Бій рушниці

Статус
Закрита.

север

ветеран форуму
надійна команда
Свою рушницю,я пристріляв...Під свої потреби:)Але ні в одному повідомленні не написав,що в неї ,,супер бій" і ця модель ,,цяця" а інші ,,кака"...;)
Каждый кулик- свое болото хвалит!
В 18 лет мне ЛЮБОЕ ружье было- за ГЛАЗА!
 

Budulay

Мисливець
Ну результатами своїх експериментів я ділився тут на форумі, тільки там нігде не фігурувало слово "бій" і тим більше саме його порівняння
Вибачте, але може порівняння не було бо ви не маєте з чим порівняти??? Назвіть, будь ласка рушниці які були в Вашому користуванні (не треба доказів чифото) просто назвіть, щоб особисто я міг з Вами поспілкуватись, і порівняти бій конкретних рушниць, як власник з власником. Якщо Вам це цікаво.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Вибачте, але може порівняння не було бо ви не маєте з чим порівняти??? Назвіть, будь ласка рушниці які були в Вашому користуванні (не треба доказів чифото) просто назвіть, щоб особисто я міг з Вами поспілкуватись, і порівняти бій конкретних рушниць, як власник з власником. Якщо Вам це цікаво.
Хорошо сказано!;)
Да и правильно, в принципе.
Т.к. все познается в сравнении.
И к своему ружью нужно дорасти. Путем проб и ошибок.
Чтобы иметь право на голос.
 

KFoR

Зброяр
Вибачте, але може порівняння не було бо ви не маєте з чим порівняти??? Назвіть, будь ласка рушниці які були в Вашому користуванні (не треба доказів чифото) просто назвіть, щоб особисто я міг з Вами поспілкуватись, і порівняти бій конкретних рушниць, як власник з власником. Якщо Вам це цікаво.
Я не знаю як міряти "бій" і відповідно які одиниці виміру. Маєте такі знання поділіться :)
Хоча б назвіть аналогічний термін в англійській чи німецькій збройовій школі
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
І не забувайте саме головне, що як рушниця Вам не "ляже" як кажуть в руку, то яка б це не була супер модель, які б тех характеристики в неї не були.... для Вас вона буде не більше як шось буденне і постріл чи трофей не принесе в повній мірі відчуття кайфу чи ейфорії.
Ви дуже неправі! По-перше, я таки читав. По-друге, такі витрати допомогли мені обрати набої до моєї рушниці,і, окрім того, показали заводські виробничі недоліки (брак) у моєї рушниці! Що потім зміг виправити. Це - одна із мої рушниць. Інші я теж пристрілювіав.
Так що не треба "бла-..."! Все під контролем!
 

ldkukr

Снайпер
І не забувайте саме головне, що як рушниця Вам не "ляже" як кажуть в руку, то яка б це не була супер модель, які б тех характеристики в неї не були.... для Вас вона буде не більше як шось буденне і постріл чи трофей не принесе в повній мірі відчуття кайфу чи ейфорії.
«Ляжет» - исключает само понятие «супер бой» так как переменная - стрелок, решает намного больше, чем оружие и патрон.
А если учитывать стрелка, то тут переменных ещё больше, кроме роста, веса и прочего надо учитывать с какой ноги встал, сколько выпил и чего и. т. д.
ТС интересует технология подсчета этого «супер бой» , не в общем, а конкретно в цифрах, балах - вообщем методика одна для всех всего однотипного оружия.
А ее не существует ИМХО.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Капец! Начитался тут всего и представил себя на охоте...с форумчанами!:D:D:p:p:p
Наверное, думал бы даже, с какой ноги на пахоту, правильно, стать- с левой али с правой?:eek:
А ружья вообще бы не показывал!:p:p:p
Не говоря уже об неэстетически закрученных патронах, а тем более- об их содержимом.
О стрельбе молчу...Сослался бы, наверное, на склероз, по поводу не снятого предохранителя.:D:D:D
Иначе, в случае промаха-заклевали бы!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes::D:D:D
И -обсуждений на 20 страниц!!!:)
 

Budulay

Мисливець
Я не знаю як міряти "бій" і відповідно які одиниці виміру. Маєте такі знання поділіться :)
Хоча б назвіть аналогічний термін в англійській чи німецькій збройовій школі
Вам шан. пан Яковлев В.А. надав посилання. Читайте уважніше, вдумайтеся в написане, якщо потрібно- шукайте в Google. Перечитуйте по два, по три , по п'ять а то і по десять разів одне і те саме поки не найдете для себе відповіді. Я сподіваюся що в Вас вийде. Не скоро, але вийде. Ви ж знайшли в Google англійську школу, і я так розумію досконало вивчали питання, якщо просите надати з неї термін? Тоді спершу надайте конкретне посилання де в англійській школі згадуються стодольні мішені, якими Ви користуєтесь. Конкретно посилання. Перейдемо на конкретику. І так як питання цікавить Вас, а не мене, то з Вас і почнемо. п.с. Найдіть в неті і уважно послухайте пісню Висоцького про переселення душ. Золоті слова.
 
Останнє редагування:

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ну що ж піднімем ставки. Бутилку віскаря тому хто наведе термін "бій" в німецькій чи англійській збройовій школі!
Ну, я самогон не п'ю. Що американський, що український... Ніякий! :(
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Ну, я самогон не п'ю. Що американський, що український... Ніякий! :(
А зря, Алексеевич ... Хороший самогон, что домашний, что фабричный заслуживает внимания. У меня есть близкие, которые при любой возможности пьют только хороший сахарный.
 

_brodyaga

Мисливець

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Ну то ви щось не те пробували, тільки самогон і вживаю, на застіллях після полювань випивається в першу чергу, далі вже все куплене. ;)
Не ставьте смайлы,нельзя...Не превращайте форум в перекурчик.:)
 
Статус
Закрита.
Зверху