Вальдшнеп

VrachSMP

Мисливець
Дабы не плодить каждый год новую тему,предлагаю ее назвать без уточнения года!
Как то в этом году тихо,никто ещё не видел в этом году,северные области,а?
 

Sergik

Слідопит
Підтримую щодо теми! Давно уже писав модераторам, щоб обєднали попередні теми в одну.
Полювання на Вальдшнепа зацепило з перших секунд як тільки я почув про такий жаданий для більшості лягашатників Трофей. Ради відчуття прекрасних емоцій і відпочинку душі і тіла, прийшлось вговорити всіх своїх рідних про народження ще одного члена сімї. І не пройшло і пів року як відбулось чудо першого знайомства з його величністю короля куликів Вальдшнепом. Надіюсь що не останнє!
72273532_938736106482709_2180543415731617792_n.jpg
73080787_2447118072050160_5468210300928917504_n.jpg
72557849_944847849215952_4743019010168193024_n.jpg
 

Вова!!!

Снайпер
Вітаю ! І с трофеєм і з першими роботами собаки , по такій царській птиці ! Тьху , тьху , тьху !:) Саша , бекачьо ? В 20 к. ?
 
Останнє редагування:

Sergik

Слідопит
Вітаю ! І с трофеєм і з першими роботами собаки , по такій царській птиці ! Тьху , тьху , тьху !:) Саша , бекачьо ? В 20 к. ?
Дякую, стараємся!!!
Бекачіо у 20 калібрі продав коли ще не мав помічника і охотився в основному на качку, голуба, де іноді не вистачало довжини ствола.
Зараз полюю з Бенеллі Рафаелло Кріо також у 20 кал. Впринципі все влаштовує, але більш ніж впевнений що для полювання з підружейною собакою якщо не зважати на класику то кращої рушниці як Бенеллі Бекачіо у 20 кал. НЕМАЄ!
 

Sergik

Слідопит
Пару разів тримав в руках бекачьо в 20 к. , не рушниця а мрія ! Єдиний напівавтомат який би я хотів мати . Іграшка в руках с чудовим балансом !
Недавно тут на форумі продавали!
Щодо Валюша то мабуть нада тримати руку на пульсі. Сьогодні у 6.50 ранку гулявши з Альтом побачили двох пролетівших над головою.
 

VrachSMP

Мисливець
Підтримую щодо теми! Давно уже писав модераторам, щоб обєднали попередні теми в одну.
Полювання на Вальдшнепа зацепило з перших секунд як тільки я почув про такий жаданий для більшості лягашатників Трофей. Ради відчуття прекрасних емоцій і відпочинку душі і тіла, прийшлось вговорити всіх своїх рідних про народження ще одного члена сімї. І не пройшло і пів року як відбулось чудо першого знайомства з його величністю короля куликів Вальдшнепом. Надіюсь що не останнє!
Переглянути вкладення 519134 Переглянути вкладення 519136 Переглянути вкладення 519137
А каким боеприпасом охотили,хоть и в 20м калибре ,но всё же интересно!
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

Sergik

Слідопит
результати полювання на Кропивницькій землі
З полем! Шикарний результат, Кіровоградська земля завжди славилась багатими полями!!!
з рушничкою 20 -го калібру, Verney Carron.
Красива і практична рушниця як для ходової так і для полювання з під лягавої! Доречі тут на сайті пару років назад похожа рушниця продавалась шановним форумчанином Андковом і якщо я не помеляюсь то вона також пилиться десь на Кропивницькій землі!
 

VrachSMP

Мисливець
Фото с отчетом выложу позже,а сейчас вопрос, до когда он будет ещё держаться,в частности интересует Днепр. обл?
И забегая на перед скажу что было 7 встреч !
 
Зверху