Спірне питання про членський взнос

tarasovka_city

Новачок
Доброго дня!
Маю питання до працівників УТМР нашого форуму.
Я новачок. В серпні 2015 року вступив до Обухівського УТМР. Заплатив взнос 300 грн., взяв відстрілку на перо(сезонку) за 300 грн. Сказали, якщо не вступатиму і не заплачу взнос, вона коштуватиме 600.
Потім в листопаді взяв сезонку на зайця. Про взнос за 2016 рік мені ніхто несказав. Відстрілка діє до кінця січня 2016. І от виходжу я 02.01.2016 року. Доганяє мене єгерь на ниві (як вони у нас ганяються за мисливцями-окрема тема:) гаїшники нервово курять в стороні;можуть ,почувши постріл ,летіти нивої прямо по озимині,напролом,щоб перевірити документи). Починає перевіряти, і перше до чого придерається- взнос. Але каже, що на першир раз прощає. Я аргументую, що в мене всі документи, які необхідні для полювання є: дозвіл на зброю, карточка мисливця, матроска з записом про вихід, відстрілка. Розійшлись.
Не бачив я їх до закриття. А от в день закриття, повертаючись додому, в посадці я зробив 2 останні постріли в сезоні, летить голова на ниві. І таж історія.
Я не маю права знаходитись в їхніх угіддях без членського взносу?
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Маю питання до працівників УТМР нашого форуму.
Я не являюсь працівником УТМР але попробую відповісти
В серпні 2015 року вступив до Обухівського УТМР. Заплатив взнос 300 грн.
виходжу я 02.01.2016 року.
Подивіться уважно в картку до членського квитка УТМР там вказано повинно бути до якого числа місяця та року він дійсний , в мене і в інших мисливців нашого міста та і району це до 31 січня наступного року . Якщо там нічого не вказанно то платити взноси треба після Н Р.
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Нажаль, так у нас все зроблено ,через с**ку. Дійсно внески діють один календарний рік,і термін дії спливає саме 31 січня. Далі щоб вийти на полювання , треба не тільки сплатити річні внески а ще й цільовий внесок,інакше відстрілку на зайчика після нового року тобі не дадуть!
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Дійсно внески діють один календарний рік,і термін дії спливає саме 31 січня. Далі щоб вийти на полювання , треба не тільки сплатити річні внески а ще й цільовий внесок,інакше відстрілку на зайчика після нового року тобі не дадуть!
Я вибачаюсь ,, ;););) але мені здаеться Ви трішки не уважний :D
,і термін дії спливає саме 31 січня.
,інакше відстрілку на зайчика після нового року тобі не дадуть!
Який може бути зайчик після середини січня ??????
сплатити річні внески
Так я сплачую в січні для того щоб полювати лиса в лютому і березні
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Вибачаюсь,дійсно трохи прошляпив,мав на увазі 31 грудня,кінець року.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Який може бути зайчик після середини січня ??????
Такой: рыжевато-серый, ушастый, с цветком черно-белым...русак называется... Вполне может быть. Насколько это оправданно - вопрос второй.
 

Вкладення

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Такой: рыжевато-серый, ушастый, с цветком черно-белым...русак называется... Вполне может быть. Насколько это оправданно - вопрос второй.
????????
с цветком черно-белым...русак называется...
????????
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Малось на увазі ,що термін полювання на зайця русака в данному наказі по 30 січня
На скільки мені відомо то полюють зайця ще 2 максимум 3 охоти в січні і на такій ноткі все , нехай спаруеться і плодиться :)
 

север

ветеран форуму
надійна команда

Копатыч

Зброяр
5.3. Розміри щорічних членських внесків для членів Товариства, а також для членів юнацьких секцій встановлюються Кримською республіканською, обласними радами УТМР або їх президіями.

Члени Товариства з правом на полювання і риболовлю, крім членських внесків, сплачують державне мито в порядку, встановленому законодавством.
Членські внески як правило, сплачуються повністю до 1 липня за поточний календарний рік. За рішенням президії Кримської республіканської, обласної, Київської міської, Севастопольської регіональної ради УТМР членські внески можуть сплачуватись поетапно на протязі року в залежності від фінансового стану організації та її членів. Особи, які вступили в члени Товариства у поточному році, сплачують членські внески за весь рік незалежно від часу вступу.

Основними документами по сплаті внесків є картка - вкладинка до членського квитка і відомість про сплату членських внесків. Членський квиток без вкладинки недійсний.
Потім в листопаді взяв сезонку на зайця. Про взнос за 2016 рік мені ніхто несказав. Відстрілка діє до кінця січня 2016.
В каждой области (районе) кто как хочет, так и дро...ит.
Отстрелка - есть, "матроска" - заполнена, документы в порядке ..... значит идет этот егерь (голова) ........ лесом и нервно курит. Вы ничего НЕ нарушили!!!!
 
Зверху