Target Kral Over & Under

Man Ok

Новачок
Теж використовую таку рушницю. Поки відгуки тільки позитивні.
У деяких магазинах помилково вказують, що виробник турецька фірма "Target", а насправді виробник "Klar Arms".
Ось рекомендую почитати статтю, чому у цих рушниць доступні ціни "KRAL ARMS. Лучшее европейское оружие".
Відеоролик про виробництво (можливо комусь цікаво ;))https://www.youtube.com/watch?v=uWQENg3O3XE
 

stomatolog

Новачок
Шановні власники даного дива, з останнього коментаря пройшло не мало часу! Чи не з'явилося проблем або навпаки за час експлуатації!? Зараз думаю придбати двохствольне щастя, продавець рекомендує Крал, по форумах хвалять хатсан оптіма, що порекомендуєте зважаючи на різницю в 5-10 тис (оптіма 18-23т). Заздалегідь дякую!
 

mykro

Мисливець
В мене крал, ціна відповідає якості, хатсан якісніший
 

Man Ok

Новачок
На другому році експлуатації помітив, що іноді ежектор не викидав гільзи, хоча пружини хороші. Причина, я так думаю, у тому, що гільзи перезаряджались багато разів. Латунь (юбка) роздувалась та окис, а патронники ще нові, тугі. Це спостерігалось для гільз із високою юбкою. Із низькою юбкою гільзи викидає добре.
А в цілому, рушниця дуже зручна і бій відмінний. Набої роблю сам із надбавкою пороху 20-30% , а дріб 35 г. Стріляю багато, дефектів не помічено. Рекомендую!
P.S. При купівлі рушниці в тиру на відстані 30 м із двох пострілів влучив пулею в одне і теж місце (пуля в пулю) із верхнього та нижнього ствола. Після цього інші моделі навіть не розглядав.
 
Останнє редагування:

stomatolog

Новачок
Дякую за відгук, вже не вперше пишуть що кулею летить туди куди цілишся. А стосовно хрому і ворніння, не залазить, не ржавіє? І про тир цікаво, можна в магазині (з тиром) перед покупкою стрільнути з одного-двох екземплярів!?
 

huntumy

Зброяр
На другому році експлуатації помітив, що іноді ежектор не викидав гільзи, хоча пружини хороші. Причина, я так думаю, у тому, що гільзи перезаряджались багато разів. Латунь (юбка) роздувалась та окис, а патронники ще нові, тугі. Це спостерігалось для гільз із високою юбкою. Із низькою юбкою гільзи викидає добре.
А в цілому, рушниця дуже зручна і бій відмінний. Набої роблю сам із надбавкою пороху 20-30% , а дріб 35 г. Стріляю багато, дефектів не помічено. Рекомендую!
P.S. При купівлі рушниці в тиру на відстані 30 м із двох пострілів влучив пулею в одне і теж місце (пуля в пулю) із верхнього та нижнього ствола. Після цього інші моделі навіть не розглядав.
Надбавку пороха 20-30% нужно убрать. Будет выбрасывать. Ушатаете эжектор.
 

Man Ok

Новачок
Стосовно хрому, ворніння і дерева все супер! Як далі буде - покаже час. При виборі рушниці основну увагу звертайте на те, як вона б'є в ціль із двох стволів однаковими патронами зарядженими пулею. А все інше, я так думаю, при сучасній технології виготовлення повинно бути добрим. Хоча..., це вже як придасться, так як і будь-яка техніка.
 

mykro

Мисливець
Стосовно хрому, ворніння і дерева все супер! при сучасній технології виготовлення
У вас це єдина рушниця? Дійсно хром нормальний? У мене на 3, навіть в порівнянні з хатсаном, не кажучи вже про фірмові рушниці :D
 

Man Ok

Новачок
У вас це єдина рушниця? Дійсно хром нормальний? :D
Ні не єдина. Є моделі ИЖ та ТОЗ. Проте із радянською зброєю немає сенсу порівнювати Target Kral Over & Under яий використовую лише два роки. Як я писав вище, час покаже. Зараз дав свою оцінку за той час, що експлуатую.
 

mykro

Мисливець
Зараз дав свою оцінку
Зрозумів, просто я не впевнений, що в моєму кралі той хром взагалі є :D Одного разу лінь було чистити, лишив на завтра, заржавіло конкретно. Значить вам більше повезло. В загальному рушницею дуже задоволений, але конкретно мою не вважаю якісною і довговічною. Вона як іграшкова, красива і легенька. Страшенно кумарить попадати при складанні :D Однозначно передати свої враження від неї не можу
 
Зверху