Target 15-87 Classic 12/76

hantersvirid

Мисливець
Стріляли в принципі як небудь без упора. Я перевіряв чи не низить Бенеллі і стріляв з 40 м. і лише один раз кулею. А Вадим і з довгого і короткого ствола. Пишу для тих кому інтересно а не для реклами бо рушниці класу Таргета я вже пройшов.
 

bulldog0447

Новачок
Доброго времени суток всем! Хочу поделиться своей маленькой историей. Стал охотником 3 года назад. Очень трудно было подобрать коллектив для охоты, т.к. я не употребляю спиртное. Начинал охотиться с ружьями своих знакомых и друзей. Начало было иж-27, иж-54. В прошлом году взял себе первое ружье иж-43м. Отходил один сезон и т.к. мой 43 был 1993 года выпуска с ним начались проблемки. После закрытия охоты в конце января (под дождем на зайца) приехал домой, просушил, почистил и спрятал в сейф. Через пару недель достал ружье, чтоб законсервировать на межсезонье и обнаружил, что стволы сверху покрылись ржавчиной (особенно по ходу пайки с прицельной планкой). Пытался немного привести в порядок, но после исчезновения ржавчины - появились раковины. Отвезти оружейнику. Стволы переворонил (хоть я всеравно видел где были раковины до 2 мм). От патронника оба ствола распоялись на 35-40 см. Все было восстановлено и продано. За последние 2 недели пересмотрел более 40 разных ружей (тоз, Иж, зауэр - привык стрелять латуньками). После продажи моего 43 на руках осталось 300 у.е. Если сказать положа руку на сердце, смотрел ружья от 200 до 500 у.е. Все производство СССР с ценой до 400 - хлам. 400-500 - состояние отличное, но цена не за старье!!!! Сегодня зашёл в магазин посмотреть на комиссионные двудулки и ушел с Таргетом 15-87. Новое ружье за 300 у.е. гораздо лучше, чем за эти деньги металлолом!!! В магазине заставил продавца полностью сделать разборку и сборку. Поршень однокольцовый. Буду заказывать другой (пусть будет запасным). НО дома уже обнаружил, что в сменных дульных сужениях, внутри, где прорези для ключа остались зазубренные остатки. Завтра поеду менять. В воскресенье выеду на первую отстрелку. Пока прикладистое, в руке лежит супер. Заменю дульные сужения, поставлю цилиндр (кажется там 5 зазубрен) и на пострелушки. В этом ружье меня интересует цилиндр на пернатую и пушнину и сок для утки. Одет я не прав в сужениях?
 

vadymmm

Слідопит
Достал т9!!!! В последних предложениях МОЖЕТ я не прав и чок для утки!
Я дуже довольний своїм таргетом. Пораджу не слухати нікого а взяти декілька десятків патронів, стодольну мішень і соснові дошки та на полігон. Тоді і звуження і патрони підбирете по потребі. По чоках я скажу що 0,25 це основний для всього, все інше підбирайте самі під себе. Мій короткий ствол 51см з циліндром показав кращу осипь ніж п.чок 72см ствола??? Не знаю чому але це факт.
 

bulldog0447

Новачок
Сегодня в тире отстиелял 2 пачки патронов. Бой отличный, вот только был 1 не перезаряд. На патронах Тахо 24 он (перепел). Самая большая осыпь на цилиндре. Пока доволен. Посмотрим что покажет на охотах
 

vadymmm

Слідопит
Сегодня в тире отстиелял 2 пачки патронов. Бой отличный, вот только был 1 не перезаряд. На патронах Тахо 24 он (перепел). Самая большая осыпь на цилиндре. Пока доволен. Посмотрим что покажет на охотах
От і у мене циліндр показав найбільшу і рівномірно осип :)??? Навіска 24 гр не для п.а. від 28 і вище. Скоріше всього газів не вистачило для перезарядки, посріляйте ще притруться деталі і все буде ок. Вітаємо в рядах таргетоносців :) чекаємо подальших відгуків.
 

vadymmm

Слідопит
І взагалі краще переходьте на самокрут. Якісний патрон із всіх нових комплектуючих виходить 8.80грн. для спорядження треба вагу електрону 120грн в олх, закрутка 350грн теж в олх або на сайті Козаки, або і на цьому форумі. Звертайтесь якщо шо допоможу порадами.
 

