Хочу купить яка цина и взагали що можете сказать про нього а особливо про штучнисть чи таких багато

Тема у розділі 'Допоможіть визначити і оцінити', створена користувачем Николай николаевич, 12 бер 2018.

 1. север

  север ветеран форуму надійна команда

  Ну да, конечно...:rolleyes:
  5777.jpg
  57.jpg 577.jpg
   
  B.pi та Ohotnik47 подобається це.
 2. Safari
 3. kef

  kef Снайпер

  Так це одиничні екземпляри...і все ...більше не було...та і навчалися майстерності то всерівно у німаків...
   
 4. Арго

  Арго Moderator Команда форуму

  Не сирі зразки це були,а доволі конструктивно доведені,а по деяких позиціях і переведені.Конструкціїї цих і інших рушниць немали аналогів по всіх параметрах в європейському зброєбудуванні.Тормоз для них був не сирий механізм,а партійцна дисципліна і партійний централізм.Це значило-що партія сказала те внизу виконали і перевиконали.В той час головним було випуск не красивого і добротного,а дешевого, взаємозаміняємого і доступного всім верствам населення,що було повною противагою заходу.Під цю роздачу попала і зброєбудівна промисловість.От і почалась ера зброї багатостаночників(малось на увазі одна на все і для всього).Старі розробки зброї колишніх конструкторів СРСР були прекрасні і це не трьоп.Хто в темі цього питання,а ще і читав деяку літературу по цьому питанні не дасть мені збрехати.Візьміть зброю Німеччини чи Бельгії-одне і теж але в різних інтерпретаціях.Не скажу,що це погано,але і мало "ефект тормоза".Революція в чомусь завжди мала і має багато позитивів,але вони її боялись і бояться зараз.
   
  Останнє редагування: 13 бер 2018
  B.pi, Ярослав Чечен, томка та 2 іншим подобається це.
 5. Арго

  Арго Moderator Команда форуму

  Не городіть чепухи.В них був свій шарм,в нас свій,а от який додумайтесь самі!!Коли ви останній раз бачили чи користували стару німецьку,белигійську і т.д.з нормальною ствольною парою,чи не побиту корозією колодкою??Відповіді немає,а стару зброю СССР?!От вам і відповідь про красиве і довговічне.В мене стара звичка-чуже люблю і поважаю,але і свого не хаю.Звичка набута досвідом і часом.
   
  Останнє редагування: 13 бер 2018
  B.pi, Ярослав Чечен, Varjag229 та ще 1-му подобається це.
 6. kef

  kef Снайпер

  Я не те мав на увазі. ...Все що власне придумано то лише одна систепа замку рушниці українцем Гуревичем...а решта все передерто ...Яка є хоть одна деталь в рушниці яка має російську назву...болт Грінера...і.т.д....жодної немає....
  я не спец в цих справах але бачу те що бащу ...навіть в порівнянні між іжом і Зауером Меркелями ...різниця відчутна і не тільки в ціні....
   
 7. Арго

  Арго Moderator Команда форуму

  Знову ж звертаюсь до тих хто в темі!!Зверніть увагу на дати затвердження патентів і зробіть часове співвідношення,а власне,що в ці часи було на місці СРСР і чим займався бувший СРСР в час патентування вказаних і інших винаходів в області зброєбудування .А з цього порівняння і вийде очна картина і дуже поважний,розумний,а головн правильний висновок-навіщо придумувати велосипед,якщо він вже давно придуманий!!В ті часи СРСР будувався і відбудовувався і часу на Грінера не було!!Щось після ВВВ захід не дуже дивував і не дивує нас чимось особливим в ціо галузі,а тому робіть висновок,але правильний і об'єктивний.
   
 8. Арго

  Арго Moderator Команда форуму

  А їм здається навпаки!!!Теперішний Зауер і Меркель і т.д.не дуже блищать в очах мисливців і не тільки наших ( мені не дадуть збрехати власники карабіну Меркель,а його обходять всі десятою дорогою за "безвідмовність,це можна сказати і про деякі моделі гладкостволів цього ж бренду)).В Німеччині,а значить буде і в інших державах зходу,готовий Закон,про заборону реєстрації і перереєстрації старої зброї,бо вона повністю збиває з колії ринок новітньої зброї,а це для них смерть.От тому і потянулись веренички торговців таким реманентом в країни бувшого СРСР з копійчаним крамом купленим в них,але вже за тисячі в валюті які продаються і купляються в нас.Думаєте це з проста.Ні.Бізнес є бізнес.
   
  Останнє редагування: 13 бер 2018
  B.pi подобається це.
 9. kef

  kef Снайпер

  А євробляхи...теж саме...Зачистка території ....
  Я в жодній темі не писав що рушниці часів срср дуже погані...
  Брак є у всіх і у європейців...але якщо рушниця для полювання розрахована на певну дичину ...то так і має бути.....А в іжах як і 57 порівняно все...кулі.картечь. шріт...все пережується...через це і напевно вага.баланс.не на користь старих іномарок....Одним виграли .іншим пожертвували...
  Але якщо є бажання і ціна людська .то варто купити .лише тому що їх тих 57 іжів лишилося не так і багато...
   
 10. север

  север ветеран форуму надійна команда

  Merkel kr1, я бы не сказал, что плох... Единственный его недостаток- острые углы на затворе, иногда ранишь руку до крови. А бой...дай Бог, чтобы все карабины так стреляли! Проблем в перезарядке нет вообще. Прост, надежен, безотказен и очень точен!
   
 11. tyrist 1945

  tyrist 1945 Снайпер

  Про це можна сперечатись і дискутувати до безконечності...але правда в тому що ніхто не перевершив якість і красу англійської чи то бельгійської зброї. І в сссрі не було проривів можливо через політику рідної:) партії, чи через криворукість. Тіж майстри Перербурзької школи складали свої рушниці з заказних заготовок. Ну але це вже друга тема:)
   
  kef подобається це.
 12. kef

  kef Снайпер

  Оцінили Іжа то...:D
   
 13. Арго

  Арго Moderator Команда форуму

  Про його "безвідмовність" знаю не з розмов.Сам був власником!Ледве здихались і я і кум.
   
 14. tyrist 1945

  tyrist 1945 Снайпер

  Я також мав честь :). Так от після цього купив Рема 750 і різниці не бачу. Але ціна!
   
  Арго подобається це.
 15. север

  север ветеран форуму надійна команда

  Сравнивать полуавтомат и болтовик- не совсем корректно...
   
 16. север

  север ветеран форуму надійна команда

  То вам такие попались!;):):rolleyes:
  В 30-06, лет 10, работает без проблем и нареканий.
  Единственное- звук выстрела очень громкий, хотя с саундмодератором проблема решается. Правда - в ущерб открытому прицелу...
   
  Останнє редагування: 14 бер 2018
 17. tyrist 1945

  tyrist 1945 Снайпер

  Я не порІвнюю, а просто кажу факт.
   
 18. kef

  kef Снайпер

  Бідний 57 іж...То купили його чи ні...
   
  Varjag229 подобається це.
 19. север

  север ветеран форуму надійна команда

  Предполагаю,что послушали Ваши критичные советы и отказались от такой невыгодной покупки. В пользу немчуры...
   
 20. kef

  kef Снайпер

  Я теж так думаю...а ще ліпше купити стару бельгійку в доброму стані....
   
 21. Арго

  Арго Moderator Команда форуму

  .....а, іжака повісити на стіну і запрошувати друзів-товаришів на ексклюзивний показ!!!:p:D
   
  Останнє редагування: 15 бер 2018
  kef подобається це.

Поділитися цією сторінкою

Графф