ATA ARMS NEO 20

kurifan

Новачок
А почему так принципиально с газоотводом? ИМХО - система более предсказуемая и надежная в плане перезаряда. Потери на "дырочках" в сравнении с инерцией - 2-3 м/с.
В першу чергу більш важчий догляд в порівнянні з інерційкою. (хоча багато людей з цим не погодяться)
В знайомих також інерційки. Всі задоволені.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Газовідвід не розглядаю.
Дешевих інерційок немає..
З однієї сторони витратити 550$, заспокоїтись й звикати до калібру.
З іншої - раптом що у розпал сезону пертись в майстерню..
Дилема.
Вам монтефельтра нужна, не меньше, чтоб не иметь знакомых в мастерских.

Цена на нестарые ружья начинается с килобакса. Имхо
 

kurifan

Новачок
Вам монтефельтра нужна, не меньше, чтоб не иметь знакомых в мастерских.

Цена на нестарые ружья начинается с килобакса. Имхо
Хороша модель. Робив кілька пострілів в 12 калібрі.
Один стримуючий фактор - ціна.
Хоча до початку сезону ще є час.)))
Дякую, зверну більш пильну увагу.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Робив кілька пострілів в 12 калібрі
Изначально она была только в 20 калибре.
Очень классные беретки в 20 калибре вертикалочки, но там ценник 2 килло.

А какие навески собераетесь использовать в 20 калибре?
 

kurifan

Новачок
Изначально она была только в 20 калибре.
Очень классные беретки в 20 калибре вертикалочки, но там ценник 2 килло.

А какие навески собераетесь использовать в 20 калибре?
Зараз і в неї з двох стартує. Суттєво ціни зросли останній час...

Починати з 22г і до магнуну. Що більше підійде.
 
  • Like
Reactions: crp

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Vlad

Мисливець
Доброго дня зі святами вас побратими по хобі!! , почитавши тему ,щось в мене не клеїться , сам маю ату в 12 калібрі , перевалило 10000 вистрілів , з них 24 -42 грама заряди , було 3 неперезаряди по моїй вині , необжата гільза , незаокруглений початок патрона 2 і все ,притому 99 відцотків самокрут, пороха від сокола і до нобеля і тахо і крук і бп пижі всіх видів і тирсу пробував і пінопласт , і тут люди плюються , для мене нонсенс , зараз чекаю 2 зеленки ,хочу взяти для тата нео в 20 калібрі з 66 стволов по моїх поглядах це ідеал для нього ,перекриє всі його охоти , як що вам не пече і є час почекати тоді почекайте і я відпишуся по всьому і пороблю фото і нормально його покатаю з саморобними патронами з різними навісками і зробите для себе висновки!! І ще на мою думку, напівавтомат ( не берем Космі) це не та зброя, як коштує того ,щоб в неї вкладати, чекати, складати кошти , а на даний час Ата Армс в ціна-якість на мою думку аналогів не має , пополював виробило свій ресурс і здай його в утіль і піди купи нове ,там всеодно душі немає( машинна робота) , а за 2 зелених купіть меркеля , мц ,або зауера ,зімсона ,дарна і ще багато багато є моделей , які коли береш в руки і душа співає які пестиш як жінку і в яких відчувається рука і душа майстра і проектувальника , щей досі задаюся питанням скільки часу було потрачено на конструювання цих моделей і небуло ні інтернету ні компів , лише сталь , руки, роцум і серце !!! Дякую з повагою Влад і всіх зі святами побратими!!
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
І ще на мою думку, напівавтомат ( не берем Космі) це не та зброя, як коштує того ,щоб в неї вкладати, чекати, складати кошти , а на даний час Ата Армс в ціна-якість на мою думку аналогів не має , пополював виробило свій ресурс і здай його в утіль і піди купи нове
Не было у Вас хорошего полуавтомат...
 

kurifan

Новачок
Доброго дня зі святами вас побратими по хобі!! , почитавши тему ,щось в мене не клеїться , сам маю ату в 12 калібрі , перевалило 10000 вистрілів , з них 24 -42 грама заряди , було 3 неперезаряди по моїй вині , необжата гільза , незаокруглений початок патрона 2 і все ,притому 99 відцотків самокрут, пороха від сокола і до нобеля і тахо і крук і бп пижі всіх видів і тирсу пробував і пінопласт , і тут люди плюються , для мене нонсенс , зараз чекаю 2 зеленки ,хочу взяти для тата нео в 20 калібрі з 66 стволов по моїх поглядах це ідеал для нього ,перекриє всі його охоти , як що вам не пече і є час почекати тоді почекайте і я відпишуся по всьому і пороблю фото і нормально його покатаю з саморобними патронами з різними навісками і зробите для себе висновки!! І ще на мою думку, напівавтомат ( не берем Космі) це не та зброя, як коштує того ,щоб в неї вкладати, чекати, складати кошти , а на даний час Ата Армс в ціна-якість на мою думку аналогів не має , пополював виробило свій ресурс і здай його в утіль і піди купи нове ,там всеодно душі немає( машинна робота) , а за 2 зелених купіть меркеля , мц ,або зауера ,зімсона ,дарна і ще багато багато є моделей , які коли береш в руки і душа співає які пестиш як жінку і в яких відчувається рука і душа майстра і проектувальника , щей досі задаюся питанням скільки часу було потрачено на конструювання цих моделей і небуло ні інтернету ні компів , лише сталь , руки, роцум і серце !!! Дякую з повагою Влад і всіх зі святами побратими!!
Не горить і почекати можу.)))
Тому й почав заздалегідь.
Інформації по даній моделі майже немає.
Розумію, що від бюджетної рушниці не можна багато очікувати, та як говорив вище: "Не хочу пертись в майстерню в розпал сезону"..
Крім того в планах спробувати даний калібр по пушному, переважно на норах..
По хороших рушницях: меркель 45Е ~ 7, беретта 471 ~ 4, 686-7 від 2,5.
Особливо не розженешся...
 