bulldog0447

Новачок
Спасибо за советы. У меня частично есть для снаряжения патронов, но для латунек. С интернет магазином мне очень просто работать - мы в одном городе. Сегодня испытывал Тахо 24 гр - из 5 патронов - 1 не перезаряд. Тахо 00 36 гр - отлично, но великовата отдача (на иже такой не было). Рио 5 - супер. Самокруты друга - #5 на круке 2,3 гр на 35 - отлично. Но была не подача патрона с последующим клином. Как выяснилось после дутой гильзы самокрута. В остальном очень доволен. Ну и как закон подлости: вчера взял Таргет, а сегодня предложили тоз 34 в отличном состоянии. Придётся в понедельник брать вторую зелёнку и забирать ещё и тоза. Цена очень сладкая
 

bulldog0447

Новачок
Пусть на перепелов будет тоз и латунь, на остальную охоту Таргет. Как раз в этом году на Сиваш для уточки Таргет будет
 

vadymmm

Слідопит
Пусть на перепелов будет тоз и латунь, на остальную охоту Таргет. Как раз в этом году на Сиваш для уточки Таргет будет
Ой не захочете ви тоза тягати на перепела! Але якщо ціна гарна беріть без роздумів. Я перед таргетом мав хан матрікс на перепела охота з ним просто супер вкрутив циліндр і #7 32гр падали як груші. Тоз рушниця толкова але звуження у нього строгі, занадто він кучний для птиці. До матрікса був Іж 26 71р.в теж по кучності був перебор попасти важко але як подав то дробі в птиці було багато, були випадки що перемелювало дробинами на фарш.
 

hantersvirid

Мисливець
Послухайте поради по таргету Vadymmm він його перепробував на всі сторони. 24 гр. і 56 гр. це вже екстримальні межі, на 24 гр. може не перезаряджатись, - на 50 - 56 гр. може працювати а ле не довго. Знайдіть середину, для мене з Вадимом це 32 гр. дробі. У нього за 100 пострілів патронами в 32 гр. неперезарядів, неподач, перекосів не було. І це рушниця з коробки. Осип нормальна, різкість в нормі, віддача не відчутна. Не варто від Таргета за 300 доларів вимагати показників беретти чи бенеллі. На свою вартість Таргет працює на 100 %.
 

shevchuk

Мисливець
Послухайте поради по таргету Vadymmm він його перепробував на всі сторони. 24 гр. і 56 гр. це вже екстримальні межі, на 24 гр. може не перезаряджатись, - на 50 - 56 гр. може працювати а ле не довго. Знайдіть середину, для мене з Вадимом це 32 гр. дробі. У нього за 100 пострілів патронами в 32 гр. неперезарядів, неподач, перекосів не було. І це рушниця з коробки. Осип нормальна, різкість в нормі, віддача не відчутна. Не варто від Таргета за 300 доларів вимагати показників беретти чи бенеллі. На свою вартість Таргет працює на 100 %.
Послухайте поради по таргету Vadymmm він його перепробував на всі сторони. 24 гр. і 56 гр. це вже екстримальні межі, на 24 гр. може не перезаряджатись, - на 50 - 56 гр. може працювати а ле не довго. Знайдіть середину, для мене з Вадимом це 32 гр. дробі. У нього за 100 пострілів патронами в 32 гр. неперезарядів, неподач, перекосів не було. І це рушниця з коробки. Осип нормальна, різкість в нормі, віддача не відчутна. Не варто від Таргета за 300 доларів вимагати показників беретти чи бенеллі. На свою вартість Таргет працює на 100 %.
Володію таргетом третій рік,настріл близько 250 патронів,навіска 32-37 грам,патрони перепробував різних виробників,один раз був недосил в польських патронах,назви не памятаю,але прогнав їх на закрутці( зробив конус) і все в ажурі,проблем більше небуло ніяких,думаю магнумом не варто з неї стріляти.
 

vadymmm

Слідопит
думаю магнумом не варто з неї стріляти.
Патронник 76мм дозволяє вставити туди магнум але це скоріше зроблено для стрільби стальною дробю вона легша і в 70гільзу влазить мало грам, таргети в основному продають в США там свинець заборонений. Думаю він витримає магнум аби витримав мисливець віддача буде невиносимою, і як пише хантерсвирид магнум дуже зменшить ресурс механізмів рушниці. Максимум що я заряджав це 40гр.стріляти можна але не комфортно, перед вистрілом скорожуєшся в очікувані удару. Думаю хвалені дводулки ссср теж магнумами не довго посріляють.
 

ATIS

Снайпер
Хвалені дводулки ссср і не були передбачувані під патрон магнум. Я думаю що дводулка ссср переживе три Таргета, якщо навіть обидві будуть стріляти 70-ми паронами.
 

vadymmm

Слідопит
Хвалені дводулки ссср і не були передбачувані під патрон магнум. Я думаю що дводулка ссср переживе три Таргета, якщо навіть обидві будуть стріляти 70-ми паронами.
По ціні хороша дводулку бу уже коштує як два таргета нових, потім з двох можна зібрати третього таргета от і я кажу що ціни на дводулки перебільшені. І я думаю що при стрільбі великими навісками дводулка розшатаєиься швидше за таргета.
 
Зверху