Порох NobelSPORT

КДН

Слідопит
Які гільзи використали?
RiO EVO, FAM Pionki, Remington, Mirage.
Всі б/у одностріл мої зі стенду.
Сьогодні по плану мають крутитися на НС Д-20 1,6*30 - 1000 штук і на перепілку на НС 206 SV - 300 штук на гільзах B&P та RiO target.
П.С. Нові гільзи в мене є,але крутити на них дробові патрони не має жодного сенсу!
Нову гільзу використовую лише для кулі.
З пов.
 

Копатыч

Зброяр
цікаво які номери дробу використовуєте
судя по навескам и пороху, я думаю от 3-ки и до 000 ......:eek::eek::eek::eek::eek::eek:
Зачем задавать "глупые" вопросы

Смотрим таблицу, анализируем ... и не забываем, что "копыто" - только пуля.
 

AlekseyL

Мисливець
КДН, 1000 штук на перепела, 800 на утку потом я не удивлюсь если на зайца 2000штук вы накрутите , я в шоке !Это что уничтожение всего живого на 100км или у вас кулемет ?
 

Val72

Мисливець
Почему глупые. Интересовал опыт КДН.
У меня на Голубя №6
На утку с короткого ствола №4 со стандартного №5
с семёркой даже на не запредельных дистанция очень много подранков.
(амереканцы на утку зимой рекомендуют №2)
 

КДН

Слідопит
КДН, 1000 штук на перепела, 800 на утку потом я не удивлюсь если на зайца 2000штук вы накрутите , я в шоке !Это что уничтожение всего живого на 100км или у вас кулемет ?
Читайте уважніше,шановний AlekseyL. На перепела 300 штук,а не тисячу.І по-друге,я не сказав,що це все мені особисто.Кручу на колектив мисливців.
З іншої сторони,за одинь день норма тієї ж перепілки складає 15 штук.Якщо я полюю з собакою,наприклад 3 рази на тиждень,то це вже 45 при умові,що настрілювати можна 15 шт в день.Я не закликаю так робити звичайно,але навіть при такому розкладі мисливець нічого не порушує,головне щоб в голові був порядок і все.Отож,якщо порахувати,то за місяць гарних полювань можна ЗАКОННО добути за неповних 5 тижнів приблизно 200 шт перепілки,тобто 300 патронів з урахуванням промахів це норма...
Ще раз підкреслюю,це не значить що я чи будь-який інший мисливець має настрілювати вагон тієї перепілки за сезон.Кожний сам вирішує,стріляти за ранок 5 чи 10 чи 15 штук.
З пов.
 
Останнє редагування:

КДН

Слідопит
Почему глупые. Интересовал опыт КДН.
У меня на Голубя №6
На утку с короткого ствола №4 со стандартного №5
с семёркой даже на не запредельных дистанция очень много подранков.
(амереканцы на утку зимой рекомендуют №2)
Стріляв,стріляю і БУДУ стріляти качку і голуба ВИКЛЮЧНО № 7. До 35 м проблем НУЛЬ,якщо ,звісно,в голові є мізки і не стріляти на 100 м. П.С. Нічого особистого
 

Val72

Мисливець
Стріляв,стріляю і БУДУ стріляти качку і голуба ВИКЛЮЧНО № 7. До 35 м проблем НУЛЬ,якщо ,звісно,в голові є мізки і не стріляти на 100 м. П.С. Нічого особистого
Взагалі то далі ніж за 25-30м качку не стіляю ( умови полювання..).зате завжди всіх находжу.Дякую за відповідь
 

Андрю F

Мисливець
D20 1.6 №7/30 відстань до 40 метрів, ТОЗ 34 12 кл. звуження верхній 1.2, нижній 0.9, я задоволений порохом і результатами, но розумієте в чому річ, читаючи цю тему я вже впевнений що порох D20 це жахливий порох, він має жахливу різкість і в мороз і т.д., хоч маю на ньому чудові резутьтати і ні разу не підвів. Ось що означає самонавіювання за допомогою інших думок.
 

