Чем заклеить ПВХ - забродный костюм?

Тема у розділі 'Ділимося досвідом', створена користувачем север, 3 жов 2016.

reloader
  1. север

север ветеран форуму надійна команда

Это понятно, но грань очень тонкая. И чистота прилягаемых сопрягаемых поверхностей под большим вопросом.

Останнє редагування: 28 лип 2017
  2. Safari
  3. Руслан Михалич

Руслан Михалич Мисливець

Если все сделать акурат и быстро все хорошо получается. Попробуйте на не нужном сапоге там ни чего сложного.

4. север

Костюм заклеен и снова в строю!
    Форумчанину Влад большое спасибо за содействие и непосредственную практическую помощь в решении вопроса! С ув.

5. север

А тема пусть живет, пишите, кто и чем успешно клеит ПВХ!

6. opviktor

opviktor Новачок

7. Роман Мельниченко

Роман Мельниченко ветеран форуму надійна команда

Була у мене проблема з забродами - протерлись штанки штанів спереду одразу вище гумака десь 5см, відносив в майстерню кілька разів, там мені клеїли резиновими латками але на довго не вистачало, вже навіть думав відрізати штани в утил і лишити собі гумаки, але прийшла в голову ідея заклеїти їх самою звичайною латкою які входять в комплект надувних дитячих басейнів ( чому прийшла така ідея, та тому що одного разу заклеїв нею басейн на 12 кубів води і вона тримала), басейна давно вже нема, пішов купив комплект (10шт) латок за 12грн. тай заклеїв заброди з середини штанини, тримає супер, випробував уже не один раз. Завтра сфотаю і все виложу (як не забуду).

8. PetrenkoAO

PetrenkoAO ветеран форуму надійна команда

Клеїв ось такою штукенцією!
    Результатом дууууже задоволений!
    upload_2017-10-30_7-49-10.jpeg

9. Mykola STARyy

Mykola STARyy Снайпер

10. Роман Мельниченко

Ось латані заброди ззовні

20171030_190705.jpg 20171030_190751.jpg
    а ось латки зсередини
    20171030_190808.jpg 20171030_190905.jpg
    а це ремкомплект латок, вони прозорі на білому папері
    20171030_191157.jpg 20171030_191230.jpg

11. Demidl

Demidl Новачок

Ще є хороша штука "супер латка" від виробника човнів шторм. Рекомендую по ПВХ.

12. север

С верхом понятно- его можно заклеить. У меня проблема, непосредственно с самим сапогом, посерьезней была.

13. Роман Мельниченко

Так, у вас чуть інша проблема.

14. север

Иногда это короткое слово играет огромную роль!;):):rolleyes:

15. INTER

INTER Мисливець

Форумчане, кто подскажет? Можно ли заклеить сапоги из полиуретана средством "жидкая латка" или "супер латка"? Там в составе вроде жидкий ПВХ... а сапог из полиуретана. Пристанет ли..? Может кто сталкивался.

Михас подобається це.
  16. Demidl

Demidl Новачок

я думаю вихід один - спробувати... жидка латка в ціні 35грн, тому не шкода навіть якщо не вийде нічого

17. Аникей

Аникей Мисливець

На минулому тижні у був присутній при вилові риби бригадою рибаків. Звернув увагу що у всіх коліна на забродах ( ті що із штанами) в якихось цятках. Коли я запитав що то таке то мені відповіли що то перами риби пробито. Мені відповіли що вони заклеюють відра саме клеєм крос, так як він найнадійніше клеїть і витримує умови їхньої роботи.

18. Влад

Влад Мисливець

Совершенно верно,у меня за все время из множества латок, отклеились только пару штук и то были клеены в полевых условиях , на изгибах,да и выдержка была 3-4 часа всего.

19. Mykola STARyy

Mykola STARyy Снайпер

Надибав в ЮТУБі

20. Vov-1

Vov-1 Снайпер

Клеїв ,,Рокси" ,чоботи....О IMG_20171220_163301.jpg таким клеєм .Тримає супер...:):):)

Вкладення:

21. mulyavchik

mulyavchik Слідопит

Братцы есть один неочень скромный вопрос ко всему сообществу. Неможет ли кто то из Вас подклеить мои неопреновые вайдерсы?Может есть на аншем форуме очумелые ручки по таким вопросам.Оплату и порядочность гарантирую.А то жалко выбрасывать может ещо и послужили бы какой то год-второй.А то при нынешних ценах я вижу что на новые невытяну..Буду очень благодарен тому кто возьмется за работу.С ув.

Поділитися цією сторінкою

Графф