Vlad

Мисливець
Не было у Вас хорошего полуавтомат...
Ну тоді розкажіть ,що в вашому розумінні хороший напівавтомат, Авто5 не розглядаємо , його вага відбиває бажання з ним полювати ??? можна в особистих, щоб не займатися флудом , був власником вінчі ,ну дуже подобалася коли вийшла була 3 зброєю, виглядало наче космічний ствол і коли в колективі в усіх бенелі то і самому хотілось , але подарував брату на 30 років воно йому дуже подобалося також і не жалкую ,рафаело в хорошого друга , брав на пробу пару раз , також класне ,але та сама штамповка лише більш якісна , але і ціна відносна ,газовідвідні системи не подобаються через широке цевйо в якому весь механізм, коли зможу потягнути Космі возьму обов'язково, не має її ні вкого ,щоб взяти і класно на неї роздиватися і пострілляти , не можу до кінця зрозуміти як там все працює , а ата це розходнік , який в моєму випадку зарекомендував себе класно і через це не бачу сенсу платити більше , можливо з часом зміню погляди , а взагалі не полюю вже з напівавтоматами , таке гусак, але по осіні його майже не має, знайшов для себе красу у двохстволках і в поле і в болото і на стенд!!!
 

Сергийко

Слідопит
Присоединюсь и я к желающим купить п/а в 20кал. из-за веса и чуть меньших размеров,даже со стволом 66см. при необходимости есть чок-удлинитель.Система пемезарядки не существенна,всеравно больше времени уделяется драянию ствола и цевье при єтом снимают,а со снятым цевьём нет препятствий протереть поршневую,тем более химии для чистки полно всякой разной,там же нет ни освинцовки,ни пластика-просто нагар на масляной плёнке,который даже сухой тряпочкой удаляется.
С другой стороны,и п/а в 12кал. с коротким пулевым стволом может быть аналогичен 20му калибру по легкости и разворотистости.Хотя два ружья в разных калибрах и одно ружьё со сменными комбо стволами,всеж немного разные понятия.А ещё учитывать комплектующие.
Цены на новое п/а ружжо от 300$(инерция от 600$), особо можно и не вдаваться в раздумья.За три года охоты с ружом такой ценовой категории желания и необходимости на дорогой бренд для охоты у меня так и не появилосьхиба только для понтов на стеночку бы повесил.
 
Останнє редагування:

Копатыч

Зброяр
со снятым цевьём нет препятствий протереть поршневую,тем более химии для чистки полно всякой разной,там же нет ни освинцовки,ни пластика-просто нагар на масляной плёнке,который даже сухой тряпочкой удаляется.
Опять, двадцать пять ....., какая, нах ........ рен "масляная пленка", в газоотводе, трубка магазина, должна быть вытерта "НА СУХО" !!!!!! ....
О "масляной пленке" в стволе, я вам уже писал, в теме о Таргете, а вы, все свою линию гнете ....., ну давайте ......, только не учите "глупостям", других .......
 

Сергийко

Слідопит
Всё правильно говорите,только не внимательно читаете.Речь про динамическую масляную плёнку на газовом двигателе.Да и в стволе тоже.После "купания" в масле все вытирается насухо,при этом на поверхностях остается масло в виде той самой динамичной плёнки.Кстати,бывают и сухие смазки,напр. Тефлоновая,Графитная.Их даже не видно на поверхностях,но работу они свою делают.
 

Сергийко

Слідопит
А вот с хвостовика ствола я масло не удаляю-уж очень ржавеет от конденсата.Да и с поршня бывало консервационную забывал удалить,и что?Там допуски большие.Со стволом,понятно,так не проканает.
 

Vlad

Мисливець
доброго , зі святами всіх , можна про ваш авто5 інфу ,мене вставляє горбатий і поважаю Джона Мозеса ,одного разу купував собі авто5 поїхав з зеленкою, але коли покрутив поскидав бажання відпало через вагу, що у вас нетак , калібр 20 ?
 
доброго , зі святами всіх , можна про ваш авто5 інфу ,мене вставляє горбатий і поважаю Джона Мозеса ,одного разу купував собі авто5 поїхав з зеленкою, але коли покрутив поскидав бажання відпало через вагу, що у вас нетак , калібр 20 ?
Калибр 16, очень прикладистое и бой отличный ;)
 

Vlad

Мисливець
як і говорив рушниця куплена тато задоволений! нео 20 з 66 стволом , супер легенька маньоврина, після нео 12 кажеться наче іграшка , поки що відстріл не робив , коли почну катати все пофоткаю познімаю і викладу , резельтати роботи !! всім Добра!!
 

Вкладення

Зверху