Український Гірський Гончак

ВИ ЗА ВІДРОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО ГІРСЬКОГО ГОНЧАКА?

  • ТАК

  • НІ

  • БАЙДУЖЕ


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.
Статус
Закрита.

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Наш ПМК працює. Бурячки, картопельку в угіддя возимо. А хто працює, той має...
 

Северный

Мисливець
В Черниговской обл,в последние годы было прилично вепрыков,сейчас чума закосила,оооочень мало. Да и под видом депопуляцыи коз покончали.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Якби у вас члени ПМК полювали виключно на своїй території, вони б не дозволили вистріляти у себе козулі. Кругова порука. Один одного пильнує. А так, калхоз..кожен лазить там де хоче, навіть там де нічого ніколи не робив...
Можете взяти відстрільну картку на район і навіть на область. Я можу полювати виключно на території свого ПМК. Теоретично, у вас більше можливостей. Практично, ви голодранці порівняно з нашим ПМК...
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Що є, то є :)
Сєвєрний це антиукраїнська вата, з ностальгією за совком...Від самого початку, в темах про українських собак,висловлював своє обурення з привиду відродження "видуманих" порід...
 

Северный

Мисливець
А я при чём?:eek:Тебе Хома написал за твоё хамское отношение к людям,а ты на меня стрелки перевёл. Я уже вообще молчу...
да и настальгии у меня по совку нет,я его по годам не застал)))Какая я вата,тоже не пойму. Выводите что хотите,только не говорите что оно самое лучшее и всё. Примеров полно,когда кгг по роботе показывали ноль..это так,междупрочем.
 
Останнє редагування:

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Рома, не треба ля..ля..
В любій породі є кращі і гірші представники.
А наша сама краща, бо воно наша... :)
Це так, якби я дивувався, що твої діти тобі найкращі.... Так само, українському мисливцю українська порода мисливських собак - найкраща... Ну, за умови, ще той мисливець український, а не совок недобитий..
 

Северный

Мисливець
В каждой породе есть бездари,а в молодых породах их будет больше. Я надеюсь Вы выбраковываете? Дело ваше... У меня не будет УКГ потому что..
мне негде держать, у меня нет возможности каждые выходные ездить по лицензиям на охоту,а браконьерствовать не моё. Я хочу спокойно выйти поохотится,а не прятаться и не бегать ни от кого!!!И последнее,мне нравится когда собака может долго гонять зверя.Я от такой охоты получаю удовольствие!!!Это моё...а загоны,номера,кастрючи с черпаками,извольте...
А брать собаку,которая будет отгонять от меня зайца,бросать и искать второго,не интересно. У меня лайка я думаю будет отгонять не хуже.Хотя обратно же,для меня нет никакой универсальности,гончая -зайчик,лиса,лайка...тоже свой зверь!!!У меня лайка за 5 лет на охоте по зайцу была один раз....Это не её профиль и точка!!!
УКГ собака для загонных охот. Да,там они КОРОЛИ! Подняла зверя,прогнала до номеров и к хозяину!!!Номера стоят,слушают,а главное слышат перемещение
собак, а соответственно и зверя,добывают и все довольны.Лайки для таких охот,не то(имхо). Повторю,я на такие охоты не хожу или НУ очень редко! Зачем мне УКГ?
 

Северный

Мисливець
Ну и про наше,ваше. Я думаю ты на таврии по хозяйству не катаешся,минимум митсубан какой)))намёк я думаю понятен.Тем болие я популяризирую не кацапскую породу а прибалтийскую,как ни как в евросоюз идём)))
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Я Таврію не можу покращити, УГГ можу. Ти на Таврію не маєш впливу, на УГГ можеш мати...відчуваєш різницю?
Ми "завод виробник" УГГ. Відповідальність за УГГ лежить на нас, на українських мисливцях... Потім скажуть: "Подивіться на цих прекрасних собак! Це результат праці українських мисливців!" А ти що відповіси? "Я бігав з рябими собачками і намагався не допустити відродження "видуманої породи"","я вата", "просто ... вата" :)
 

Северный

Мисливець
Возрождайте,буду только рад! Если раньше чем обидел,прошу прощения. Но я пока побегаю за рябыми)))почему,я написпл на предыдущей странице...
 

homa0777

Мисливець
До уваги любителів УКГ, відбулася в'язка Бай та Альма.
P1240630.jpg
 

Вкладення

Статус
Закрита.
Зверху