AlekseyL

Мисливець
Читайте уважніше,шановний AlekseyL. На перепела 300 штук,а не тисячу.І по-друге,я не сказав,що це все мені особисто.Кручу на колектив мисливців.
З пов.
А , ну то другое дело я тоже пол посадки выпилил для бригады .
З іншої сторони,за одинь день норма тієї ж перепілки складає 15 штук.Якщо я полюю з собакою,наприклад 3 рази на тиждень,то це вже 45 при умові,що настрілювати можна 15 шт в день.Я не закликаю так робити звичайно,але навіть при такому розкладі мисливець нічого не порушує,головне щоб в голові був порядок і все.Отож,якщо порахувати,то за місяць гарних полювань можна ЗАКОННО добути за неповних 5 тижнів приблизно 200 шт перепілки,тобто 300 патронів з урахуванням промахів це норма...
Ще раз підкреслюю,це не значить що я чи будь-який інший мисливець має настрілювати вагон тієї перепілки за сезон.Кожний сам вирішує,стріляти за ранок 5 чи 10 чи 15 штук.
З пов.
Я не понимаю, каждый кладёт по своему воспитанию , я убиваю на охоте то что могу сьесть один и лишака или сколько я обязан убить по максемому мене не надо , мне не надо 3 утки я и двумя обожрусь (с семьёй я поделюсь) есть конечно стрелки лупят всё и сколько смогу утащить потом всем селом будут жрать с понедельника до субботы , и не на про запас, а хуже на продажу. Ладно сори ,это ваш мир вам в нём жить и передавать свой опыт.
 

Копатыч

Зброяр

Val72

Мисливець
Вони то рекомендують, бо в них заборонено використовувати свинцеву дріб. А #2 сталі якому свинцевому по вазі буде дорівнювати?
заборона діє не для всіх штатів. мав на увазі саме свинцевий
я попробую зимою №2
 

AlekseyL

Мисливець
Прикольно, у охотника в словаре нет слова "убиваю", есть слово "добываю", от добыча, добытчик .......
Одна из заповедей .... не убий ......
Святость одна , завуалированная .Прикольно, типо охотник идёт и такой из себя добытчик пушистый, и гасит на лево и на право сотнями в день и он гладенький святой. Да по мне просто умертвляет всё вокруг живое, да и ещё про запас ,а вдруг не хватит. Когда много крови и жадность это не добыча., называйте как хотите главное что большинство другие думают .
 
Останнє редагування:

сергей1975

Слідопит

сергей1975

Слідопит
Тоже потихоньку заряжаемся
Д-20 1,55х32, гильза по третему разу, пк сильвер 32
Капсюль 686, дробь Толина 6% семерка, звезда
на упс от Alex888 с конусом от Копатыча.
(Это другу) себе на 206v 28 семерки.
20170621_115613.jpg

20170621_115741.jpg

А конус всетаки классный.
 

КДН

Слідопит
А , ну то другое дело я тоже пол посадки выпилил для бригады .

Я не понимаю, каждый кладёт по своему воспитанию , я убиваю на охоте то что могу сьесть один и лишака или сколько я обязан убить по максемому мене не надо , мне не надо 3 утки я и двумя обожрусь (с семьёй я поделюсь) есть конечно стрелки лупят всё и сколько смогу утащить потом всем селом будут жрать с понедельника до субботы , и не на про запас, а хуже на продажу. Ладно сори ,это ваш мир вам в нём жить и передавать свой опыт.
На відміну від Вас,я на полюванні звіра не вбиваю,а добуваю...
З пов.
 

AlekseyL

Мисливець
На відміну від Вас,я на полюванні звіра не вбиваю,а добуваю...
З пов.
Ясное дело, я одного увалю , и хватит мне ,а вам надо добыть валом ,много не бывает у вас, на тушонку запаститись да уйму родственников накормить да и село не обидеть, добытчивый вы наш.
 
Зверху