Продление разрешения

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Считать QR-код (получить по нему информацию) можно без интернета?
QR-код то для тих, хто вміє і має можливість користуватися смартфоном. QR-код це і є інформація, вже отримана з системи.
 
Останнє редагування:

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Мабудь я не правий. QR код це скоріше посилання на якийсь певний ресурс і навіть при наявності інтернету зразу інформацію про зброю не побачиш. Напевно результат сканування відкриється система обліку зброї. Далі треба входити і тд. В мене нема витягу, тож не перевірю. Якщо в кого є, то відсканувати і буде ясно.
 

daw81

Мисливець
Без інтернета не відкриєш посилання.
На справді процедура проста: в вайбері натискаєте ...(додатково) >в правому верхньому кутку значок сканера> наводити на QR-код> відкриваєте посилання> галочку я не робот>знайти і все воно підтягує ващі дані .
 

Dusk Hunter

Мисливець
Був сьогодні в дозвільній з батьком, зброя в нього придбана ще в далекому 1978р.
Документи для переєстрації:
1. Меддовідка
2. Страховка
3. Паспорт
4. Ідентифікаційний код
5. Довідка про знання матеріальної частини та поводження зі зброєю (у справі небуло так як ніякої зброї не купував з дня її заснування...)
6. Фотокартка
7. Квитанція про сплату 9 грн.
8. Довідка про несудимість (з дії)
9. Довідка про прописку (з дії)
10. Заява
 
Був сьогодні в дозвільній з батьком, зброя в нього придбана ще в далекому 1978р.
Документи для переєстрації:
1. Меддовідка
2. Страховка
3. Паспорт
4. Ідентифікаційний код
5. Довідка про знання матеріальної частини та поводження зі зброєю (у справі небуло так як ніякої зброї не купував з дня її заснування...)
6. Фотокартка
7. Квитанція про сплату 9 грн.
8. Довідка про несудимість (з дії)
9. Довідка про прописку (з дії)
10. Заява
це все скільки в грн?
 

Dusk Hunter

Мисливець
це все скільки в грн?
Довідка про знання матеріальної частини та поводження зі зброєю 930грн., (для власників зброї які не мали такої довідки).
Меддовідка 600грн., (в приватній клініці).
Страховка 51грн.
Послуги дозвільної 9грн.,+10грн., послуги Укрпошти.
І того 1600грн.
 

Вкладення

Довідка про знання матеріальної частини та поводження зі зброєю 930грн., (для власників зброї які не мали такої довідки).
Меддовідка 600грн., (в приватній клініці).
Страховка 51грн.
Послуги дозвільної 9грн.,+10грн., послуги Укрпошти.
І того 1600грн.
Довідка про знання матеріальної частини та поводження зі зброєю 930грн., це хто видає?
 

okhorly

Слідопит
В Херсоне . Справка псих/нарко -798 грн. Теперь одна. Медкомиссия -895 грн, гос. поликлиника. Пошлина 9 грн. Страховка -51 грн. Заява, 2 фотографии. Это все, больше ничего не требовали.
 

pio

Мисливець
Довідка про знання матеріальної частини та поводження зі зброєю 930грн., це хто видає?
Вибачте що не про те хто видає за ці гроші, але стосовно такої довідки хочу прорекламувати Ібіс:
Вони давали брошурку, яку потрібно вивчити та через декілька днів запрошували на іспит. Там читали коротеньку лекцію, приймати теорію та давали три рази стрельнути з пістолета мілкашки. Ще через декілька днів давали довідку з міліцейською печаткою.
Це так я колись отримував цю довідку та знайомі близько року назад і казали що все приблизно так і було.

PS: цікаво чому lol ВВ, можливо ви щось самі скажете)
 
Останнє редагування:

СерыйП

Слідопит
Зробив в середу перереєстрацію (продовження дозволу).
Швидко, безпроблемно. Потрібно приходити зі зброєю, яку при тобі фотографують.
....Але, можливий геморой, якщо вашої моделі ще нема в єдиному рєестрі. Звичайно це стосується малосерійних іномарок і ви перший в Укріїні прийшли з цією моделью. Тоді прийдеться їхати в ту кантору , де роблять відстріл нарізної, щоб внесли в реєстр.
Документи -
1) Паспорт + код (ксерокопії щоб швидше було).
2) Страховка 51 грн.
3) Меддовідка 380 грн. (Київ)
4) Квитанції на 9 грн.
Звичайно, старі дозволи. Заява заповнюється на місці.
Все. Більше нічого. 4 одиниці зайняло хвилин 15 в двох різних кабінетах у різних дозвільників (гладка і газова).
Я вибачаюсь, а нафіга фотографії? Куди вони, в яке місце їх клеїти? В мене не питали.
5. Довідка про знання матеріальної частини та поводження зі зброєю (у справі небуло так як ніякої зброї не купував з дня її заснування...)
Це стосується тих, хто не мав раніше зброї.
8. Довідка про несудимість (з дії)
9. Довідка про прописку (з дії)
Не вимагає законодавство надавати ці документи. Про несудимість вже обговорювали. А про прописку для чого, якщо знімають ксерокопію з паспорта в якому прописка?
 
Останнє редагування:
Зробив в середу перереєстрацію (продовження дозволу).
Швидко, безпроблемно. Потрібно приходити зі зброєю, яку при тобі фотографують.
....Але, можливий геморой, якщо вашої моделі ще нема в єдиному рєестрі. Звичайно це стосується малосерійних іномарок і ви перший в Укріїні прийшли з цією моделью. Тоді прийдеться їхати в ту кантору , де роблять відстріл нарізної, щоб внесли в реєстр.
Документи -
1) Паспорт + код (ксерокопії щоб швидше було).
2) Страховка 51 грн.
3) Меддовідка 380 грн. (Київ)
4) Квитанції на 9 грн.
Звичайно, старі дозволи. Заява заповнюється на місці.
Все. Більше нічого. 4 одиниці зайняло хвилин 15 в двох різних кабінетах у різних дозвільників (гладка і газова).
Я вибачаюсь, а нафіга фотографії? Куди вони, в яке місце їх клеїти? В мене не питали.
Це стосується тих, хто не мав раніше зброї.
Не вимагає законодавство надавати ці документи. Про несудимість вже обговорювали. А про прописку для чого, якщо знімають ксерокопію з паспорта в якому прописка?
Фото на витяг
 

Trigal

Снайпер
Мені теж казали 2 фото принести. Навіщо - не зрозуміло. Може на памʼять ))
Добре, що хоч фото сейфу не треба робити, бо минулого разу було потрібно…
 

VS1975

Снайпер
Мені теж казали 2 фото принести. Навіщо - не зрозуміло. Може на памʼять ))
Добре, що хоч фото сейфу не треба робити, бо минулого разу було потрібно…
А Вам видали паперові витяги формату А 4 ? Так от там ці фото.
 
Зверху