Бій рушниці

Статус
Закрита.

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Маячня. гітлєр ще без трусів бігав, а Зауер 8 вже був.
Турист, у нас вона з'явилася від залишків імперії адольфіка... А хто був в них Зауер - то інша справа.
Чи вас інтересує такі історія питання?..
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Вы все время говорите о культуре общения,а сами хамите не меньше,просто спокойно и с ангельским лицом.
Кто Вам дал право делать такие выводи и давать такие советы?
Я всегда ХАМОВ и ВЫСКОЧЕК, ставлю на место. Почитайте, пожалуйста , ЕГО высказыванье выше.
Прежде, чем делать такие замечание.
 

_brodyaga

Мисливець
Виходить,що рушниця з ,,супер боєм" має стріляти :,,всима номерами дробу,картечі,кулями.З однаковими характеристиками набоів...Кучніше,різкіше і рівномірніше,за інші.?"...Ви в це вірите?:eek:
Я не казав що вірю в рушницю з супербоєм, в мене більше 10 гладких рушниць (вроді :D), як би вірив в супер рушницю, то мабуть була б одна ;) може :D
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Вы все время говорите о культуре общения,а сами хамите не меньше,просто спокойно и с ангельским лицом.
Кто Вам дал право делать такие выводи и давать такие советы?
Пане Моню, я Вам не грубіянив? Дякую! :)
 

Vov-1

Зброяр
Я не казав що вірю в рушницю з супербоєм, в мене більше 10 гладких рушниць (вроді :D), як би вірив в супер рушницю, то мабуть була б одна ;) може :D
:eek:Я вибачаюсь...Не можу,чомусь,:oops:Цитувати ваші повідомлення з інших тем...Але там ви стверджували ,про одну рушницю,однієї конкректноі моделі...:oops:Що онна має ,,супер бій":(
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
:eek:Я вибачаюсь...Не можу,чомусь,:oops:Цитувати ваші повідомлення з інших тем...Але там ви стверджували ,про одну рушницю,однієї конкректноі моделі...:oops:Що онна має ,,супер бій":(
Вже не раз розказував, що у мого друга був Іж-27. Супер бій!!! Дійсно!
А в мене - не пішло... Пояснив, чому...
 

_brodyaga

Мисливець
:eek:Я вибачаюсь...Не можу,чомусь,:oops:Цитувати ваші повідомлення з інших тем...Але там ви стверджували ,про одну рушницю,однієї конкректноі моделі...:oops:Що онна має ,,супер бій":(
Стріляє краще за те з чим порівнював, більшість полювань припадає на певну рушницю, мені простото комфортно, та про супер бій помоєму не писав, може хіба до мене вже склероз прийшов чи маразм:(:D
 
  • Like
Reactions: kef

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Я всегда ХАМОВ и ВЫСКОЧЕК, ставлю на место. Почитайте, пожалуйста , ЕГО высказыванье выше.
Прежде, чем делать такие замечание.
Знаю Андрея не один год и ничего из того что Вы сказали,никогда за ним не наблюдал.
И замечания делать на этом форуме можно не только Вам.
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху