Ягтерьэр

Статус
Закрита.

senya2011

ветеран форуму
надійна команда
Решил завести ягтерьєра, с чего начать, чем обрабатывать, с какого возраста можна начинать тренировать и как правильно? Собачка нужна для добора подранков (заец. лиса), обнаружения и возможной удержки зверя (кабан). Подскажите пожалуйста!
 

Foks

Мисливець
Спочатку навчіться правильно писати назву породи.:)Не знаю хто як,а я норових починаю натаскувати після року(ягди,фокси,такси без різниці).Тому,що після року у собаки можна сказати ,що сформовано уже усе.Починаю з котів,лапаю багато бродячих котів пускаю у закритий вольєр і нехай душить на здоровя(но перед цим виломлюю зуби і ріжу кігті),потім переходжу на єнота(перша зустріч через клітку,потім потихоньку нора),аж після цього лис.
 

Natan

Новачок
Foks;46352 сказав(ла):
Спочатку навчіться правильно писати назву породи.:)Не знаю хто як,а я норових починаю натаскувати після року(ягди,фокси,такси без різниці).Тому,що після року у собаки можна сказати ,що сформовано уже усе.Починаю з котів,лапаю багато бродячих котів пускаю у закритий вольєр і нехай душить на здоровя(но перед цим виломлюю зуби і ріжу кігті),потім переходжу на єнота(перша зустріч через клітку,потім потихоньку нора),аж після цього лис.
Как-то нечестно по отношению к котам.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Natan;46438 сказав(ла):
Foks писал:
Спочатку навчіться правильно писати назву породи.:)Не знаю хто як,а я норових починаю натаскувати після року(ягди,фокси,такси без різниці).Тому,що після року у собаки можна сказати ,що сформовано уже усе.Починаю з котів,лапаю багато бродячих котів пускаю у закритий вольєр і нехай душить на здоровя(но перед цим виломлюю зуби і ріжу кігті),потім переходжу на єнота(перша зустріч через клітку,потім потихоньку нора),аж після цього лис.

Как-то нечестно по отношению к котам.
Это вообще катит под статью 89 КУоАП
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Да, кстати, про кино. Это ТАМ еще НЕ СНЕГ. Вот когда снег такой, что от кабана холки почти не видно, бегает он по тропам-туннелям, как паровоз по рельсам, то мелкой собачке очень сложно может быть.
А на пороше в кино еще и куча отвлекающих собак, и снег ягдику... по щиколотку
 

senya2011

ветеран форуму
надійна команда
А где у нас снег за последние годы, 2 раза за зиму выпадет на 20см а остальное и снегом неназовёш, и снег не причина незаводить собаки!
 

Foks

Мисливець
МУЖИКИ ВАМ ЩО НЕМОЖНА НІЧОГО СКАЗАТИ.Бродячі коти підлягають відстрілу.Так.То замість того щоб відстрілювати чому я не можу натаскати собаку,кінцевий результат один.Чи тут я тоже браконєр.
 

senya2011

ветеран форуму
надійна команда
Ну когти понятно, кошка зубами яга думаю незагрызет, а если и загрызет то зачем он такой нада. А я неперестаю знакомым обяснять что охотники - люди благородные :(
 

ZUGAN 79

Слідопит
Foks;46526 сказав(ла):
.Чи тут я тоже браконєр.
Лучше браконьер, чем садист, вот из за таких постов зеленые и розводят вониво.....отстрел и издевательство, ето разные вещи, зверь должен умирать быстро и без болезненно, етим ОХОТНИК отличается от МАНЬЯКА !!! P.S. Согласен с ув.Сергей 1971, бан не бан, а "горчичник" явный.
 

romash8384

Новачок
Foks;46352 сказав(ла):
Спочатку навчіться правильно писати назву породи.:)Не знаю хто як,а я норових починаю натаскувати після року(ягди,фокси,такси без різниці).Тому,що після року у собаки можна сказати ,що сформовано уже усе.Починаю з котів,лапаю багато бродячих котів пускаю у закритий вольєр і нехай душить на здоровя(но перед цим виломлюю зуби і ріжу кігті),потім переходжу на єнота(перша зустріч через клітку,потім потихоньку нора),аж після цього лис.
Foks;46352 сказав(ла):
Спочатку навчіться правильно писати назву Ето не охотник породи.:)Не знаю хто як,а я норових починаю натаскувати після року(ягди,фокси,такси без різниці).Тому,що після року у собаки можна сказати ,що сформовано уже усе.Починаю з котів,лапаю багато бродячих котів пускаю у закритий вольєр і нехай душить на здоровя(но перед цим виломлюю зуби і ріжу кігті),потім переходжу на єнота(перша зустріч через клітку,потім потихоньку нора),аж після цього лис.
Foks;46352 сказав(ла):
Спочатку навчіться правильно писати назву породи.:)Не знаю хто як,а я норових починаю натаскувати після року(ягди,фокси,такси без різниці).Тому,що після року у собаки можна сказати ,що сформовано уже усе.Починаю з котів,лапаю багато бродячих котів пускаю у закритий вольєр і нехай душить на здоровя(но перед цим виломлюю зуби і ріжу кігті),потім переходжу на єнота(перша зустріч через клітку,потім потихоньку нора),аж після цього лис.
ZUGAN 79;46545 сказав(ла):
Foks писал:
.Чи тут я тоже браконєр.
Лучше браконьер, чем садист, вот из за таких постов зеленые и розводят вониво.....отстрел и издевательство, ето разные вещи, зверь должен умирать быстро и без болезненно, етим ОХОТНИК отличается от МАНЬЯКА !!! P.S. Согласен с ув.Сергей 1971, бан не бан, а "горчичник" явный.
 

