Форум для мисливців чи для адмінцістрації та модерації

Статус
Закрита.

vova0879

Новачок
Я мисливець з невеликим стажем знайшов врді цікавий форум Але є одне дуже велике але)))) Прошу висчловлюйте свою думку кому не все одно,,,,,,
 

FoxHunter

Мисливець
vova0879
А какой у вас ник был раньше на этом форуме? Или у вас он и сейчас есть?
 

vova0879

Новачок
)))Якщо Ви маєте підозри що я зареєструвався під новим Ніком то дуже глибоко помиляєтеся))) Можете виорахувати мене за ІР адресою Просто уважно перечитав багато тем на форумы
 

FoxHunter

Мисливець
vova0879;24968 сказав(ла):
Можете виорахувати мене за ІР адресою
Це не має сенсу... Для цього є проксісервери,інші провайдери,та ін.
Та це справа адміна та модераторів...
Якщо я помилився, прошу вибачення...
 

PETROPAVEL

Слідопит
Самое интересное , человек много читал , на нашем форуме а потом так , архи заинтересованно , с с аллюра и в карьер .. кинулся обличать ... минуя все весьма интересные , важные охотничьи темы ... чтобы это значило ... новым майданом папахивает , и при том с душком ... или человек никак не может определиться , куда ему ... к умным или к красивым ???
Тиха Украинская ночь , а сало нужно перепрятать ...
 

Вкладення

vova0879

Новачок
Ось будласка ))) ще нічого конкретного не було а насторожило поважних Гуру)))))
 

vova0879

Новачок
Простий приклад куплю-продам Так там карточок видано більше чим на ЧС по боям без правил
 

PETROPAVEL

Слідопит
Там как раз выдано маловато ... и смотрю что я недоработал несколько ...
 

vova0879

Новачок
!!!!!! (здесь была ссылка на форум, где продают взрывпакеты - Админ) Приклад другий
 

Admin

Administrator
Команда форуму
PETROPAVEL;24989 сказав(ла):
Там как раз выдано маловато ... и смотрю что я недоработал несколько ...
Согласен! И другие форумчане жалуются что там ещё есть нарушения.
Непривычно что на нашем форуме красные , жёлтые, синие карточки выдают?
Вы почитайте что пишут в сообщениях на других форумах, где модерации практически нет - Вам интересно все это там читать?
 

vova0879

Новачок
Так є такі повідомлення як на паркані написані але ж можна руки взяти інструмент і підправити щоб було приємно прочитати?
 

Admin

Administrator
Команда форуму
vova0879 писал:
!!!!!! (здесь была ссылка на форум, где продают взрывпакеты - Админ) Приклад другий


Если бы у нас такое попробовали продать - тему в топку, автора в бан.
Только Вы пример привели для чего:
- показать что там модераторы спят?
- или что на других форумах "комфортней" торговать? - так наторгуетесь когда-нибудь на свою ж....
Знаете как в милиции говорят - СЛУЧАЙНОСТЬ ЭТО НЕИЗБЕЖНАЯ ЗАКОНОМЕРНОСТЬ
Поэтому сами для себя решайте - плохо мы для вас делаем или хорошо, да и тему бы чуть по другому написал, да и голосование поставил..
 

Admin

Administrator
Команда форуму
vova0879;24997 сказав(ла):
Так є такі повідомлення як на паркані написані але ж можна руки взяти інструмент і підправити щоб було приємно прочитати?
А может сразу к порядку всех приучить? Или несколько модераторов должны постоянно сидеть и подправлять все сообщения?
 

ZUGAN 79

Слідопит
vova0879;24987 сказав(ла):
Простий приклад куплю-продам Так там карточок видано більше чим на ЧС по боям без правил
А етот роздел называется "куплю-продам",или "зачморю-опущу" ? Или по Вашему половина постов в етом розделе должна состоять с ругательств и выяснения отношений ? Не устраивает цена-не покупайте.С ув.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
vova0879;24964 сказав(ла):
Я мисливець з невеликим стажем знайшов врді цікавий форум Але є одне дуже велике але))))
А чого так таемничо,з-за паркана?Щось не віриться,що писала людина з малим мисливським стажем і яка знає чітко в якому розділі форуму REIBERT торгують выйськовою амуніцією!!Що знову люди з "чужої планети"?Пора вже кінчати з цими "пришельцями"!!
 

PETROPAVEL

Слідопит
Арго писал:



vova0879 писал:
Я мисливець з невеликим стажем знайшов врді цікавий форум Але є одне дуже велике але))))



А чого так таемничо,з-за паркана?Щось не віриться,що писала людина з малим мисливським стажем і яка знає чітко в якому розділі форуму REIBERT торгують выйськовою амуніцією!!Що знову люди з "чужої планети"?Пора вже кінчати з цими "пришельцями"!!







В этом аспекте мне вспомнился наш старый баснописец Крылов ... с басней о премудрой мартышке , которая никак очень долго не могла сделать выбор ... " - Ну мне прямо разорваться ... толи к умным , толи к красивым ...??? " Так мне кажется и в нашем случае ... все намного банальней ... но если топикстартер так внимательно читал наш форум , он не мог не видеть вот этой аналогичной темы ...http://forum.uoor.com.ua/messages.php?theme=1848
Но выходит как всегда : - " Свое сало ближе к делу ... т.е. к телу .... "
 

Вкладення

drat

Мисливець
Цей форум для мисливців,які мислять,поважають і люблять природу,а ви шановні ,,фуфлогони"перепутали адресу.Те що проблем море знають всі,але покажіть мені шановні критики свою роботу хоча б в своїх низових колективах.Не бачу я вас в інших темах для яких створювався цей воістину мисливський форум.Ви навіть толком критикувати не вмієте,бо незнаєте достеменно пробле і шляхів їх вирішення,а привикли,щоб за вас все робили інші.З повагою до справжніх цінителів-полювання!
 

vityastas

Мисливець
бачу на реібері цікаві теми.. "відпрвідка тільки автолюксом", а мені інтересно, а "автолюкс" в курсі, що він вибухівку перевозить, для якої необхідно дотримуватись відповідних вимог безпеки при перевезеннях? люди добрі, та вони що - придурки? не да Бог же ж людей невиннх покалічуть.
не дурно кажуть у нас на Буковині, що не всіх дурних війна забрала
 
Статус
Закрита.
Зверху