Вопрос по срокам открытия и закрытия охоты на 2016 год.

Кайзер

Мисливець
Упс,тільки що здвонив в обласну УТМР,сказали наказ лежить на затверджені,опієнтуватися на 06.08.2016. така дата вказана у наказі,будем вірити,що нічого не зміниться!Звичайно ж не забуваємо про пожеженебезпеку!
Давайте включимо логіку.Хто,інформував обласні дільниці УТМР,про долю наказу?Функція обл УТМР,проводити "роботу",що би "ПРИХОД" був,якомога більшим.
Питання не вирішує,навіть керівництво у Києві. Відкритися,не відкритися не від них залежить.Структура УТМР,це лише прокладка у доволі складній "схемі",призначення її,збір та "списання" матеріальних коштів....Всі решту питань,не їх компитенція.
 
Останнє редагування:

Кайзер

Мисливець
...в продовження теми,пригадався випадок,свідком якого, я став декілька років тому,відразу після подій на Майдані.
Одному дурню,продали посаду, голови районного осередку УТМР.Людина,взагалі далека від мисливської галузі(здається,бувший еколог,ще раніше,не то мєнт,не то сбушнік у відставці).
Так от,добряче захмелівши,у нього виникла дискуссія з одним з наших форумчан кінологом,по питанню,навіщо взагалі їм в організації собаківництво?З його слів,це лише зайвий паперовий клопіт,без матеріального зиску...
Благо,він не довго протримався на даному місці:)(непевно зрозумів, що багато в цій галузі,на карман не положиш).
 
Останнє редагування:

кулик

Новачок
Давайте включимо логіку.Хто,інформував обласні дільниці УТМР,про долю наказу?Функція обл УТМР,проводити "роботу",що би "ПРИХОД" був,якомога більшим.
Питання не вирішує,навіть керівництво у Києві. Відкритися,не відкритися не від них залежить.Структура УТМР,це лише прокладка у доволі складній "схемі",призначення її,збір та "списання" матеріальних коштів....Всі решту питань,не їх компитенція.
УООР является самым большим охот.пользователм страны которого должно в 1 очередь волновать открытие сезона.
Чем тогда занимается глава УООРа в данный момент?
 

анчин

Новачок
УООР является самым большим охот.пользователм страны которого должно в 1 очередь волновать открытие сезона.
Чем тогда занимается глава УООРа в данный момент?
Действительно, УООР самый большой охотпользователь. И просто как кость в горле некоторым "голодным" можновладцям и прочей на самом деле не бедной сволочи. Ситуацию вокруг УООР а раскачивают уже не первый год результатом чего становится потеря УООРом своих лучших угодий. И если некоторые бараны думают, что развитие рынка предложения охотуслуг позволит улучшить ситуацию с наличием дичи и развитием охотуслуг то они так и останутся баранами. Те доны на букву ган хотят иметь ничего не вкладывая. Именно так и получается с частными МГ. Стоимость охоты в частных угодьях выше в 1.5 - 2 раза чем в УООР, а повлиять на рост количества дичи - утки и зайца не реально, да они и не напрягаются. У частников их больше не становится. Главное драть бабки, хоть за воздух.
Но речь не о том. Хотите охотиться - держите ситуацию под контролем. Иначе через пару лет будете ходить на поклон к панам за разрешением просто зайти, а не то что бы охотиться, в угодья.
 

