Продам мисливську рушницю мц 21-12.

shorubalko

Новачок
i_4ea5407b1df946.24319810.jpg

Продаю чоловікову рушницю МЦ 21-12 у відмінному стані, рушниця знаходиться в поліції. прошу 12000 грн. торг. мій моб. 0962844579 Таня.
 
Останнє редагування:

shorubalko

Новачок
після смерті чоловіка приїхали і вилучили , надали відповідні документи
 

Буга

Снайпер
Я б хотів побачити чи всі хто тут телімпає язиками мають намір її купити . Може біда в людини . Напали на жінку як оси. Телефон вказаний можна зателефонувати і про все дізнатись . Таня - вам вдалого продажу.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Переглянути вкладення 261876
Продаю чоловікову рушницю МЦ 21-12 у відмінному стані, рушниця знаходиться в поліції. прошу 12000 грн. торг. мій моб. 0962844579 Таня.
Пані Тетяно, якщо не можете редагувати оголошення, то додайте інформацію такого змісту в постах:
- місто, де зареєстрована рушниця.
- чи покійний чоловік був першим власником.
- і все, що знаєте про рушницю.
це зменшить кількість питань охочих купити, та "псевдоспеціалістів".
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Пані Тетяно, перш за все хочу вам порадити щоб ви в поліції попросили щоб рушницю почистили і змастили (дорога продажу може бути довгою), там завжди є хтось мисливець і той же щоб вам і зробив короткий опис рушниці який ви перенесети в дану тему, а ще якби зробили кілька фоток то дивись і покупець обявиться. Вдалого вам продажу.
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда

Mechanik

Снайпер
Пані Татяно, я ставлю на Вашу зброю - Резерв
Поспілкувавсь з панночкою. Приємний голос, задав питання по суті, але треба їхати та бачити на власні очі.
Якщо і куплю Вашу зброю, то зброя Ваша буде в надійних руках.
Про візит та огляд рушниці, додатково напишу в темі.
До зустрічі.
 
Останнє редагування:

Mechanik

Снайпер
Доброго дня.
Резерв на рушницю - знято, по особистій поважній причині. З автором теми пані Тетяною, питання узгоджене.
Зброю в руках я не тримав, та й на власні очі не бачив. Але отримав, деякі фото від автора теми, та додаю до теми.
Щоб, майбутній резервіст, мав хоть якусь уяву, по зовнішньому стану по даній рушниці.
Успішної продажі Вам Пані Таня.

2017-02-01-792.jpeg


2017-02-01-795.jpeg


2017-02-01-794.jpeg


2017-02-01-793.jpeg
 

shorubalko

Новачок
Пані Тетяно, перш за все хочу вам порадити щоб ви в поліції попросили щоб рушницю почистили і змастили (дорога продажу може бути довгою), там завжди є хтось мисливець і той же щоб вам і зробив короткий опис рушниці який ви перенесети в дану тему, а ще якби зробили кілька фоток то дивись і покупець обявиться. Вдалого вам продажу.
Доброго дня підкажіть будьласка, пройшло після смерті чоловіка 6 місяців і тепер я маю забрати зброю додому і передати в магазин для продажу, на яких умовах проходить продаж в магазинах? і чи я можу зберігати зброю дома без дозволу скільки часу?
 

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
Пані Тетяно, зберігати зброю дома без дозволу Ви не можете. Зверніться у відділок поліції, де зберігається рушниця, до інспектора дозвільної служби він випеше направлення на магазин для подальшої реалізаціїї рушниці.
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Зберігати без дозіолу не можна жодного дня.
В поліції берете дозвіл на реалізацію попередньо узгодивши з магазином що ви їм принесете ружжо на реалізацію. Магазин бере 20 відсотків від реалізації.
 

Rainbow

Мисливець
Пані Тетяно, зберігати зброю дома без дозволу Ви не можете. Зверніться у відділок поліції, де зберігається рушниця, до інспектора дозвільної служби він випеше направлення на магазин для подальшої реалізаціїї рушниці.
Зберігати без дозіолу не можна жодного дня.
В поліції берете дозвіл на реалізацію попередньо узгодивши з магазином що ви їм принесете ружжо на реалізацію. Магазин бере 20 відсотків від реалізації.
Або робіть "Дозвіл на право зберігання без права використання"
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Поясніть вмотивовано, чому законослухняна та фізично і психічно здорова громадянка України не може законно володіти гладкоствольною зброєю.
Володіти можете, Вам вказали що немає такого ,,зберігання без права використання,,
 
Зверху