Браунінг б-26

Арго

S-Moderator
Команда форуму
A.Godimus-один з підписів,котрі ставив на рушниці своєї роботи майстер-гравер Fabric National Rene Dewil(Рене Девіл)
Костя,де ти вичитав таку нісенітницю???Рене Девіль рахувався одним з кращих бельгійських граверів Браунінга і тримав марку своїх підписів на одному рівні читання і впізнавання.Це була його головна фішка.Він міг міняти шрифт,місця нанесення підпису,але ніколи не міняв змістове написання ім'я і прізвище!!!Про цього чудо-майстра добре описано в книзі Швінга.
1711392710718.png


1711392880785.png
 
Останнє редагування:

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Костя,де ти вичитав таку чепуху???Рене Девіль рахувався одним з кращих бельгійських граверів Браунінга і тримав марку своїх підписів на одному рівні читання і впізнавання.Це була його головна фішка.Він міг міняти шрифт,місця нанесення підпису,але ніколи не міняв змістове написання ім'я і прізвище!!!Про цього чудо-майстра добре описано в книзі Швінга.
Переглянути вкладення 875201

Переглянути вкладення 875202
Васильович вітаю!
Я моніторив напис на фото,і на одному американському ресурсі вичитав,що Рене Девіл міг ставити такий надпис
Як то кажуть,за що купив,за те й продаю
Але це не основне,основне те,що якщо гравіювання на цій рушниці зроблене майстром Девілом,то це вряд чи може бути модель Сіторі(Японія) і скоріше всього це все таки Б26/Льєж
Навіть якщо він і не гравіював її,все ж я на 99,9% впевнений,що це не Сіторі,а Б26
ТС вніс би ясність,але ж на форум він не заходить,хоч би хтось подзвонив йому і підказав,що тут такі дебати,а його нема
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Б25 була дорогою рушницею і щоб збільшити кількість продаж її конструкцію значно спростили отримавши Б26,яка виготовлялись в Японії.
Це не копія Б25,це нова значно простіша і дешевша в виготовленні рушниця,яка не мала такої популярності як двадцять п'ята.
До вашого відома,Б26 ніколи в Японії не випускали,не кажіть дурниць
Це чистий Бельгієць
Зроблений на заводі Браунінг в місті Льєж
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Так немає клейм,чи немає фото оних?
Я не ТС,котрий не заходить на форум,бо вже б пофоткав
І на 99.9% впевнений, це Б26/Льєж вищої градації
A.Godimus-один з підписів,котрі ставив на рушниці своєї роботи майстер-гравер Fabric National Rene Dewil(Рене Девіл)
З того,що вдалося знайти в неті про це гравіювання біля скоби усм
https://lsbauctions.com/7958/browni...-28-over-under-ou-shotgun-hard-case-mfd-1970/
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Васильович вітаю!
Я моніторив напис на фото,і на одному американському ресурсі вичитав,що Рене Девіл міг ставити такий надпис
Як то кажуть,за що купив,за те й продаю
Але це не основне,основне те,що якщо гравіювання на цій рушниці зроблене майстром Девілом,то це вряд чи може бути модель Сіторі(Японія) і скоріше всього це все таки Б26/Льєж
Навіть якщо він і не гравіював її,все ж я на 99,9% впевнений,що це не Сіторі,а Б26
ТС вніс би ясність,але ж на форум він не заходить,хоч би хтось подзвонив йому і підказав,що тут такі дебати,а його нема
Костя,не філонь!!!Не той випадок!Годімус працював з Девілем спочатку як стажист,а потім деякий час допомагав йому в оформленні зброї.Ну і підпис ставився обох.Приклад,

Browning (Fabrique Nationale) Superposed Skeet, Midas Grade Godimus / Dewill Engraved, Blue 28″ Over/Under O/U Shotgun & Hard Case, MFD 1970
Маркування: на лівій стороні верхнього стовбура написано «BROWNING ARMS COMPANY / Morgan UTAH & MONTREAL PQ / MADE IN BELGIUM», а потім «5» і «**$» на вусі, що вказує на чок Skeet, побачений знову на виступі нижнього стовбура разом із «3294 F», який знову зустрічається на важелі звільнення цівки, підйомнику та верхньому хвилі, видно з суфіксом F70. Ежектори позначені «O/U» відповідно. Права сторона верхнього ствола позначена «Гільзи BROWNING SUPERPOSED / SPECIAL STEEL 28 GALIGE SHELLS 2 3/4″ / BROWNING PATENTS». Всередині ствольної коробки є бельгійська пробка, ліворуч — «A. Підпис GODIMUS», аверс має підпис Рене Девіля, відомого гравера FN. Фланги ствольної коробки мають тонку скульптуру 18 кт. золота інкрустація птахами в польоті з лінією нальоту
На рушниці топікстартера стоїть клеймо вже самого Годімуса,він на той час працював вже сам.Руку обох майстрів можна зрівняти і самоиу виділити і порівняти клас майстрів.
 
Останнє редагування:

Varjag229

Слідопит
Модель Liege для Европы, Б26 для Северной Америки.
В данном предмете надписи Браунинг быть не должно. На личине колодки дб надпись LIEGE
Ще у 2021 році у темі продажу цієї ж рушниці ТС була надана відповідь про клейма.
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Костя,не філонь!!!Не той випадок!Годімус працював з Девілем спочатку як стажист,а потім деякий час допомагав йому в оформленні зброї.Ну і підпис ставився обох.Приклад,





На рушниці топікстартера стоїть клеймо вже самого Годімуса,він на той час працював вже сам.Руку обох майстрів можна зрівняти і самоиу виділити і порівняти клас майстрів.
Васильович,я про ньому перший раз чую
І інформацією,як такої,не володію
Я ж написав,в попередньому пості,за що купив,за те й продаю,те,що вичитав на одному американському ресурсі,те й перевів і написав,так що ,,філонство,,тут ні до чого
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Пане Арго,Краще напиши,що ця модель виготовлялася в Бельгії,бо камрад babur нікому,напевно ,крім тебе,не повірить ;)
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Ти знаєш моє правило-поки не побачу клейм нічого не конкретизую і не коментую навіть того,що бачив колись.Час готує багато несподіванок і сюрпризів.А тому....!По всіх канонах це бельг,але для повної гарантії чекаю фото клейма власне виставленого екземпляру і пояснення топа про власника з обох тем.На рахунок філонства скажу,що з ним повинен боротися кожен хто цінує правдиву інформацію по всьому.Інтернет забитий всілякою чепухою і вже правда потонула в "бредятині".Зараз настав час віри в брехню і "хтось десь чув", "хтось десь читав",а це крах всьому нормальному і правдивому.Костя.без образ.
 
Останнє редагування:

babur

Слідопит
Пане Арго,Краще напиши,що ця модель виготовлялася в Бельгії,бо камрад babur нікому,напевно ,крім тебе,не повірить ;)
Не розумію навіщо так напрягатись, є ТС нехай покаже клейма, чи можливо це ваша рушниця,то так і кажіть ми вам повірим.
 

Вкладення

Зверху