Target 15-87 Classic 12/76

vadymmm

Слідопит
Оминаючи розкидані граблі, ми втрачаємо дорогоцінний досвід :). Поки що всі хто пробував стріляти з моєї рушниці з коліматором визнали що, прицілювання якісніше і швидше, навіть старенькі поважні мисливці. Відмовитись від нього я завжди встигну і для цього треба відкрутити тільки два болтика. А тим хто не пробував і заперечує його доцільність потрібно ще крім закручування двох болтиків переконати самого себе спробувати.
 

Сергийко

Слідопит
Ну і ще,а для чого стріляти по чітко видимій цілі інтуітивно,якщо можна вкластись і поцілити?А коли ціль чітка а прицільні не видимі?-інтуітивно?А для чого робити постріл наобум,якщо можна вицілити приладом?Патрон не дешевий,тай качка ж дармова!
 

Сергийко

Слідопит
Оминаючи розкидані граблі, ми втрачаємо дорогоцінний досвід :). Поки що всі хто пробував стріляти з моєї рушниці з коліматором визнали що, прицілювання якісніше і швидше, навіть старенькі поважні мисливці. Відмовитись від нього я завжди встигну і для цього треба відкрутити тільки два болтика. А тим хто не пробував і заперечує його доцільність потрібно ще крім закручування двох болтиків переконати самого себе спробувати.
І викласти гроші.Тим майстрам і ні целік,і ні прицільна планка на потрібні.Супер!
 

vadymmm

Слідопит
Через років 20 можливо уже будемо лазерами полювати, або в Iphone 27 буде вмонтований ствол :). Чи думав Сталін що в 2000-х "Вікна будуть відкривати та закривати мишкою"? тому я буду використовувати коліматор поки це зручно, і поки не придумають ще досконаліший прицільний пристрій.
 

Сергийко

Слідопит
Та вже і зброю ро блять з алюмінію та пластмасси.Скоро стволи будуть композитні з кераміки і пластмасси,і самонавідний дріб по певному виду дичини з обмеженням по кількості і часу.Коліматорний,оптичний,нічний,тепловізійний,що далі?Ні,будемо бити по всьому що бачимо?Це не добре.Досвід-так,це добре,але я так ще не вмію.Пропонуєте вчитись на підранках,чи змусите на стенді вам залік здати.Ок!,після вас,панове,бо і так тренуюсь по пластикових пляшках з водою,бо старші бухнуть і ну по скляних гатити-сам так робив,покі собачка не пробігла.Бачили відео реклама італійської зброї,де чолов'яга по тарілочках з різних поз,мені до того ще,як до китая,так це таким як він нічого не треба,от йому це втирати буде доцільно.Ви теж такі вправні,то скиньте ссилку нам подивитись і навчитись,тоді і говоріть про доцільність.Початківці полюють на тих самих угіддях,що і ви,і не раз бачили і "майстерність".
 

Сергийко

Слідопит
Ми вже від вас чули,що турка не слід брати.Але додому пусті не приходили,та і турок чекає наступного сезону дома,а не в майстра.А зламається,то новий купимо.
 

D211082

Новачок
На это ружье можно поставить коллиматорный прицел в чем собственно вопрос? А целесообразность установки его это отдельная тема.
 

Сергийко

Слідопит
Да.Тема о ружье.Коллиматор рассматривался походу пьесы, а вот насчёт его целесообразности,думаю,проехали.Пока ждём отзывов нового обладателя таргета из Луцка.
 

Сергийко

Слідопит
Кстати,все таргеты конструктивно однотипны,кроме модели Q7,там возвратная пружина в прикладе,что чаще используется в инерционках,от этого невозможность установки тактических ручек или прикладов.Но с виду Q7 имеет более пафосный внешний вид.
 

Morozyaka

Мисливець
Доброго времени суток!!! С 11.03.2017 стал обладателем нового TARGET 15-87 Classic Syntetic! На эти выходные буду тестировать по тарелкам (первый раз тестировал механизм при покупке в тире (выбиралось из 3 единиц)).
Вопрос: Какие или от кокого Турка подойдут проставки для изменения наклона приклада????
 

Morozyaka

Мисливець
Самому цікаво, у мене комбо в дереві, мені лягае супер, але точно буду на пластик переходити можливі нюанси, тому як підберете проставки повідомте нам.
У кума Neo 12 в пластике, в комплекте было несколько поставок... С уклоном вниз и в лево.. В субботу попробую поставить..
 

Сергийко

Слідопит
Проставки,приклады у всех турков одинаковые в большинстве.Смажьте густым маслом,напр.Хадо Very Lybe Для консервации, всё,что можно:резиновое кольцо,поршень,подствольный магазин и снутри,и снаружи,резьбу чоков,хвостовик ствола снаружи.Я смазываю даже излишне много,потёки протираю автотряпочкой из микрофибры.Не забудьте смазать и деталь,где клин,в ней подпружиненный шарик,что удерживает рукоять затвора.В УСМ также есть детали,которые без густой смазки будут ржаветь,если с прохлады кинете в тёплую машину,то образуется конденсат.В усм есть две колпачкообразные детали,в них пружины,так вот в этих колпачках есть компенсационные тоненькие отверстия.Но усм после масла желательно хорошо стряхивать и обтерать,чтоб грязь и порох не сильно налипали.Я свою разбирал всю до винтика,кроме магазина,-никак не могу.
 

Сергийко

Слідопит
Вот что не нравится в таргете,так это края прицельной планки-зубками цепляются и рвут ткань.Может спилить и закрасить?
 

vadymmm

Слідопит
Проставки,приклады у всех турков одинаковые в большинстве.Смажьте густым маслом,напр.Хадо Very Lybe Для консервации, всё,что можно:резиновое кольцо,поршень,подствольный магазин и снутри,и снаружи,резьбу чоков,хвостовик ствола снаружи.Я смазываю даже излишне много,потёки протираю автотряпочкой из микрофибры.Не забудьте смазать и деталь,где клин,в ней подпружиненный шарик,что удерживает рукоять затвора.В УСМ также есть детали,которые без густой смазки будут ржаветь,если с прохлады кинете в тёплую машину,то образуется конденсат.В усм есть две колпачкообразные детали,в них пружины,так вот в этих колпачках есть компенсационные тоненькие отверстия.Но усм после масла желательно хорошо стряхивать и обтерать,чтоб грязь и порох не сильно налипали.Я свою разбирал всю до винтика,кроме магазина,-никак не могу.
Дякую за пораду!
Мій знайомий користується спреєм для півавтоматичних зварочних апаратів, ним пшикають наконечник рукава щоб капельки металу та шлаку не прилипали. Каже що з виористанням спрею відпала проблеми чистки газового механізму, нагар звичайно є але легко витирається.
 

Сергийко

Слідопит
Прикручивая гайку ствола к коробке,удерживаю зажав ногами приклад и ствол вращаю против часовой,гайкой по часовой,тогда планка ствола совпадает с планкой на коробке.
 
Зверху