допоможіть порадою

Масянька99999

Мисливець
допоможіть та порадьте будь ласка де можна знайти мушку на рушницю та яку саме, щоб її було добре видно в сутінках( не для нічного полювання), оскільки в мене іж-54, то ввечері коли стоїш на качку, власники вертикалок ще стріляють, а я тільки дивлюсь на них, оскільки не бачу мушки. Заздалегідь всим дякую.
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Але підбираючи мушку май на увазі що вона має бути одинаковою по висоті з "рідною" мушкою, бо якщо буде нижча то будеш "вишити" а з вищою "низити".
Ні пуху.
 

трудяга2

Мисливець
згідний з гуцулом - але це коли ти цілишся і ще не привик до рушниці але повірте коли ви звикнете до рушниці то навіть цілитись не будете
 

кислий

Мисливець
А ще можна просто тренуватись без стрільби.,наприклад сісти в дома з рушницею і закрить очі і уявить ціль потім вскинуть і подивитьця куди приблизно дивлятьця своли,можливо просто приклад погано підігнаний.,бо рушничка повинна автоматично лягать бути направленою саме туди куда ваша душа побажає,без образ можливо ще донеі непривикли.З повагою...
 

saeco

Мисливець
... ввечері... я тільки дивлюсь на них, оскільки не бачу мушки.
Якщо будете і далі розвивать свою думку, то і з мушкою будете лише дивитися на них.
А Ви знаєте, що Стендовики взагалі стріляють без мушки. Це ж Вам не нарізний ствол.
Швидкість польоту качки 15-18 м/с. Дальність стрільби 35м. У Вас на все про все - 2 с.
Віднімаємо: 0,2 с - реакція органу зору; 0,2 - с реакція на подразнення органу зору; 0,1 - час спрацювання УСМ; 0,2 с - спрацювання капсюлю, горіння пороху і політ до мішені.
У Вас лише трохи більше 1 с на вкладення і наведіння на ціль.
Зрозуміло, шо Ви не знаєте теорії прицілювання і привикання до рушниці.
"Кислий" Вам правильно написав. Незалежно від того, є мушка чи не має мушки вкладка в приклад повинна забезпечити вам правильне положення і наведення на ціль.
СТРІЛЬБА з ГЛАДКОСТВОЛЬНОЇ РУШНИЦІ ОСНОВАНА НА ІНТУІТИВНО- РЕФЛЕКТОРНИХ РУХАХ.
 

Mechanik

Снайпер
В свій час, коли ще не було в магазинах різних такого роду підсвіток , то використовував на полюванні в сутінках ось таку насадку.
Берете кусок гуми товщиною 4-5мм, наносите контур кінців стволів, та за допомогою висічок, виготовляєте даний приціл.
Одягаєте на кінець стовлів, і проблема вирішена. Дешево та сердито.
Я думаю складнощів у Вас не виникне, щоб зробити дану насадку для горизонталки.
На фото насадка для вертикалок, яку я виготовив для прикладу за 5хв. свого часу.
IMG_0769.JPG
 
Останнє редагування:

Копатыч

Зброяр
допоможіть та порадьте будь ласка де можна знайти мушку на рушницю та яку саме, щоб її було добре видно в сутінках
Можно на мушку, надеть кембрик (черного цвета), у меня на 54-ке стоит, смотрится "комично", но в сумерках глаз ее очень быстро улавливает, что облегчает прицеливание. Но в большей степени, стрельба "в сумерках" - прикладистость ружья.
 

Масянька99999

Мисливець
Якщо будете і далі розвивать свою думку, то і з мушкою будете лише дивитися на них.
А Ви знаєте, що Стендовики взагалі стріляють без мушки. Це ж Вам не нарізний ствол.
Швидкість польоту качки 15-18 м/с. Дальність стрільби 35м. У Вас на все про все - 2 с.
Віднімаємо: 0,2 с - реакція органу зору; 0,2 - с реакція на подразнення органу зору; 0,1 - час спрацювання УСМ; 0,2 с - спрацювання капсюлю, горіння пороху і політ до мішені.
У Вас лише трохи більше 1 с на вкладення і наведіння на ціль.
Зрозуміло, шо Ви не знаєте теорії прицілювання і привикання до рушниці.
"Кислий" Вам правильно написав. Незалежно від того, є мушка чи не має мушки вкладка в приклад повинна забезпечити вам правильне положення і наведення на ціль.
СТРІЛЬБА з ГЛАДКОСТВОЛЬНОЇ РУШНИЦІ ОСНОВАНА НА ІНТУІТИВНО- РЕФЛЕКТОРНИХ РУХАХ.
ну що я можу вам сказати,я не відношусь до стрільців професіоналів, однак в своєму колективі(30 чоловік)на полювання завжди ставлять мене на відповідальну позицію та я ніби ще не хибив, проблем з попаданнями ніколи не мав( за винятком рушниці иж-57 з якої взагалі не міг стріляти), однак коли мав рушницю иж-27 то було набагато легше оскільки прицільна планка вузька, в горизонталці дещо інакше - стволи зливаються та бачу лише широку колодку.стріляти стріляю, однак попадаю не завжди. Дякую Вам за пораду.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Копатыч

