Бінокль

Тема у розділі 'Питання', створена користувачем Мишко К36, 15 сер 2019.

1. Мишко К36

Мишко К36 Мисливець

Доброго здоров'я всім!
    Зарання вибачення приношу, якщо клоную тему! Тоді ткніть носом !
    Питання ось в чому. Хочу бінокль. Для чого? Нуу... А вдруг біда а я без бінокля!!! )))) Якщо серйозно то поспостерігати за птахом/звіром диким,на полювання взяти.
    Так в продажу є всілякі,а от який обрати? Вимоги прості : чим дальше бач тим краще,що зимою що літом дивись,вага- легенький бо на "горбу" носити, бюджет до 3 тис. національний валюти (можна до 2-х тищ) .
    Порадьте,будь ласка,з власного досвіду хто користується.

Дякую !
    І ,звісно, з повагою до всіх не байдужих,та не дуже.
    Михайло.

2. Safari
  3. BORSA

BORSA Мисливець

Вам нужен новый или б/у бинокль?Если б/у, рекомендую бинокль БПЦ2 12 x 45(п-ва СССР) 1980-х годов.Пользуюсь с 1986 года,пока без проблем.

Fonex, Корнилов та Мишко К36 подобається це.
  4. Мишко К36

Мишко К36 Мисливець

Новий/БУ не принципово. В оптиці не тямлю,поки що. Прошу поради що базується на власному досвіді практиків.
    ПиСи Ґугєл не пропонувати

5. север

север ветеран форуму надійна команда

Хороший полевой бинокль, рекомендую.
    Бинокль БПЦ 7х35 "Беркут-7" СОМЗ 1982 г/в. (г. Салават)
    Сам таким пользуюсь.
    Из преимуществ: качество оптики СССР и его компактность, небольшой вес.
    В руках не дрожит и не гуляет!!!
    Вопросов по нему нет.
    Для полевой охоты хватает за глаза.
    П.С. Хотя, если честно, предпочитаю на охоте монокли.
    Их у меня есть...:rolleyes:

Останнє редагування: 15 сер 2019
    roz_koms, Ohotnik47, Владимирович78 та ще 1-му подобається це.
  6. Мишко К36

Мишко К36 Мисливець

Я почав з БІ, не гребую моно...
    Просвітіть, будьте ласкаві.

север подобається це.
  7. север

Чем хороши монокли? Конечно, же, компактностью: бросил в карман и забыл о нем, до нужного момента.
    Поймать цель мне в монокль удобнее-не надо шарить по полю вдоль и поперек: один глаз фиксирует объект, второй ловит его в монокль: быстро!
    А вот и подобный моим красавчикам: им нет равных (цитата из видеообзора)!
    Хотя я покупал их намного ранее этих комментов,путем долгого отбора.
    Но пришел именно к
    Монокуляр МП 8х30 КОМЗ 1979 г/в. (г. Казань)
    Однозначно- супервещь, однозначно- рекомендую!
    П.С. Да, там еще специальная скоба для крепления ремешка-шнура предусмотрена, что вовсе не лишнее.

Корнилов та Мишко К36 подобається це.
  8. север

Предостережение!
    ВСЕГДА носить оптику только в чистых чехлах и иметь при себе специальную салфетку для протирки линз.
    Это- закон!
    П.С. Ну, и руками не лапать линзы. Оптика- не ба..а.

Ohotnik47, Корнилов та Мишко К36 подобається це.
  9. Мишко К36

Мишко К36 Мисливець

Зрозуміло.Не лапать лінзи це навіть мови немає!

Корнилов та север подобається це.
  10. Мишко К36

Мишко К36 Мисливець

Буду шукати...
    Дякую.

Корнилов та север подобається це.
  11. север

Они не дефицит.
    Главное-ищите в отличном-хорошем сохране. Не жалейте сотню-другую гривен, когда есть выбор. Берите поновее.
    Гарантирую- не пожалеете! На многие года...
    Удачного поиска!