Кайзер

Мисливець
Действительно, УООР самый большой охотпользователь. И просто как кость в горле некоторым "голодным" можновладцям и прочей на самом деле не бедной сволочи. Ситуацию вокруг УООР а раскачивают уже не первый год результатом чего становится потеря УООРом своих лучших угодий. И если некоторые бараны думают, что развитие рынка предложения охотуслуг позволит улучшить ситуацию с наличием дичи и развитием охотуслуг то они так и останутся баранами. Те доны на букву ган хотят иметь ничего не вкладывая. Именно так и получается с частными МГ. Стоимость охоты в частных угодьях выше в 1.5 - 2 раза чем в УООР, а повлиять на рост количества дичи - утки и зайца не реально, да они и не напрягаются. У частников их больше не становится. Главное драть бабки, хоть за воздух.
Но речь не о том. Хотите охотиться - держите ситуацию под контролем. Иначе через пару лет будете ходить на поклон к панам за разрешением просто зайти, а не то что бы охотиться, в угодья.
Частково,погоджуся з вами.
Проте,доводилося мені бувати у приватних охот угіддях.Правда,власники там скоріше господарники, а ніж панки. За декілька років свого існування,на 0 ще не вийшли. Живе та існує господарство,за рахунок акціонерів,внесок з людини складає в середньому 5000у.0 на рік.
Пересічним місцевим мисливцям,дозволяється полювання в угіддях згідно правил та норм встановлених УТМР.Внески,згідно тарифів районного УТМР.
Дичини,скажу я вам -щоб я так жив!
На зайця,колектив має бути не більше 3чол.Відстріл лиса ,бродячих собак,ворон,сорок, преміюється власниками.
Місцеві,про бракон"єрство і думати забули.
Зальотні трапляються,проте міри досить прості і дієві.Винуватця,беруть ніжно за руки і об дерево.Зброю також повертають,проте уже модернізованою,зазвичай ствол стає буквою Г. За транспорт вилучений,не скажу,не знаю.
 

Кайзер

Мисливець
За угіддя УТМР,у яких я полюю,годі і розказувати.Ситуація така ж як і у всіх.Практично пусто.
Браки,добивають ночами останніх зайців, так як кабан, на якого полювали до цього,за останні два роки виздихав.
Правда,в минулому сезоні помітив я "прогрес".Лісхозовці спільно з УТМР,засіяли понад 20га щось на сорго схоже,з росповідей лісників має бути кормова база на зиму.
Я,було зрадів.Оце,на перепела та голуба пополюю.
В кінці серпня,запрошую товариша, пополювати з собакою з під стійки.Приїздимо на місце,а там....:) уже і поорано....Тракторист, певно так захопився процесом,що окрім поля,ще й беріг сусідній окультурив.
В цьому сезоні,проїзджаючи поряд,я звернув увагу,що "господарі" вирішили підняти рентабельність.І поле,і бувший берег засіяні соняшником:).
Розповідати можна ще багато,проте існує гарна приказка "є що казати,та нема що слухати !"
Хочемо ми того,чи ні,проте мисливська галусь в Україні,як і у всіх цивілізованих державах,з часом буде ПРИВАТНОЮ.
А,як кому повезе із господарем,то вже інша справа ,..."як,карта ляже.."
Особисто мені,в угіддях де я полюю,господарем хотілося б бачити іноземця.... А,нас пересічних мисливців,досить заможними....
 
Останнє редагування:

romeo1807

Слідопит
А кто слышал почему в Днепре тел уоор молчит?может поменялся?может они смылись куда?
 

Кот Баюн

Новачок
А все-таки, что по Одесской области?
 

DVV

Слідопит
Дніпро міжрайонна 6.08 - 31.12. 2016 р, ціна 400 грн вже придбав сьогодні в обласному УТМР Тепер щоб нічого не завадило відкриттю ))
 

vitaliy666

Новачок
Волинська обл.,наказ підписано ,відкриття 06.08.2016 р.,обласна відстрілочна 500 грн..
 

оскар

Мисливець
щойно дізнався в єгерів!!!!!! ЧЕРКАСЬКИЙ РАЙОН( ТОВ " Черкаське " ) відкритя 13,08,2016 в 5-00!!! для членів УТМР сезонка 250 грн -суточна 50 грн , та 600грн сезонка- 150 грн суточна для не членів УТМР
 

*pathfinder*

Мисливець
Добрый день. За Херсонскую область ничего не слышно, когда открываемся?
 
Зверху