Закон про зброю

Altay1972

Снайпер
йобарь черговий здарував, не виключено що мент. то в них така манорія дарувати щось нелегальне "за особливі заслуги", нагородна зброя за ....

тільки переказувала здебільшого " в усній формі"

звідки ти знаєш, що то був точно травмат і він був незаконний? то написали журналюги, навіть в протоколі чи як там воно зветься аж до висновку криманаліста воно буде "предмет, схожий на пістолет" не те, що травматичний.

чекай ше, до вечора буде Джавелін і Стінгер і обидва зареєстровані належним чином, з витягами з ЄРЗ. от побачиш, хай лиш занюхають, шо дядько має доліри, вийде зразу шо продавчиня бігала за ним з пляшкою і схиляла до "сожітільства" в неприродний спосіб

якось двояко звучить у цьому випадку....
Пан має рацію :) , все так і було...;)
 

HOWA

Слідопит
Є накази, є інструкції, є кримінальна відповідальність за незаконне володіння зброєю... А Закону ! про зброю нема.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Є накази, є інструкції, є кримінальна відповідальність за незаконне володіння зброєю... А Закону ! про зброю нема.
Пілкажіть, а в юридичному аспекті що це змінює? Яка різниця в тому, за що отримав 8 років (наприклад) - за порушення інструкції чи за порушення закону?
 

HOWA

Слідопит
Зустрічне запитання - якого дива ми повинні виконувати накази, інструкції МВС для внутрішнього користування ? Задумайтесь над таким. Але вам то без різниці, у вас же зброї немає. Хоча деякі породи собак теж зброя, вони визнані небезпечними для людини, для суспільства.
 
Останнє редагування:

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Зустрічне запитання - якого дива ми повинні виконувати накази, інструкції МВС для внутрішнього користування ? Задумайтесь над таким.
Тобто до цього моменту ми жили 33 роки не правильно? :)
Я особисто наробив чимало дурниць за цей час, про які жалкую. А от про те, що я, виконуючи вимоги поліції чи колись міліції, яка здійснює свої дії згідно інструкції, щось робив не так і саме головне "не згідно закону" - не задумувався. Дякую, подумаю :)
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Зустрічне запитання - якого дива ми повинні виконувати накази, інструкції МВС для внутрішнього користування ? Задумайтесь над таким. Але вам то без різниці, у вас же зброї немає. Хоча деякі породи собак теж зброя, вони визнані небезпечними для людини, для суспільства.
:)
В мене немає собаки. То синів. Там все в порядку, для собаки є намордник від хижих людей. Розбереться що до чого, хлопчик дорослий. Зброї правда в нього немає, тільки табельна.
Чому мені без різниці? Зброї немає, втрачена, в розшуку. Але документи, дозволи, відповідальність, це все є. Можу як любий громадянин підти і придбати ще за потреби.
 

VS1975

Снайпер
Пілкажіть, а в юридичному аспекті що це змінює? Яка різниця в тому, за що отримав 8 років (наприклад) - за порушення інструкції чи за порушення закону?
Подивіться, будь ласка, відео на каналі " Збройовий лобіст " Учайкіна. Там багато корисного. Одразу відпаде багато запитань.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Подивіться, будь ласка, відео на каналі " Збройовий лобіст " Учайкіна. Там багато корисного. Одразу відпаде багато запитань.
Дякую, можливо. Ми з вами трошки спілкувались. Всі помиляються. А якщо той, хтось один, також десь помиляється? Такий варіант може бути?
Я погано знаю Біблію. Але точно пам'ятаю щось є таке: "не сотвори собі кумира".
 

VS1975

Снайпер
Дякую, можливо. Ми з вами трошки спілкувались. Всі помиляються. А якщо той, хтось один, також десь помиляється? Такий варіант може бути?
Я погано знаю Біблію. Але точно пам'ятаю щось є таке: "не сотвори собі кумира".
Я поважаю позицію пана Учайкіна і тисяч тих людей, які хочуть жити у дійсно правовій державі. До кожного відео є сотні коментарів. Клименко точно не буде моїм кумиром.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Так кумира і не потрібно створювати. Треба дотримуватися законодавства, чи б то пак - виконувати вимоги поліції, яка діє згідно своєї внутрішньої інструкції. Бо навіть якщо приймуть закон - який він може бути якісним , коли його приймуть продажні корумповані депутати, а те як ми дотримуємося закону будуть перевіряти продажні копи-дармоїди. Чи я знову не правий? :)
 

HOWA

Слідопит
чи б то пак - виконувати вимоги поліції, яка діє згідно своєї внутрішньої інструкції.
Закон про поліцію:
Закон.jpg
І ніяких внутрішніх інструкцій, підзаконних актів, постанов. Крапка .
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Так хто ж проти. А що в нас в Конституції про зброю? Ну, раз закону нема, то ми всі, і поліція, і ми повинні користуватися Конституцією. Чи Конституція тільки для поліції? Наскільки я пам'ятаю, згідно Конституції в громадян є як права, так і обов'язки.
 

VS1975

Снайпер
Так хто ж проти. А що в нас в Конституції про зброю? Ну, раз закону нема, то ми всі, і поліція, і ми повинні користуватися Конституцією. Чи Конституція тільки для поліції? Наскільки я пам'ятаю, згідно Конституції в громадян є як права, так і обов'язки.
Конституція якраз не для поліції. Судячи по їхніх діях.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Можливо. А можливо що це просто ваша думка.
Доречі, назва ст. 263 ККУ починається словом "незаконне". Незаконне володіння зброєю. Закону немає, тим не менш в тюрьму саджають.
Я якраз не проти закону :)
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
:)
Можливо мене не правильно зроміли. Я "за" закон, я "проти" вільного володіння короткостволами.
 
Зверху