Що варто розглянути з вертикалок в визначеному ціновому діапазоні

Тема у розділі 'Обговорення зброї', створена користувачем Kuzmich-ohotnik2805, 29 кві 2018.

Safari-Dnepr
  1. Коваленко А

Коваленко А ветеран форуму надійна команда

Тогда не верим! Очередной любитель похвастаться, хотя большинство таких охотников и рыбаков:D

Dimastiy, Черниговский, Корнилов та 2 іншим подобається це.
  2. CheshireCat

CheshireCat Мисливець

Люди чомусь думають, що все, що робилось по ГОСТам - апріорі якісне. :)
    Це не так.

Dimastiy, KFoR, Черниговский та 3 іншим подобається це.
  3. Visioner

Visioner Мисливець

А у Вас на форуме другие цели?
    Я делюсь с коллегами своими наблюдениями, знаниями, опытом. Воспринимаю информацию от них.
    Доказывать Вам ничего не собирался. Спорить тоже.

4. Visioner

Visioner Мисливець

Тогда давайте говорить предметно.
    Если в моей ружье 1977 года воронение не облезло и стволы зеркало, Вы готовы сделать ставку?
    Я готов.

5. Optimum

Optimum профі надійний помічник

Это как? Это выпить касторки и запить фталозолом....

6. Visioner

Visioner Мисливець

До сообщения, что я любитель похвастаться, доказывать не собирался.
    Любителем похвастаться себя не считаю, да и хвастаться ИЖом наверное не стоит.
    Рассказал свой случай.
    Теперь готов ответить коллеге, фото и т.д. Но пусть и человек тоже напряжется, а то будет не справедливо.
    Достану ружье сделаю кучу фоток а человек скажет "А ну тада ладно, типа прощаю, нормальное ружье".

7. Optimum

Optimum профі надійний помічник

О, вот это по нашему!

8. Visioner

Visioner Мисливець

Ну тогда просто поговорить, без телодвижений с обеих сторон.
    И к разговору - есть еще ИЖ 54 1957 года выпуска, на нем правда есть пара потертостей ;)

9. Bekas7

Bekas7 Мисливець

Чесно кажучи я не дуже трісусь над тим щоб багато разів його чистити іт.д... Я роблю так прийшов з полювання почистив при умові що стріляв а як що ні то просто помастив дерево і стволи з зовні балістолом і все... так само і зі стендом як що сьогодні стріляв 50шт і точно знаю що завтра знову їду то можу і не чистити... про бій рушниці можу писати багато і про кучність і про осип і різкість... Я маю багато свідків які бачили як я стріляв і на 10м і на 65 і дробом і пульою і на 100... так що хто би що не говорив мені я переконаний що біля Хуглу не місце ні ІЖ ні ТОЗ... В моєму колективі багато іж і тоз і всі знають що вже немає сенсу змагатись бо то безкорисно....

Dimastiy та ATIS подобається це.
  10. Bekas7

Bekas7 Мисливець

Доречі я ніколи не стріляв з чока 1 і 0.75 тому всі можливості її я так ще і не знаю... може попробую...

ATIS подобається це.
  11. Корнилов

Корнилов Мисливець

Значит ружья по классу выше Вам противопоказаны, иначе нашей фауне хана,а может и флоре)))

12. Bekas7

Bekas7 Мисливець

Я не є фанат понтів і дорогих рушниць... Я просто люблю золоту середину тому завжди купляю практичні речі і мені це риносить задоволення... Я не бачу сенсу купляти дорогу рушницю і над нею трістись... я зі своєю і в очерет і кущі і на стенд не встидаюсь....

Dimastiy подобається це.
  13. Ребята подскажите ружьё тоз-34 год выпуска 1979, это модель флажковая или безфлажковая? С ув.

14. MaksK

MaksK Новачок

Флажковый ТОЗ начали выпускать с 1978 года.

15. Спасибо большое!

Поділитися цією сторінкою

Графф