ржавий лак

Статус
Закрита.

Доцент

Мисливець
Андрикс1 выставь пожалуйста в теме подробную инструкцию по применению ржавого лака, насколько мне известно, приготовить сам раствор для воронения намного легче чем сделать качественное воронение, а то сейчас люди понабирают, а потом почитают инструкцию и увидят что не каждому под силу данный процес.
 

andryx1

Снайпер
Доцент;163321 сказав(ла):
Андрикс1 выставь пожалуйста в теме подробную инструкцию по применению ржавого лака, насколько мне известно, приготовить сам раствор для воронения намного легче чем сделать качественное воронение, а то сейчас люди понабирают, а потом почитают инструкцию и увидят что не каждому под силу данный процес.
Процес виготовлення розчину ржавий лак не є складний.Тому і ціна не є висока,в порівнянні з магазинною(бачив в Динаміті 60гр.-100 грам).Інша справа дістати всі необхідні компоненти+досвід роботи з кислотами.В мене брали люди які займаються воронінням.Ім легше купити,чим приготувати.Я не буду зараз переписувати всю інструкцію,інформацію можна знайти в інтернеті.Сам процес,я думаю,під силу кожному.Так,для стволів потрібна ванночка(довжина).Остальні деталі не вимагають окремоі посуди.Так що нічого складного нема,головне бажання. ...люди захотіли і в космос полетіли.
 

Mehanik7776

Мисливець
Куплю 1літр для проби.
Прошу реквізити для оплати в л/с
 

Mehanik7776

Мисливець
Лак отримав,випробував,результат на фото.
ДЯКУЮ!
Продавець надійній,лак якісний.
Рекомендую.
З повагою.
 

Вкладення

Mehanik7776

Мисливець
Ник42;164083 сказав(ла):
А что за отверстие в нижней планке просверлено и дпя чего???
На каком то оружейном сайте было написано что через это отверстия закачивали воздух для проверки пайки,хотя оно есть не на всех ружьях.
 

Mehanik7776

Мисливець
Вчера сделал еще одно воронение на ИЖ-58МА,если кому интересно могу выставить фото.Благодарствую andryx1 за качественный и не дорогой продукт и прошу еще 1 литр лака.
 

karpysha

Мисливець
Mehanik7776;163923 сказав(ла):
Лак отримав,випробував,результат на фото.
ДЯКУЮ!
Продавець надійній,лак якісний.
Рекомендую.
З повагою.
А як це ти так скоро встиг?двадцять третього відправили,а 24 го вже стволи готові?Якщо якась нова інструкція,то скинь,а з мене могорич.Бо по ті інструкціі що я роблю,так скоро не віходить.
 

andryx1

Снайпер
Mehanik7776;164342 сказав(ла):
Вчера сделал еще одно воронение на ИЖ-58МА,если кому интересно могу выставить фото.Благодарствую andryx1 за качественный и не дорогой продукт и прошу еще 1 литр лака.
Гроші отримав.Посилку відправив.З повагою
 

Mehanik7776

Мисливець
karpysha;164371 сказав(ла):
Mehanik7776 писал:
Лак отримав,випробував,результат на фото.
ДЯКУЮ!
Продавець надійній,лак якісний.
Рекомендую.
З повагою.


А як це ти так скоро встиг?двадцять третього відправили,а 24 го вже стволи готові?Якщо якась нова інструкція,то скинь,а з мене могорич.Бо по ті інструкціі що я роблю,так скоро не віходить.
Справа в тому,що стволи були підготовлені і чекали лаку,а воронувати одні стволи займає не так багато часу як всю рушницю зі всіма болтиками,антабками,і.т.д.
Воронінням займаюсь давно,якщо потрібна порада телефонуй.0981287776
 

Anji

Мисливець
Доброго дня. Лак получил, спасибо. С Новым годом!
 

Mehanik7776

Мисливець
Приємно працювати з якісним лаком, дякую Andryx1
 

Вкладення

Статус
Закрита.
Зверху