Закон про зброю

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Що не факт? Закон про зброю з вірогідністю 99,9 не буде містити статтю про вільне володіння короткостволаом. В умовах воєнного часу його навіть навряд чи хтось розглядатиме. А те, що поліцаї дармоїди не знайшли вкрадених качок - це я зрозумів. Дуже жалко качок :)
 

VS1975

Снайпер
А чим наші громадяни гірші за громадян Молдови?
Бо у нас, як завжди " не на часі " і " не наразі ".
Не мають такого права на болотах і у блярусі. І багато хто досі не " роздуплився" і вважає що " мишебратья ".
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
А чим наші громадяни гірші за громадян Молдови?
В Молдови відчепили кусок 30 років назад, але й тоді війни не було. А в нас вже як 8 років бойові дії, а тепер страшна війна, і відповідно постійна "підпитка" лівої зброї. Сотні тисяч людей чи навіть мільйони, м'яко кажучи не здорово здорових. Думаєте саме час для послаблення вимог до короткостволу?
(Підправив)

Хз як там в Молдові. Я спілкувався з молдаванами, коли їхав через Латвію. Саме вони тоді возили з рашки в Європу і назад наших біженців. Вони в один голос розказували, що працюють тільки для того, щоб дома сім'я була в змозі топити хату взимку. На газ взимку в них йде 800-1000 Дол. Мені здається, що це забагато для небагатої країни. Про зброю не розмовляли :)
 
Останнє редагування:
Так кумира і не потрібно створювати. Треба дотримуватися законодавства, чи б то пак - виконувати вимоги поліції, яка діє згідно своєї внутрішньої інструкції. Бо навіть якщо приймуть закон - який він може бути якісним , коли його приймуть продажні корумповані депутати, а те як ми дотримуємося закону будуть перевіряти продажні копи-дармоїди. Чи я знову не правий? :)
Особисто з Учайкіним зустрівся після 24,02,2022 в одному із підрозділів по захисту країни.
 

senya 2011

Мисливець
Всі обговорюють закон про зброю, а десятки законів про її використання ні. А просто щоб в сейфу стояла як зараз мисливська та чистити їх періодично - ну такий собі закон, більш для колекціонування ніж для самозахисту. І чомусь таке враження, що навіть використання в майбутньому після введення закону , для самозахисту не захистить нас від кримінальної відповідальності. Якось так! Особисто за зброю якою можна користуватись за призначенням але законно! Можливо як варіант і варто розпочати з "гумострілів", хоча з іншого боку країна в якій йде війна має бути готова до всього, і навчати потрібно прямо з шкільної парти .
 

VS1975

Снайпер
Всі обговорюють закон про зброю, а десятки законів про її використання ні. А просто щоб в сейфу стояла як зараз мисливська та чистити їх періодично - ну такий собі закон, більш для колекціонування ніж для самозахисту. І чомусь таке враження, що навіть використання в майбутньому після введення закону , для самозахисту не захистить нас від кримінальної відповідальності. Якось так! Особисто за зброю якою можна користуватись за призначенням але законно! Можливо як варіант і варто розпочати з "гумострілів", хоча з іншого боку країна в якій йде війна має бути готова до всього, і навчати потрібно прямо з шкільної парти .
Гумострілами озброїти поліцію. Буде гарний початок.
А навчати потрібно. Так, зі школи.
 

senya 2011

Мисливець
Якщо підхід буде на результат то так, а якщо так як студенти роблять курсові та дипломи за кеш(не всі звичайно) а в більшості це буде саме так, то це повна лажа. І потім умови для студентів є - нема, навіть ті що раніше застали військову кафедру з двотижневими занняттями в шоці, а сучасний студент це вже не той що був 10-15 років тому.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Не зовсім так. Там в законі прив'язують державну службу і базову військову підготовку. Може я помиляюсь, але тепер всі студенти будуть потенційно офіцерами. А от отримати державну посаду і відповідно якусь бронь - не всі. І заховатися буде важко.
 

VS1975

Снайпер
Якщо підхід буде на результат то так, а якщо так як студенти роблять курсові та дипломи за кеш(не всі звичайно) а в більшості це буде саме так, то це повна лажа. І потім умови для студентів є - нема, навіть ті що раніше застали військову кафедру з двотижневими занняттями в шоці, а сучасний студент це вже не той що був 10-15 років тому.
Звичайно треба щоб підхід був правильним. Ми всі вже побачили результати того, що в школах забирали навіть дерев'яні автомати та протигази.
Ростити пацифістів собі дорожче.
 
Не зовсім так. Там в законі прив'язують державну службу і базову військову підготовку. Може я помиляюсь, але тепер всі студенти будуть потенційно офіцерами. А от отримати державну посаду і відповідно якусь бронь - не всі. І заховатися буде важко.
Ви зараз на підконтрольній территорії?
 
Звичайно треба щоб підхід був правильним. Ми всі вже побачили результати того, що в школах забирали навіть дерев'яні автомати та протигази.
Ростити пацифістів собі дорожче.
Збирав звичайний не деревяний,в 9 класі даже стріляли,ТОЗ-8 та ТОЗ-12 стріляли постійно.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Ви зараз на підконтрольній территорії?
Я прямо таки в Україні живу і працюю :)

Я майже кожного дня використовую в роботі це словосполучення, "підконтрольна територія України". Хоча волів би використовувати інші - Україна і тимчасово окуповані території. Якось так наче краще звучить
 

Igor_pol

Мисливець
Збирати-розбирати зброю то добре... Але зброя не стріляє сама... Так ось треба вчити поводженню зі зброєю, про наслідки використання..... Якщо є здравий глузд все буде добре... Подивіться відео на ютубі - дівчина років 10-12 вправно порається з пістолетом та дробовиком на полігоні, як батько вчить такого ж сина поводитись з пістолетом, що палець на спусковому гачку тільки у момент пострілу...... Де у нас таке???
Я не розумію тих хто каже не на часі...... Як на передку бути - начасі, а як захистити себе - перестріляємось.....
Чи менти нас дуже захищають??? Скільки треба чекати наряду на виклик, коли п'яний з бензопилою на вулиці на людей кидається - відповім 4 години.....
МАЯЧНЯ..... Перестріляємось з чорної зброї, яку хрін віслідити можна...
 
Я прямо таки в Україні живу і працюю :)

Я майже кожного дня використовую в роботі це словосполучення, "підконтрольна територія України". Хоча волів би використовувати інші - Україна і тимчасово окуповані території. Якось так наче краще звучить
Згоден,головне щоб Вам не допомогали писати та читати.
 
Зверху