дозвіл по новому чі що жде власніка зброї при перерегістраціі

Ruslan Verozub

Новачок
в этом году перерегистрация кто что знает про новые правила и кодда они будут и будутли вобще????
очень наболевшый вопрос . ( модераторам если не в тему то пожалуйста перенесите в нужную тему спасибо) . и как обстоит дело с нарезным короткоствольным по разрешению? и нужно ли заморачиваца или завез положыл и нехай буде? проясните в стране не легального ходит больше чем легального а я на мелкан должен пару месецев выбегать чтоб получить?
 

boroda1977

Мисливець
Так мало того что выбегать пару месяцев, еще и перерегистрация сейчас затягивается. Правда не знаю как в иных областях, у нас раньше неделя,максимум две, а сейчас месяц а то и больше. И ходишь пороги оббиваешь,а тебе все говорят еще не готово. То заболел разрешитель, то уехал на совещание в другой город и т.д...
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
нужно ли заморачиваца или завез положыл и нехай буде?
як захочете. але пам"ятайте, за незаконний нарізняк уже не адмінвідповідальність, а від 3 років позбавлення волі.
не хочу щоб і ця тема переросла у дискусію про самозахист зі зброєю, але для того щоб спокійно спати досить помпової рушниці з коротким стволом та магазином на 10 патронів. а вдатися до самозахисту за допомогою незаконного нарізняка - це однозначний геморой, якщо не від нападника, то від МВС.
тепер про "завезти" - але якщо по номеру зброї виявиться, що вона була на обліку частини ЗСУ, і була закріплена за загинувшим бійцем... уже не МВС а СБУ буде питатися що де та звідки, щей сепаратизм Ваш буде.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
модераторам если не в тему то пожалуйста перенесите в нужную тему
ІМХО, але скорше за все закриють, так як тема про нарізний короткоствол не відноситься до полювання. є сайт Асоціації власників зброї України - там про такі речі говорять.
 

Ruslan Verozub

Новачок
я не имел виду самооборону ! я за сам факт владения а использовать хочу на стрельбище ,
 

Грищенко

Снайпер
или завез положыл и нехай буде?
Найдут(а случаи разные бывают),-турма сидеть.Как выше правильно сказали
незаконний нарізняк уже не адмінвідповідальність, а від 3 років позбавлення волі.
для того щоб спокійно спати досить помпової рушниці з коротким стволом та магазином на 10 патронів
100%
я не имел виду самооборону ! я за сам факт владения
Смотрим выше.
 

Ruslan Verozub

Новачок
судя по последним политичиским событиям и и регистрированое позабирают а останется только у приблеженых , почти россия!
 

crp

Мисливець
Проблема в тому що люди не знають закону і ходять оббивають пороги замість того щоб вимагати дотримання процедур. Хоча сам, зізнаюсь ходив/телефонував раз на +-3тижні=оббивав пороги. Але мені не горіло і ніяких перепон в прийомі документів не було тому хоч тим був задоволений. А врешті отримав дозволи і дата видачі там заднім числом: на гладке і на нарізне десь +-три місяці тому... А можна ж було офіційну заяву/скаргу намалювати і впевнений що видали б вчасно бо коли натякав на це то вже дуууже вони просили зачекати ще чуть-чуть...
А так напевне згідно закону протягом місяця повинні дати дозвіл? Хтось знає на 100%?
 

crp

Мисливець
Та це все байки. Провірити за місяць 100 раз можна. Вони просто чекають, а раптом комусь не терпиться і бабло принесе...
 

Ruslan Verozub

Новачок
всем доброе время суток , подскажыте пожалуста в перерегистрацыи что-то поменялось? спасибо...
 

lubitel1981

Новачок
На данный момент, приобретение закрыли, а по продление сроков перерегистрации изменений нет.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Коллеги, пока никакой однозначной и достоверной информации по реорганизации (ну, утвержденной) разрешительной системы нет. Никто даже на 99 процентов не скажет, что и как будет. Все могут поменять в самый последний момент. Вы же понимаете, что даже сейчас наверняка кто-то тянет одеяло в нужную сторону.
 
  • Like
Reactions: crp

Ярош

Мисливець
Підкажіть будь-ласка, володію гладким 1 одиниця, отримав дозвіл на ще одну, за рушницю завдаток заплатив, але дозвільники говорять що зареєструвати не можуть, так само як і зняти з обліку.Що робити? якщо термін зеленки закінчиться? Дякую.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Зеленка надається на три місяці й спокійно подовжується на 1 місяць.
Ну, такий час настав. Як говорив класик: "Щоб ти жив у часи змін!" :(
А взагалі зайди до начальника райвідділу, хай він тобі розтлумачить, яким документом обумовлена їх така "робота" у цей час?
 
Зверху