Зброяр

Вкладення

Копатыч

Зброяр
проблем з попаданнями ніколи не мав( за винятком рушниці иж-57 з якої взагалі не міг стріляти), однак коли мав рушницю иж-27 то було набагато легше оскільки прицільна планка вузька, в горизонталці дещо інакше - стволи зливаються та бачу лише широку колодку.стріляти стріляю, однак попадаю не завжди.
Что то на подобии было у меня, при переходе с Тоз-34 на ИЖ-54. Пытался поймать дичь то на правый ствол, то на левый, короче морока, уже хотел продать 54-у. А потом дошел сам, не надо ни куда, ни чего ловить, просто дал "вынос", нажал на спусковой крючек и дичь - трофей.
 

saeco

Мисливець
... однак коли мав рушницю иж-27 то було набагато легше... в горизонталці дещо інакше - стволи зливаються та бачу лише широку колодку.стріляти стріляю, однак попадаю не завжди.
По перше, мої Вам вітання, що маєте високу довіру у колективі.
По друге, у Вас дуже великі пробіли в теорії стрільби. Не полініться і почитайте літературу, практика практикою, але практика без теорії це калцтво на все життя.
Як я писав, стрільба основана на інтуіції і м'язової пам'яті.
В горизонталку і вертикалку - різні вкладення і наведення на ціль, що обумовлено конструкцією стволів.
Стрільба з горизонталки - відкрита прицільна пданка і наведення під качку.
Стрільба з вертикалки - закрита прицільна планка і накриття качки.
Різницю бачите?
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
у Вас дуже великі пробіли в теорії стрільби
А Вы мастер спорта по стрельбе? Или так пописать. Судя из написанного вами....
Стрільба з горизонталки - відкрита прицільна пданка
Стрільба з вертикалки - закрита прицільна планка
Если Вы так делаете, то поздравляю Вы Юный Друг Природы!
а слово "питч" Вам о чем нибудь говорит?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Можно на мушку, надеть кембрик (черного цвета), у меня на 54-ке стоит, смотрится "комично", но в сумерках глаз ее очень быстро улавливает, что облегчает прицеливание. Но в большей степени, стрельба "в сумерках" - прикладистость ружья.
Противоречите сами себе-"...но в сумерках глаз ее очень быстро улавливает, что облегчает прицеливание. Но в большей степени, стрельба "в сумерках" - прикладистость ружья.". В сумерках, 99,9% , стрельба производится навскидку, когда там уже успеваете кембрик поймать?!? Страдал этим и я , в свое время, когда, экспериментируя, заказал оружейнику крупную мушку-думал, вот накрыл объект охоты ею - и он уже мой, дальше все за меня сделает дробовая осыпь... И это далеко не в сумерках... Хватило меня, с таким подходом к прицельным сооружениям, ровно на два выхода на охоту по пушному зверю. А дальше, с помощью СССР-вского штепселя для розетки, с качественными латунными стержнями и электродрели, была изготовлена качественная мушка, которой, с переменным успехом, пользуюсь вот уже эн-нное количество лет. И вполне ею доволен.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
ну що я можу вам сказати,я не відношусь до стрільців професіоналів, однак в своєму колективі(30 чоловік)на полювання завжди ставлять мене на відповідальну позицію та я ніби ще не хибив, проблем з попаданнями ніколи не мав( за винятком рушниці иж-57 з якої взагалі не міг стріляти), однак коли мав рушницю иж-27 то було набагато легше оскільки прицільна планка вузька, в горизонталці дещо інакше - стволи зливаються та бачу лише широку колодку.стріляти стріляю, однак попадаю не завжди. Дякую Вам за пораду.
А в чем была проблема с ИЖ-57? !
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Копатыч

Зброяр
А Ви знаєте, що Стендовики взагалі стріляють без мушки.
В сумерках?o_O
В сумерках, 99,9% , стрельба производится навскидку, когда там уже успеваете кембрик поймать?!?
Вот не поверите, но успеваю.
Глаз видит темное пятно - утка, второе темное пятно - мушка, вскидка, соеденил, поводка, выстрел - трофей, но если чесно, не всегда.
 

Масянька99999

Мисливець
А в чем была проблема с ИЖ-57? !
не знаю почему, но все время стрелял зверю под ноги,что я не делал и менял длинну ложи и добавлял груз в приклад, а всеравно стрелял под зверя, плюс к этому меня очень сильно смущала утопленная прицельная планка к которой после тоз-34, иж-27, мц-21-12 совсем не мог привыкнуть в итоге продал и купил иж-54 штучное, с 75 стволами, и душа начала радоваться, стал попадать, но вот пришло время охоты на утку и в сумерках оказалось не все так просто.
 
Зверху