як убрати царапини

SAB

Мисливець
Кажуть, якщо покрити воском, то подряпин майже не видно.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Тут у нас есть тема соответствующая в продаже, как раз восковая какая-то мастика для этого дела, человек сам готовит и продает. Я порылся, сразу не нашел. Вроде как в "ризне для полювання" было.
 
  • Like
Reactions: SAB

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Я сам робив собі, ось вам рецепт:
віск бджолиний - 100 грм,
скіпідар (краще натуральний живичний) - 50 мл,
натуральна соснова каніфоль - 25 грм.
Віск плавимо,каніфоль дробимо в порошок і добавляємо у розплавлений віск, перемішуємо,знімаємо з вогню,даємо хвилинку постояти і вливаємо скіпідар,все добре розмішуємо.
 

Копатыч

Зброяр
Віск плавимо,каніфоль дробимо в порошок і добавляємо у розплавлений віск, перемішуємо,знімаємо з вогню,даємо хвилинку постояти і вливаємо скіпідар,все добре розмішуємо.
Все это, желательно делать на "паровой бане" и добавить, не много, вазелинового масла (в аптеке, средство, для поноса) .....
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Все это, желательно делать на "паровой бане" и добавить, не много, вазелинового масла (в аптеке, средство, для поноса) .....
Дякую ,дійсно забув за парову баню,а от за масло не знав,треба буде спробувати.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
новенького ятагана вже зіпсував. то навіть забоїни а не подряпини. на турках дерево м"яке, тому краще зняти його, та наждачкою заполірувати, починаючи з грубшої (180-360) і закінчуючи 2000, потім морилка "горіх" до потрібного тону, і знову поліровка, морилка-сушка-поліровка 2000-ю наждачкою. а потім льняна олія, поліровка сукном і закриття пор деревини тим розчином, що хлопці описали.
 

mulyavchik

Снайпер
Наскільки я чув хлопці казали що на всіх турках дерево гімно. То кажуть навіть не дерево а якийсь ламінат,чи хороба його знае що. Короче кажучи. Гарне, вигляд мае коли нове,а як потаскати його з пару сезонів то його вжей не видно.Так це чи ні стверджувати небуду бо ніколи не мав турків тай нехочу. Хто знаючий в цих справах просвітліть будь ласка.
 

Dantist1982

Мисливець
Наскільки я чув хлопці казали що на всіх турках дерево гімно. То кажуть навіть не дерево а якийсь ламінат,чи хороба його знае що. Короче кажучи. Гарне, вигляд мае коли нове,а як потаскати його з пару сезонів то його вжей не видно.Так це чи ні стверджувати небуду бо ніколи не мав турків тай нехочу. Хто знаючий в цих справах просвітліть будь ласка.
Есть Хуглу 202. После 2х сезонов дерево превратилось в хлам. Отдал на косметику. Как оказалось на дереве ламинат который при малейшем ударе лущится. Сняли,пропитали и проблема решилась. Само дерево достаточно твердое.
 

Taraskin 1980

Мисливець
Наскільки я чув хлопці казали що на всіх турках дерево гімно. То кажуть навіть не дерево а якийсь ламінат,чи хороба його знае що. Короче кажучи. Гарне, вигляд мае коли нове,а як потаскати його з пару сезонів то його вжей не видно.Так це чи ні стверджувати небуду бо ніколи не мав турків тай нехочу. Хто знаючий в цих справах просвітліть будь ласка.
У любово охотника лезущего в чигири рано или поздно происходит подобное с деревом будь оно турецким или тамбовским до лампочки .
 

mulyavchik

Снайпер
Да оно то так но уж больно турки нежны к такому обращению.Дерево на наших ружьях будет потверже немного,хоть и сделано топором.ИМХО
 
Зверху