Воронение, оксидирование. Индивидуальная разработка гравюры любой сложности под любой предмет

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
доброго вечора, Олександре! я Вас турбував у особистому листуванні з приводу ТОЗ - 63, але надумав ще й оновити дерево, так як ви ним не займаєтесь, то з чого почати - чи Вам на реставрацію металу, чи оновити дерево щоб Ви в підсумку зібрали на нове дерево? з повагою, та вибаченнями з приводу того, що турбую.
 

Гравёр

Мисливець
Добрый вечер . Правильно сначала сделать дерево, потом ко мне.
С уважением Александр.
 

Sir007

Мисливець
я так и не понял, почему здесь не можно выложить фото своих работ?
 

chernec orchik

Новачок
Гравєр без сумніву Великий Майстер,можна сказати гордість України.В моєму арсеналі є роботи майстра:Зауер 2,Іж 27,Тоз 57.Виконання бездоганне і не тільки художнє,але і реставрація і ремонт на висоті.Сам Гравєр людина порядна і відкрита,цього ж вимагає і від замовників.
 

Гравёр

Мисливець
я так и не понял, почему здесь не можно выложить фото своих работ? Цитата Sir 007.
Объясняю ! На старом форуме были выложены фото моих работ,их теперь переносят на новый. Почему так долго, вопрос не ко мне.
 

Admin

Administrator
Команда форуму
я так и не понял, почему здесь не можно выложить фото своих работ? Цитата Sir 007.
Объясняю ! На старом форуме были выложены фото моих работ,их теперь переносят на новый. Почему так долго, вопрос не ко мне.
Взял под контроль перенос всех фото. До вечера вторника будут все фото....
 

Pipl07

Новачок
Доброго дня, вибачаюсь що трішки не по темі, але на старому форумі були координати майстерні в Запоріжжі, якщо хтось знае підкажіть будь ласка!? Роботи дійсно супер, мрію щоб в Україні зьявився власний виробник зброї, яка б вартувала таких робіт!!!
 

ПРОКОПЪ

Новачок
Шановний Гравер! Маю запитання, менi перепало у спадок штучне ИЖ 58МА 12кал, 1983 р.н. але у дуже занедбаному станi... стосовно декору по металу... чи можна його оновити та зробити пару вiзерункiв?? Дякую, за вiдповiдь!
 

Гравёр

Мисливець
Доброго дня. Можно сделать всё. Для детального и предметного разговора выложите мне на эл.адресс фото предмета.
 

ПРОКОПЪ

Новачок
Добрый день! Вас понял, пофотографирую и опишу просьбу на Ваш почтовый ящик! С ув.
 
Зверху