Реставрація ствола Benelli

Chicago

Новачок
Доброго вечора товариство. В мене Benelli raffaello elegant . По своїй дурості чистячи рушницю зіпсував покриття ствола. Відсилав в майстерню "Ствол" в м. Одесса. Де його покрили американською фарбою для зброї Ceracot. Все дуже гарно і оперативно хлопці зробили. Але колір ствола став матовий, що не співпадає зі стилем рушниці. Може хтось знає де можна відновити хочаб наближене до заводського покриття. Дякую всім хто відгукнеться, бо вже тиждень погано сплю!
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Была тема про воронение ствола бенельки, ржавым лаком. Поищите, там Витмакс воронил, но все равно отличалось от заводского, но, как по мне, то в лучшую сторону.
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда

Chicago

Новачок
Фото ствола завтра виставлю, бо зараз не маю можливості. А що ви можете сказати про чорний хром.
 

эндрю 70

Новачок
эта краска по прочности немного не пф-115
просто и легко ободрать не выйдет
для воронения нужен металл в белом состоянии
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Chicago

Новачок
эта краска по прочности немного не пф-115
просто и легко ободрать не выйдет
для воронения нужен металл в белом состоянии
Я спілкувався з хлопцями зі ствола, на рахунок воронування, казали ствол тільки піскоструїти.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
на войлочном круге слезет все
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Дякую я вже цю тему перечитав. Але там знімалося заводське покриття а мені треба буде знімати фарбу після термообробки.
наждачка снимет все
http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Як-зняти-хром-з-колодки.38974/

http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Воронение-ТОЗ-Б-и-МР153-Ржавый-лак.42906/
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
А чому не можна піскоструіти, вони перед покраскою піскоструїли?
пескоструй делает мельчайшие краторы, которые и дали матовую поверхность, теперь нужно сделать глянец и при это просчитайте сколько металла со стволов снимется, они станут тоньше.
 

эндрю 70

Новачок
пескоструй с алюминиевых лодок снимает шляпки заклепок
но здесь не алюминий а трохи получше
краска сама по себе матовая
и очень прочная
мое наблюдение краска получше воронения будет
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Доброго вечора товариство. В мене Benelli raffaello elegant . По своїй дурості чистячи рушницю зіпсував покриття ствола. Відсилав в майстерню "Ствол" в м. Одесса. Де його покрили американською фарбою для зброї Ceracot. Все дуже гарно і оперативно хлопці зробили. Але колір ствола став матовий, що не співпадає зі стилем рушниці. Може хтось знає де можна відновити хочаб наближене до заводського покриття. Дякую всім хто відгукнеться, бо вже тиждень погано сплю!
Зачем Вы создаете себе проблемы???Если у ребят в СТВОЛе все получилось хорошо, то не забивайте себе голову всякой ерундой.У меня ствол в моей Бене тоже матовый,да и в карабине тоже.Есть такая поговорка "Лучшее враг хорошего",если все хорошо то не нужно делать еще лучше.ИМХО.
 
Зверху