Ata Arms SP Black Light

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Sashok Hunter

Мисливець
Тільки що натрапив на таке відео...
Ну незнаю,я і пробував спочатку верхній потім нижній стріляти, тьху, тьху все нормально,на рахунок одного ствола з осічкою то дивився в неті відео правда не за ату а за якогось іншого турка,то там проблема була у притримуванні механізму під час заряджання та закривання стволів,він притримував в доводив ключ до середини,тоді були осічки,а коли по інерції"з розумом"защолкував все було Гут.Може й тут та проблема
 
  • Like
Reactions: crp

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

ATIS

Снайпер
Где можно купить киксы по вменяемой цене?
Та вроді тільки Дракон їми торгує, так що не думаю що десь може бути дешевше, хіба що в барахолках б/у глянути. Нещодавно бачив в нас в барахолці хтось виставляв, але ціна була 2000 грн., як на мене то за б/у це дорого, хоча.....
 
  • Like
Reactions: crp

balon

Мисливець
Доброго дня всім,от і збулася моя мрія,став щасливим власником - АТА Аrms SP Black Light кал. 12/76
Хотів би подякувати форумчанину - ATIS,та його кумові які допомогли мені у найкоротший термін та з приємним БОНУСОМ купити рушницю (Сергій та Ігор ДЯКУЮ ще раз),також продавцям-консультантам магазину САПСАП(Луцьк),за повну та гарну консультацію на рахунок ружбайки.
Буду періодично порівнювати з ТОЗ-34,так як іншої вертикалки не мав...
Отже вернуся до рушниці безпосередньо:легка,маневрина,вкладка та обхват шийки прикладу просто як для мене зроблена.Коробка хоть і легкосплав,але як би яне знав,то сказав би що залізна.Збирається та розкладається легко,хоч і є маленьке зусилля при маніпуляціях(ружжо нове то природньо).Порівняно з ТОЗ 34 легша,та збалансованіша,в ТОЗа трохи стволи при вскидуванні "клюють"в перід.
Віддача повністю комфортна (стріляв навіскою 32г.),думав що легкосплав то буде відчуватися сильніше....ні,затильник мякий резиновий,так що повністю поглинає віддачу,знову порівнюючи з ТОЗиком то різниці у віддачу зовсім не відчув.
Ежектора працють добре,викидає не погано,знову у порівнянні з ТОЗом може чуть меньша відстань,бо з ТОЗа викидає ЗА ХМАРИ :)
Дерево явно не таке як на ТОЗі-горіх,приємне на ощуп,на SP воно більше як "штучне,ламіноване" не рахую це як недолік,просто ще не привично,покрите лаком.Покриття хоть і на вигляд делікатне,але два дні в жорсткому,сухому очереті (а вчора ввечері ще й качку збиту з ним пішов шукати) показало що стійке до царапин,сьогодні зранку чистив то слідів царапин чи що інших змін не побачив
Метал,так як і вже казав на вигляд сталюка сталюкою,щоб не взяв би в руки то думав що як обичне ружжо 12 кал.,десь до 3,500г.,але коли береш в руки і отримуєш певний когнітивний дисонанс...ВОНО ЛЕГКЕ,реально легеньке...Вороніння на стволах гарне,глянцеве блискуче,на колодці є матові вставки.Вчора зробив маленький експеримент,ввечері пішов дощ,я ще стояв на вечірньому льоті,дощ сильнішав-ружжо навмисно не затуляв,хотів щоб максимално промокло на дощі....Десь годинку по мірі посилення дощу я постояв,потім біля машини-розрядив,спіустив бойки та не витираючи поклав в чехол,приїхавщи додому (десь годину йхали) дістав з чохла та розклавши положив на підстилочку до ранку....:eek:
Рано як встав то в першу чергу подивився чи нема ніяких слідів від води(іржа,жовті цяточки,і т.д....) І я був приємно вражений відсутністю таких слідів,ружжо було сухе та з засохшим пухом від очерету під прицільною планкою,та за курком.Так що тим ЗНАТОКАМ що кажуть що ВСІ турки то нікчемне,лажове вороніння...Ні,не всі.(маю ще Нео там те саме тільки матовий ствол -ПОРЯДОК) В ТОЗика вже не то,якби я не витер цого то появилися б "НАМЄКИ" на крапочки ржі,пробував зимою після снігу....
Відстріл по осипу та кулям буду проводити як появиться вільна днина,а так вчора взяв перший трофей,як цілився-так і попав,з першого вистрілу впала,фото додам нижче.На даний момент за дві неділі експлуатації,можу сказати що ружиком ДОВОЛЬНИЙ;),так що товаришші,якщо захотіли щось-обовязково йдіть до МЕТИ :)!!!
Життя одне....,відмовляти собі,то навіщо жити ?
Підкажіть будь ласка реальну вагу даної моделі!
Бо заявлені ваги на сайтах, не завжди відповідають реальним!
з повагою!
 
  • Like
Reactions: crp

Himerin

Мисливець
То ему просто забыли инжектор прочистить и зажигание более раннее выставить:D. Человек далёк от оружия, тоз БМ - его всё!
Я бы так не говорил, не знаючи человека. Можете пройти на его ютубканал. Может так будет понятнее. С уважением...
 

Himerin

Мисливець
Где можно купить киксы по вменяемой цене?
Когда в арсенале была бенелли, у Леши дракона купил от негатива( по нашему раструб) до 35( по нашему чока). Смысл есть только от средних сужений до чока). Следующий владелец ружья, мой хороший товарищ, тоже это подтвердил. Но раз куплено то пользуется. Что я, что он в основном пользовались .010 и .025
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Когда в арсенале была бенелли, у Леши дракона купил от негатива( по нашему раструб) до 35( по нашему чока). Смысл есть только от средних сужений до чока). Следующий владелец ружья, мой хороший товарищ, тоже это подтвердил. Но раз куплено то пользуется. Что я, что он в основном пользовались .010 и .025
Что Вы этим хотели сказать? Или это все реклама ютьюб канала?
Вы цетируете конкретный вопрос, а в цитате пишите ни о чем...
 
Зверху