Український Поліський Гончак

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
У нас проблема у том, що до УГГ пхаються люди, які з ними не полюють, або не мають можливості полювати на важливого, для розуміння породи, профільного звіра - кабана. Справжній кров'яний слід бачили, хіба що на ютюбе. Якщо і полюють, то тільки на зайця та лисицю. Та ще й не з УГГ, а з іншими породами, які не мають нічого спільного між собою...хіба що, слово "гончак" у назві... Ростуть з них, такі собі, - інтернет псевдо-експерти. На все мають відповідь і вважають себе дуже важливими. :) А як що до чого, то не здобули з УГГ жодного звіра. Людина, щоб говорити щось по породу, має мати великий досвід полювання з УГГ. Саме полювання, а не "заходів". Не полюєш - мовчиш тихенько в тряпочку.
Відсутність практики в полюваннях хочуть прикрити дипломами з "заходів". Не розуміють, що це всього-на-всього слабенька карикатура полювання - імітація. Одні собаки показують гарні результати на змаганнях, зовсім інші на полюваннях...
Папірці надважливі. Є папірець - є собака, немає папірця - немає собаки. Дипломи, класи, папірці засліпили очі. Забули, що це мисливські собаки, а не собаки "заходів".
Вони б взялися за відродження УПГ, якби він мав документи. :) Без документів - немає дурних... Не розуміють, що аборигенній породі не потрібні папірці. Їй папірці виписали наші предки. Тут потрібні ентузіасти. З ідеєю! До якої будуть йти, незалежно, є у собак документи чи немає і що про це думають інші...
 
Нормально там всё с БГ,и испытывают и признают...то видать в определенном раёне проблема с экспертами.
Вы ошибаетесь! Уже многим владельцам БГ было отказано в испытаниях по зайцу . В феврале будет Республиканское заседание кинологов и экспертов по гончим,надеюсь получится решить этот вопрос.
 
Останнє редагування:
BOGUN! Какими правилами Вы пользуетесь на испытаниях УГГ по зайчику и лисе? По общепринятым в странах СНГ или у Вас уже есть свои правила?
 

Северный

Мисливець
Так а что БГ уступает в роботе другим породам гончих,или наоборот превосходит,что бы другие правила писать?
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
BOGUN! Какими правилами Вы пользуетесь на испытаниях УГГ по зайчику и лисе? По общепринятым в странах СНГ или у Вас уже есть свои правила?
УГГ це дещо інші гончаки. Цей тип гончаків не використовують для полювання виключно на зайця і лисицю. Якщо з ними і полюють на цього звіра, то собаці відводиться роль загонича. Це собаки з коротким гоном, що дозволяє використовувати їх для полювання на будь якого звіра. Якщо собаки довго гонять лиса, зайця, то гончаки робляться вузькоспеціалізованими і з ними не полюють на копитних. Взагалі, цей тип гончаків не випробовують по зайцю і лисиці. Окремі правила не потрібні і випробовування не потрібні. Всі важливі якості УГГ можна перевірити на випробуваннях по кабану.
УПГ - гончаки з групи "кологонів". Це великий важкий гончак з вузькою спеціалізацією полювання на зайця і лисицю. Їм не потрібні правила відмінні від правил для РГ, РРГ, ЕГ...
Чесно кажучи трохи дивуюся білорусам, що вони БГ випробовують по кабану. Або це добрий гончак по зайцю і лисиці, або добрий по копитним і решті в спосіб нетривалого гону(зогону). Два в одному не буває. З в’язким гончаком полюють на звіра, який має властивість повертатись на місце підйому - це заєць і лист...решта біжить в синю даль і в’язкі собаки губляться.
 

Hanter93

Мисливець
Взагалі, цей тип гончаків не випробовують по зайцю і лисиці.
Наскільки мені відомо, то в Польщі угг не випробовуються ні по чому :) . Хоча там угг приймають участь в досить результативних полюваннях, тут спору нема..
А от в Україні, УКГ (угг в нас ще не зареєстровано :) ) досить таки успішно випробувуються по усьому і таки заробляють дипломи, в тому числі і по правилах довогогонів по пушному звірові... Погоджуся з Богуном, що ці правила не підходять для УКГ, бо вони короткогони, та в середньому нормальний гін становить по пушному 10-30 хв. Тому мною був розроблений проект правил випробування по зайцю/лисиці з скороченням часу гону, де навіть є обмеження по тривалості гону. ПОдав його на розгляд експертам ФМСУ.
Не відходим від теми, тут же про УПГ.
БЕЛАРУСКI ГАНЧАК, розкажи, що саме Ви вимагаєте від своїх вихованців???
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
В Україні, як завжди, бардак. Людина, яка не полює з УГГ( Hanter93), розробляє правила для УГГ :). Де ще таке може бути? Цирк, тай годі....
 