12. север

Из современных недорогих (относительно) интересны бинокли марки Байгыш. Это тот же советский КОМЗ.
    Люпольдов и т.д. рекомендовать не буду: качество такое же, как и цена-очень высокое.
    П.С. Китай - не рекомендую! Несмотря на их заявленную"суперкратность" 50-70. Фуфло, ИМХО.

13. Мишко К36

Мишко К36 Мисливець

Як ідентифікувати поновєє чи старше? Які роки переважно? Які підводні камені можуть "всплить"? Як правило і куди в першу чергу тзаглянути,окрім візуального огляду на явно видимі дефекти?

14. север

Поновее-это не возраст! Это сохран!:D;)
    А смотреть нужно, как ни странно, по краям видимого изображения, чтобы они были четкими, а не "плыли" в туманной дымке. Т.е., чтобы картинка была четкая по всей площади обзора: и по центру, и по бокам.
    Допускается некая размытость по самому контуру периметра, но лучше, конечно же!, чтобы ее вовсе не было.
    Все должно ходить туго ( механизмы) и, одновременно, плавно, мягко.
    Никакая расхлябанность не допускается-это как шат в ружье: еще не страшно, но уже не желательно.
    Подводные камни- это пыль, внутри прибора, ремонты и, не дай Бог, грибок на линзах.

Владимир2602, Ohotnik47, Корнилов та ще 1-му подобається це.
  15. Мишко К36

Мишко К36 Мисливець

Дякую.;)

север подобається це.
  16. север

Это не совсем так: оптимальная кратность для поля, а тем более леса это 7-8 крат, потолок 10. Крайняк 12, не больше. Чем сильнее кратность, тем больше по размеру прибор, тем неустойчивее он в руках и требует поддержки, дополнительной опоры при его использовании. Иначе-дрожь, размытость картинки, трудность "поймать" объект в окуляр.
    Таскать за собой одоробло по полю-это лишняя обуза и дискомфорт использования. При передвижении на автотранспорте это не так существенно.

Корнилов, Мишко К36 та Ohotnik47 подобається це.
  17. Ohotnik47

Ohotnik47 Мисливець

Можу лише підтвердити слова Севера, кратність середня 6-10, а от лінзи об'єктиву бажано побільше, це і поле зору більше і світлосила більша (в сутінках видно краще).
    По тех.стану - звернути увагу на стан лінз, і відсутність втручання в сам бінокль, не повинно бути пошкоджень на внутрішніх гайках, що фіксують лінзи об'єктиву та окуляру.
    Зовнішній вигляд може бути потертий від частого доставання-вставляння в чохол або об одяг, але якщо лінзи без пошкоджень - слугувати буде ще довго.
    Один з моїх перших біноклів (тридцять років тому подарувало командування в армії) БПЦ-5 8х30 до сих пір в строю, хоч потертий-пошарпаний та картинка чітка і контрастна.
    А якщо знайдете з дальномірною сіткою, то при певних навиках, зможете достатньо точно визначати відстань до віддалених об'єктів.

Гобой, Владимир2602, север та 2 іншим подобається це.
  18. Мишко К36

Мишко К36 Мисливець

Дякую щиро!

19. Мишко К36

Мишко К36 Мисливець

Чим дальше тим краще,то малось на увазі яку кратність обрати оптимальну,щоб отримати пораду. І я отримав,за що щиро Вам дякую!
    З повагою Михайло.

20. Тарас_Когут

Тарас_Когут Новачок

Думаю вартий уваги бінокль YUKON 30*50. Сам таким володію і тому так пишу. В середині заповнений азотом і ніколи не запотіває в середині. Думаю під Ваш бюджет. На великі дистанції, дитина місяць розглядає, кратери видно як на долоні. Це дійсно біноколь. На рахунок Китайських виробників під різними російськими чи іншими назвами, я б не резикував платити гроші за це. Почитайте, відео подивіться про Yukon. Дякую.

Корнилов та Мишко К36 подобається це.
  21. Мишко К36

Мишко К36 Мисливець

За що?
    То, я Вам дякую за пораду!

Поділитися цією сторінкою