по довжині... у мене зріст 169 то мені середня цівка саме те. я переміряв у 4 помпах - підійшла саме у ескорті... тому інші у магазині, а ескорт у мене вдома на відстані " так що дотягнутись зовсім не важко..." (с):D:D:D
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
так а то в кого які ручки по довжині... у мене зріст 169 то мені середня цівка саме те. я переміряв у 4 помпах - підійшла саме у ескорті... тому інші у магазині, а ескорт у мене вдома на відстані " так що дотягнутись зовсім не важко..." (с):D:D:D
Ніколи навіть не стріляв з помпи :) В мене під 190, напевне і руки довгі. Поки що просто цікаво :)
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Та це поки так, аби побалакати :) Нічого поки що купляти не планую
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Американці важкі, так кажуть. Я великий, але вже лінивий :)
Мосс 500 с 710 мм стволом -3200 кг, Рем-870 с 610 мм-3510кг,с 710 - 3640 кг ЭТО БЕЗ ПАТРОНОВ и РЕМНЯ!
Мосс в Дереве, РЕМ в пластике)))))
 

Fonex

Снайпер
Добрый день!И Кхан и хатсан норм,а можно ещё пн 001 рассмотреть,цевья короткие в базе,но можно докупить длинное.П.С. Своим пн 001 доволен,но у меня 56 ствол с механическими прицельными.
 

Peresvetk

Слідопит
а где докупить, раньше - да. Но человек с латэка уволился и ветка на их форуме умерла...
 

Peresvetk

Слідопит
На сайте последнее сообщение по длинным цевьям 15 или 16 год......и тишина. Ну то такое, я чёй-то ПН не рассматривал даже. Тот же турок, только вид сбоку.
 
Зверху