суган

Новачок
завести собаку-это уже сам по себе благородный поступок,а по поводу натаски,сейчас проблем с литературой нет,так что дерзайте и не забывайте,что щенок это второй ребёнок.
 

veter

Мисливець
Foks писал:
МУЖИКИ ВАМ ЩО НЕМОЖНА НІЧОГО СКАЗАТИ.Бродячі коти підлягають відстрілу.Так.То замість того щоб відстрілювати чому я не можу натаскати собаку,кінцевий результат один.Чи тут я тоже браконєр.


А тут хуже!!!"Егерь", тебя уже садить нужно, а не поучать. Но все же почитай как нельзя с браконьерством бороться
Розділ III

ПРАВИЛА ПОВОДЖЕННЯ З ТВАРИНАМИ,
ЩО ВИКЛЮЧАЮТЬ ЖОРСТОКІСТЬ

Стаття 18. Загальні правила поводження з тваринами, що
виключають жорстокість

При поводженні з тваринами не допускається:

використання оснащень, інвентарю, що травмують тварин;

примушування тварин до виконання неприродних для них дій, що
призводять до травмувань;

нанесення побоїв, травм з метою примушування тварин до
виконання будь-яких вимог;

використання тварин в умовах надмірних фізіологічних
навантажень тощо.

При проведенні больових процедур обов'язкове застосування
знеболюючих препаратів.

Забороняється:

розведення тварин з виявленими генетичними змінами, що
спричиняють їм страждання;

розведення тварин зі спадково закріпленою агресивністю;

примушування до нападу одних тварин на інших, крім випадків
використання собак мисливських порід, інших ловчих звірів та
птахів для полювання;

проведення генетичних змін на тваринах;

застосування до тварин фармакологічних та механічних засобів
допінгу;

інші дії чи бездіяльність, що суперечать принципам захисту
тварин від жорстокого поводження.

Стаття 19. Поводження з дикими тваринами, що перебувають у
стані природної волі

Правила поводження з дикими тваринами, що перебувають у стані
природної волі, визначаються законодавством про тваринний світ і
цим Законом.

Стаття 20. Правила поводження з мисливськими тваринами при
полюванні на них

При видачі дозволу на добування мисливських тварин
визначається спосіб добування і його відповідність вимогам цього
Закону.

Технічні засоби, що використовуються при полюванні на диких
тварин, повинні передбачати їх швидку смерть, що виключає
страждання.

При полюванні на мисливських тварин забороняється
застосовувати:

технічні засоби, які не передбачають їх швидку смерть і не
виключають страждання;

транспортні та інші технічні засоби і обладнання, отрути,
вибухові речовини, застосування яких призводить до масової
загибелі тварин.

Забороняються полювання, вилов та інші форми добування
мисливських тварин:

що мають дитинчат, не здатних до самостійного існування;

у період розмноження, виховання потомства, а у випадку з
мігруючими видами - під час їх повернення до місць розмноження;

вагітних самок;

дитинчат, не здатних до самостійного існування;

при переправі наземних тварин через водоймища;

у заповідниках, національних природних парках та регіональних
ландшафтних парках для наукових, екопросвітницьких цілей без
відповідних етичних експертиз.

Забороняється полювання у формі видовищних заходів, що
передбачають переслідування, умертвіння, передсмертні агонії
тварин, використання при цьому інших тварин для умертвіння диких
тварин.

Забороняється використання тварин із заподіянням їм страждань
як живої приманки при полюванні, вилові та інших формах добування
диких тварин.
Стаття 35. Відповідальність за порушення вимог цього Закону

За порушення вимог цього Закону винні особи несуть
кримінальну, адміністративну та цивільно-правову відповідальність
згідно із законом.
 

слон

ветеран форуму
надійна команда
С улыбкой вспоминаю слова Паганеля ,что мы не доросли до европейских охот . Вспоминаю как понад дорогой в селе Германии я видел сетку высотой см 40 с мелкой ячейкой ,оказывается это для того чтоб жабы не вылазили на асфальт .Да если рассказать европейцу о методах натаски -котами ,я Вам гарантирую минимум -эпилепция .Я охочусь с курцом и ничего не могу подсказать по ягдам ,но уверен что есть и другие методы чем коты ,данный метод категорически осуждаю .
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
senya2011;46523 сказав(ла):
А где у нас снег за последние годы, 2 раза за зиму выпадет на 20 см а остальное и снегом не назовёшь, и снег не причина не заводить собаки!
Так я не против. Но, просто, для кабана существуют другие породы.
Хотя, согласен, ягд - собака смелая и настойчивая
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Foks;46526 сказав(ла):
МУЖИКИ ВАМ ЩО НЕМОЖНА НІЧОГО СКАЗАТИ.Бродячі коти підлягають відстрілу.Так.То замість того щоб відстрілювати чому я не можу натаскати собаку,кінцевий результат один.Чи тут я тоже браконєр.
Тут - садист, который подлежит... админнаказанию, или уголовному...
И если, например, в США существует смертная казнь, это не значит, что на приговоренными к ней можно издеваться и мучить их.
 
Статус
Закрита.
Зверху