натаска

Статус
Закрита.

роман

Мисливець
fox;2796 сказав(ла):
Роману: Моя російська гонча невеликого розміру, а наприкінець сезону вимотується так, що без сльози не глянеш(дуже сильний мисливський азарт), хоча кормлю двічі на день. Першого разу я сам був шокований, коли Найда ввійшла в лисичу нору, а за декілька хвилин вийшла лисиця під влучний постріл, а слідом і собака, причому розвернувшись головою вперед. А був випадок, коли діставала з лисичої нори зайця-підранка.
Чим більше тримаєте собак і чим частіше ходите на полювання, тим більше цікавих, іноді навіть і неймовірних випадків можете спостерігати!!!
Як це зрозуміти "невеликого розміру"? Бачив коли естонська гонча йшла за лисом в нору, але не всі естонці проходять в нору, а руска гонча ще виша у холці. Для мене це новшиство. А те що гонча вимотується до кінця сезону, то це у всіх така проблема.
 

fox

Мисливець
Фокси і ягди вищі від такси,але в нору теж заходять.
 

LECSR

Новачок
Шановні форумчани, шукаю по Вінницькій (можливо прилеглі)області людину яка має можливість підтаскати у вольєрі молоду вижловку по лису. З задоволенням прийму Ваші поради з цього приводу. Завчасно дякую...
 

drat

Мисливець
Друзі як провірити чи працює 1,5 річний ягдтерєр по лису в норі,попередні недільні спроби не дали результату.
 

drat

Мисливець
При підході до нори собака не проявила ніякого інтересу,хоч годину перед цим з нори іншим собакою був взятий лис.При підході до інших нір де міг бути лис та сама історія,хоча в рік йшла в нору потім в звязку з відсутністю господаря сиділа в вольєрі можливо пропав азарт
 

fox

Мисливець
Собака чує, що в норі нема лиса, тому і не йде в нору, навіть коли й 5 хвилин назад вийшов звідти лис. Попробуйте на притравочній норі, до клітки з лисом. У Ягда не може пропасти азарт, це мисливець до костного мозку, фанат!!! Мій перший ягд, після чумки, з паралізованим задом , піна з рота - гриз загорожу до курей.
Не втрачайте надію, попрацюйте з собакою, і буде він працювати!!!
 

роман

Мисливець
LECSR;5621 сказав(ла):
Шановні форумчани, шукаю по Вінницькій (можливо прилеглі)області людину яка має можливість підтаскати у вольєрі молоду вижловку по лису. З задоволенням прийму Ваші поради з цього приводу. Завчасно дякую...
Я не можу зрозуміти як Ви хочете "підтаскати у вольєрі молоду вижловку по лису", це який має бути вольєр за площею? І ще одне гончих не натаскоють, а нагонюють. Опишіть детальніше свою ситуацію, вік собаки, чому саме по лисові. З повагою.
 

роман

Мисливець
drat;5626 сказав(ла):
При підході до нори собака не проявила ніякого інтересу,хоч годину перед цим з нори іншим собакою був взятий лис.При підході до інших нір де міг бути лис та сама історія,хоча в рік йшла в нору потім в звязку з відсутністю господаря сиділа в вольєрі можливо пропав азарт
Згідний з Fox всі 100%, як може пропасти мисливський азарт за півроку, у всіх собаки не полюють такий самий період (міжсезоння), а тим більше у ягда. У Вас в області я притравочна база Сокальський р-н, с. Опільсько, попробуйте вашу собаку на штучній норі, я думаю що результат не заставить себе чекати. З повагою.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Дельный и нужный совет.
 

Lesnik

Новачок
У меня лайка, по лисе не притравливал, а случилось так что на охоте прихватила кровавый след и пошла по нем, пошел по следу (был снег еще свежий) километров через 4-5 в кустах возня, моя лайка нашла лису и душит, еле отогнал, у собы азарт проснулся. После этого случая ни одной лисьей норы не пропускает если есть запах. Из норы только хвост торчит. Поетому зачастую хорошая притравка это подранок!
 

STANISLAV

Мисливець
Lesnik;12576 сказав(ла):
После этого случая ни одной лисьей норы не пропускает если есть запах. Из норы только хвост торчит. Поетому зачастую хорошая притравка это подранок!
Воно й не дивно лайка це універсал,а кривавий слід це як для наркомана перша доза:)).Після цього радив би Вам на полювання без лопати не ходити.Одного разу свою чотири години відкопував.
 

zhuravel

Мисливець
Друзья! Не пускайте или будьте очень осторожные с своими крупными собаками на норах.Собака может повредить позвоночник.На моих глазах у собаки одного товарища(гончак)...выскочил позвоночник.Он в азарте заскочил за лисой в барсучью нору...а назад .не может...как он бедный выл,скулил...еле вытянули.Пока не раскопали.Я сам боюсь когда курц пытается залезть в нору.
 

STANISLAV

Мисливець
zhuravel;12708 сказав(ла):
Не пускайте или будьте очень осторожные с своими крупными собаками на норах
Згідний з Вами,для такого полювання є інші породи собак.Лайка по характеру вважає себе королевою лісу,це її тереторія і все живе що попадається на її дорозі вона повинна догнати і знищити.Така її природа.
 

Lesnik

Новачок
Да все это верно, пускать в нору нельзя, но лайка - собака с большим поиском, и зачастую ее не видно а только слышно, поетому контролировать ее "заползание" в нору практически невозможно. А ругать вроде бы то же неправильно? может не поймет за что, или перестанет по лисе работать? Как опытные собаководы считают? Если приходишь а она уже в норе, вызываешь или вытаскиваешь, после нужно ругать (просто пожурить никчему не приводит ведь это лайка!!!)?
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
Лайка взагалі то собака яка добре працює по копиту, а натаскувати її на лиса чи зайця це зайве. ИМХО
 
Статус
Закрита.
Зверху