Hanter93

Мисливець
Для тих, хто в бронепоїзді. ПОлюю з УКГ, а не з угг з 2012 року. Утримую укг також з 2012 року. Інших гончих утримую з 2001 року.
ПОлюю не тільки з своїми УКГ, а постійно відвідую полювання в різних областях України з такими заводчиками та їхніми карпатцями, як Винар, Данильчук, Ступницький та інші...
(не будем мірятися хах).
І не по темі говорим...
 

собаколюб

Слідопит
Не в Україні бардак, а в Богуна... Бо ж це суперечить його теорії!
Нажаль в богуна або його думка, або інша не вірна...
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Для тих, хто в бронепоїзді. ПОлюю з УКГ, а не з угг з 2012 року. Утримую укг також з 2012 року. Інших гончих утримую з 2001 року.
ПОлюю не тільки з своїми УКГ, а постійно відвідую полювання в різних областях України з такими заводчиками та їхніми карпатцями, як Винар, Данильчук, Ступницький та інші...
(не будем мірятися хах).
І не по темі говорим...
Не бреши. Ти крім, як з ЕГ, ні з чим не полював і не полюєш. Десь, щось бачив.

Hanter93 -це "експерт", собаколюб - а це "мисливець". :)
 

Hanter93

Мисливець
Ок, любітєль їздити в бронепоїзді хаха, потішайся своїми "віяннями"...полюй собі з угг, а укг не чіпай. І досить флуду в упг...
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Історія така.
Отримав цей Hanter93 в 2012 році за пів-дармо УГГ Буяна. Почав верещати про нагонки, сколи, добори ітд. Грозився, що він зробить з Буяна "справжнього" гончака. Бо, як відомо, у в світі псевдоєкспертів і псевдомисливців "гончака роблять ноги господаря". Вперся рогом і хвацько взявся до роботи. Ну дуже хотів довести Богуну, що його "карпатська гонча" це практично те саме що його ЕГ....гонча то гонча.... вистачить "правильно" робити нагонки...
Пройшов час. Попритих трохи наш "експерт". Почав писати, що Буян гончак "не дуже"... Потім почав писати, що Буян буде стерегти подвір’я і що він хоче його каструвати(не знаю чи кастрував). Посадив його в батьків на ланцюг і цим все закінчилося. Це весь його досвід з УГГ.
Тепер взяв цуценя і викладає його фото з шумовими зайцями, або добутими з під ЕГ. Побачимо, що буде далі. Поки що з вигляду він не нагадує УГГ...Може погані ракурси фото...
 
Останнє редагування:

собаколюб

Слідопит
Мужлан ви неотесений... Не Северний вата, а ви...
Сидіть в Польші і далі хваліться своїми УГГ, угіддями,..

Ми( хантер39, я, та інші, які суперечать вашим поглядам) ж будемо докладати максимум зусиль для розвитку Українського карпатського гончака!!!!

ПС: далі на ваші реплики реагувати не буду! Так само як і ви не реагуєте на моі питання... Всього найкращого!
 

Северный

Мисливець
Я вообще не пойму,чего я вата. Я даже на Ваш профильный сайт не захожу,чтоб не провоцыровать! Занимаетесь,правильно делаете....что делаете не так,время покажет.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Мужлан ви неотесений... Не Северний вата, а ви...
Сидіть в Польші і далі хваліться своїми УГГ, угіддями,..

Ми( хантер39, я, та інші, які суперечать вашим поглядам) ж будемо докладати максимум зусиль для розвитку Українського карпатського гончака!!!!

ПС: далі на ваші реплики реагувати не буду! Так само як і ви не реагуєте на моі питання... Всього найкращого!
Та докладайте. Поки що пройшов сезон і нічого не доложили... грієтесь в променях слави теми УГГ, ще й права свої хочете качати...

Говорите что,буду делать! Только где мне хоть одним глазом взглянуть на представителя данной породы.
Треба знайти собак в типі УПГ. Таких, як викладав шановний Чернігівський. З такими собаками без документів полюють по селах. Цей тип собак буває і у РГ. Виокремити типових представників.
Потім можна поділитися цуценятами з білорусами, а в них попросити щось для себе. Це була б "база" з якою можна щось робити...
 

собаколюб

Слідопит
Так і не казала, що ви вата...
Це в нас гуру робить якісь висновки не знаючи людини!!
І на профільний сайт заходьте, вважайте це моїм особистим запрошенням!

Прошу модераторів почистити тему!!!!
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Я вообще не пойму,чего я вата. .
Тому що ти на протязі багатьох років в опозиції до всього українського.
Я даже на Ваш профильный сайт не захожу,чтоб не провоцыровать!
По темах про УГГ ти гасаєш від самого початку. Задовго ще до різних там собаколюбів і хантерів....їх і "в поміні" ще не було..
 

Северный

Мисливець
Мне жаль темы УКГ на хунтингюкреин. Там конечно,не без моей помощи она розвалилась. И Миша с Ирой ушли,покраине мере не появляются уже давно. Практиканта забанили на веки вечные))). Вот об этом я честно,сожалею...Там было начало всех начал УКГ.
С ув Рома2323)
 
Зверху