Відвідний поводок на джиг

Тема у розділі 'спінінг', створена користувачем Яремко А.А., 1 бер 2015.

reloader
 1. Яремко А.А.

  Яремко А.А. Модератор Команда форуму

  Поділіться досвідом хто які монтажі використовує?
   
 2. Safari
 3. Игорь@21

  Игорь@21 Новачок

  Я делаю так , поводок из флюра примерно 40 см цепляю к шнуру через вертлюжок на низу джиг к вертлюжку ещё один , примерно 30 см , на него офцент и твистерочок , по окушку замечатьльно работает , правильно ето или нет я не знаю. Ещё у нас используют такую оснастку как три джига в низу сами тяжолый и от него примерно по 40 см идут следующие , лёгкие , на коротких отводных 5 см , и по окушку тож работает . Надеюсь чем-то помог.
  С ув. Игорь
   
  Яремко А.А. подобається це.
 4. Яремко А.А.

  Яремко А.А. Модератор Команда форуму

  Мені цікаво більше друге передивився купу відео перечитав купу літератури і замітив одну цікаву річ всі рибаки поділились на два табори. На тих хто на основну жилку дає грузило на відвід твістер. І на тих хто твістер дає на основну жилу а на відвід дає грузило.
   
 5. VEL

  VEL Новачок

  Доброго дня Андрію. Скажу Вам по своєму досвіду, так як ловлю судака саме на оснастку з відвідним повідком, якщо ципляти грузило на відвід то збільшується число перекрутів і приманка (твістер, воблер і тд.) не розкриває свою гру, а в гіршому випадку просто волочиться по дну. Так що я придержуюсь саме тактики- на основну жилку дає грузило на відвід твістер.
   
  Яремко А.А. подобається це.

Поділитися цією сторінкою