порох Крук

igor21

Слідопит
возникает другой вопрос, а не рассыпится такой обтюратор при выстреле, а не пропустит он, пороховые газы .....???
Фото моих Одесских ПК36гр. и ПП36гр после выстрела при -9 из другой Темы о порохах:
 

Охотник77

Снайпер
В мене склалося таке враження що крук неприжимається плотно обтюраторами з високою юбкою. Якщо глянути в прозору гільзу то юбка впірається в закраїни донного пижа гільзи і получається внутрішнього об'єму забагато для крука. Тому використовував пиж контейнер або одрізав обтюратор з контейнерів для безконтейнерних патронів для більш плотнішого здавлювання пороху крук
 

ATIS

Снайпер
В мене склалося таке враження що крук неприжимається плотно обтюраторами з високою юбкою. Якщо глянути в прозору гільзу то юбка впірається в закраїни донного пижа гільзи і получається внутрішнього об'єму забагато для крука. Тому використовував пиж контейнер або одрізав обтюратор з контейнерів для безконтейнерних патронів для більш плотнішого здавлювання пороху крук
Відстріляв не один кілограм Крука, переважно споряджав на рівненському обтюраторі, якщо і щось просипалось, то це мізер, на швидкісь ніяк не впливає. Обтюратор ніколи не впирався в донце, можливо не потрапили до мене такі гільзи. Одне що він любить це бути сильніше спресованим.
Вважаю його одним з найкращих порохів, багато нобелів "курять" поруч з ним.
Хто переживає за те що просипається, зробіть трошки більшу наважку, не 2.1 а наприклад 2.13.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Відстріляв не один кілограм Крука, переважно споряджав на рівненському обтюраторі, якщо і щось просипалось, то це мізер, на швидкісь ніяк не впливає. Обтюратор ніколи не впирався в донце, можливо не потрапили до мене такі гільзи. Одне що він любить це бути сильніше спресованим.
Вважаю його одним з найкращих порохів, багато нобелів "курять" поруч з ним.
Хто переживає за те що просипається, зробіть трошки більшу наважку, не 2.1 а наприклад 2.13.
Золотом і на мармур!
То є так...
 

Охотник77

Снайпер

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

huntumy

Зброяр
Відстріляв не один кілограм Крука, переважно споряджав на рівненському обтюраторі, якщо і щось просипалось, то це мізер, на швидкісь ніяк не впливає. Обтюратор ніколи не впирався в донце, можливо не потрапили до мене такі гільзи. Одне що він любить це бути сильніше спресованим.
З круком такого не було а от з gm3 було. Порох шарудів в середині.
Пк по моему був спортінг 28.
Вважаю його одним з найкращих порохів, багато нобелів "курять" поруч з ним.
100%
 

Салган

Мисливець
Если честно, то Крук считается, в крайнем случае между охотниками с которыми я общаюсь, самым дешевым и, соответственно, самым нездалым. Ну честно. Никто его не хотел покупать, дядька на стрельбище заведующий вообще сказал спалить его, все берут д20 . Говорю как есть.
А Тут выходит что Крук лучше всех остальных.
Сам к Круку равнодушен. Набрал его когда то количество по причине низкой цены и дефицита пороха впринципе, люблю иметь запасы, Советская привычка. Стреляю им давно, как по мне порох как порох, негатива к нему не испытываю, в отличие от остальных охотников которые его хают. Но и преимущества перед другими порохами не вижу, сам наверное тоже в идеале склонен к нобелю. В крайнем случае , на пух снаряжаю д20 и Тахо. Крук на перо и под двустволки. Круком пользуюсь потому что есть и дёшево. Других плюсов... Ну не знаю.
Объясните, пожалуйста, мне несведущему, чем Крук лучше остальных порохов? Самому право стало интересно.
 

huntumy

Зброяр
Никто его не хотел покупать, дядька на стрельбище заведующий вообще сказал спалить его, все берут д20 . Говорю как есть.
А Тут выходит что Крук лучше всех остальных.
Просто никто не тестил его и не сравнивали с другими порохами.
Потому такое отношение. Д20 полова в сравнению с круком.
 
Если честно, то Крук считается, в крайнем случае между охотниками с которыми я общаюсь, самым дешевым и, соответственно, самым нездалым. Ну честно. Никто его не хотел покупать, дядька на стрельбище заведующий вообще сказал спалить его, все берут д20 . Говорю как есть.
А Тут выходит что Крук лучше всех остальных.
Сам к Круку равнодушен. Набрал его когда то количество по причине низкой цены и дефицита пороха впринципе, люблю иметь запасы, Советская привычка. Стреляю им давно, как по мне порох как порох, негатива к нему не испытываю, в отличие от остальных охотников которые его хают. Но и преимущества перед другими порохами не вижу, сам наверное тоже в идеале склонен к нобелю. В крайнем случае , на пух снаряжаю д20 и Тахо. Крук на перо и под двустволки. Круком пользуюсь потому что есть и дёшево. Других плюсов... Ну не знаю.
Объясните, пожалуйста, мне несведущему, чем Крук лучше остальных порохов? Самому право стало интересно.
Швидкісний, стабільний, що в зимою, що літом, не потребує мега точних навісок на відміну від нобеля. Можна гратися з навісками пороху, дробі. На деякому нобелі щоб зменшити навіску дробі потрібно добавляти пороху а не зменшувати. Дехто полює латунними гільзами на птахів крук підходить, економія.
Це моя особиста думка.
ПС. Нічого проти нобеля не маю.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
При стрельбе в рамку может в серии из 10 дать дельту по скорости на уровне погрешности прибора... У меня такой стабильности в нарезном нет!!!
 

hnat

Мисливець
Хто-зна, можливо економічна ситуація, яка має місце зараз, посприяє відновленню виробництва легенди...
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

ATIS

Снайпер
Объясните, пожалуйста, мне несведущему, чем Крук лучше остальных порохов? Самому право стало интересно.
Скажу коротко. Стабільна швидкість, не прихотливість до спорядження, зима - літо без проблем. І головне осип, завжди чудова. На Нобелях її потрібно добитись( особливо на D20), а Крук завжди "красавчег"..;)
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
А никого не смущает очень сильная отдача при стрельбе "круком"?
 
Зверху