Спаниели(делимся охотами и особенностями породы)

vadymmm

Слідопит
Привіт усім!
Приймате в ряди ще одного РМС. Кай 5міс. Біло-коричневий. На відео йому 3 міс. У же виконує команди : сидіти, лежати, місце, на місце, встань, стій (стоп), до мене. Поки працюємо в домашніх умовах, поноску шукає і приносить, поки часто випускає з зубів. Також проблеми з командою поруч. Ще боїться плавати, в воду лізе без прблем але поки лапи до дна дістають. Маю ще проблеми з документами, може хтось з форумчан допоможе, щенячка у собаки від кінологічного союзу поліцейських собак! Хто зможе допомогти з документами, дуже прошу відкликнутись!
 

Genry

Снайпер
Відео переглянути не вдається. Пише: Автор обмежив доступ до відео.
 

vadymmm

Слідопит
Нагадує мою в цьому ж віці. Особливо не переймайтеся за це. Працюйте і все прийде.
Я розумію, з дресуванням охоронців у мене є досвід, а от з натаскою ще слабенько, мисливцем став не давно і це перша моя мисливська собака, до неї були Боксер і Німець. з Кая і так всі знайомі в шоці, вчиться дуже швидко. Вибрав МРС так як хотів саме підружейного собаку, + невеликий зріст, не вибагливий до харчування, порівняно не важкий догляд, мало хворіє.
 

Genry

Снайпер
Вадим, подивився відео і все наче на рік тому, коли ми були такі ж малі. Дякую Вам)
 

Genry

Снайпер
Команду поруч(рядом) важко було т.я. Чіна холерик і гіперактивна) Ходили и вздовж паркана і чього тілько не робили)))
 

Genry

Снайпер
Поохотились... добыли аж целого голубя! И то целым его назвать сложно, поэтому без фоток добычи.
Если в сб. я говорил друзьям, что при охоте на голубя собака не нужна, то в вс. забрал свои слова обратно... Подранок упал метрах в 50-60 на рыхлом поле. А хозяин Чины(т.е. я) шлепки одел на охоту. Спасибо ей, что принесла и не пришлось грузнуть в земле. Но не все так хорошо прошло в этот раз. Не донесла 5 метров, вырыла ямку и зарыла у меня на глазах! Всю дорогу домой слушала мой монолог о том что так делать НЕЛЬЗЯ!!!
А вообще все понравилось. Много полезных открытий и выводов.
 

ктв

Мисливець
Привіт усім!
Приймате в ряди ще одного РМС. Кай 5міс. Біло-коричневий. На відео йому 3 міс. У же виконує команди : сидіти, лежати, місце, на місце, встань, стій (стоп), до мене. Поки працюємо в домашніх умовах, поноску шукає і приносить, поки часто випускає з зубів. Також проблеми з командою поруч. Ще боїться плавати, в воду лізе без прблем але поки лапи до дна дістають. Маю ще проблеми з документами, може хтось з форумчан допоможе, щенячка у собаки від кінологічного союзу поліцейських собак! Хто зможе допомогти з документами, дуже прошу відкликнутись!
Ай красава! Супер щеня!!! Но, на мой взгляд, не переусердствуйте. Не лишайте ребенка детства. (Мне так советовали). Право за Вами.
З повагою!!!
 

Genry

Снайпер
щенячка у собаки від кінологічного союзу поліцейських собак! Хто зможе допомогти з документами, дуже прошу відкликнутись!
По перше дізнайтеся чи визная КСУ щенячки цієї спілки. Якщо так, то проблеми не буде.
 
Зверху