Відкриття полювання на пернату

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Санчо33;218664 сказав(ла):
да серая куропатка у нас её очень много, есть и перепел но охотиться на него не пробовал,хотя купил манок перепелиный,утки в этом году тоже много хотя утки у нас обычно мало,на прошлых виходных добыл две утки, выздоравливайте и на охоту...
Дайте, будь-ласка, координати, де Ви купили манок на перепелицю. Дякую.
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Ну вот и конец! 26,10,14 закрытие по перу. Возможно еще будет выход,хотя. Считаю что в этом году охота по перу не удалась. Будем надеяться что по пушнине будет лучше.
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Закрытие было весьма интенсивным.Правда мой скромный результат всего две лысухи.Тем не менее закрылись довольно не плохо.
 

Вкладення

Санчо33

Новачок







Дайте, будь-ласка, координати, де Ви купили манок на перепелицю. Дякую.





на сайті манок ком юа
 

Охотнік 1952

Новачок
В Чуднівському р-ні за перші 4 виходи 20 крижових вполював а ще підранків скільки ненайшли.Добре що закінчилась відпустка требуло їхати на роботу бо патронів які купував на весь сезон закінчились.Розраховував що буде як в минулих роках а тут на тобі.Був такий випадок що їздив додому за набоями.
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Сьогодні дивився дошку оголошень УТМР,наказу про відкриття там не бачив,а от нові розцінки вже є.
Відстрілка разова для членів УТМР-50грн,відстрілка сезонна для членів УТМР-200,відстрілка разова для не членів УТМР-100,відстрілка сезонна для не членів УТМР-1000грн,також нові пільги,тепер від сплати внесків звільняються: почесні члени УТМР,учасники ВВВ,ліквідатори ЧАЕС(нажальне запамятав якої категорії)солдати строкової служби,голови первинних колективів.
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Питання до адмінів,чому не можу створювати нові теми? Чи можна внести зміни у назву теми,вірніше просто видалити рік,тай будемо її просто продовжувати.
 

$$Васян$$

Мисливець
Сьогодні дивився дошку оголошень УТМР,наказу про відкриття там не бачив,а от нові розцінки вже є.
Відстрілка разова для членів УТМР-50грн,відстрілка сезонна для членів УТМР-200,відстрілка разова для не членів УТМР-100,відстрілка сезонна для не членів УТМР-1000грн,також нові пільги,тепер від сплати внесків звільняються: почесні члени УТМР,учасники ВВВ,ліквідатори ЧАЕС(нажальне запамятав якої категорії)солдати строкової служби,голови первинних колективів.
Доброго дня! підскажіть чи є якісь пільги для учасників АТО які отримали статус Учасника Бойових Дій ???
с ув
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
$$Васян$$. Подзвоніть в УТМР ,2-01-02. Я думаю Виктор Анатолійович Рибак дасть більш компетентну відповіть на ваше титання.
 

mulyavchik

Снайпер
тобто якщо я член УТМР припруся до Вас на Бердичивщину чи ще кудись по Житомирський обл.то видстрилка для мене буде 200грн.?
 

Копатыч

Зброяр
тобто якщо я член УТМР припруся до Вас на Бердичивщину чи ще кудись по Житомирський обл.то видстрилка для мене буде 200грн.?
Для Вас будет, так называемая " гостевая " отстрелка для членов УООРа, а вот ее цену устанавливает сам охотпользователь.
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
тобто якщо я член УТМР припруся до Вас на Бердичивщину чи ще кудись по Житомирський обл.то видстрилка для мене буде 200грн.?
Для Вас будет, так называемая " гостевая " отстрелка для членов УООРа, а вот ее цену устанавливает сам охотпользователь.
Як на мене то це не правильно. Є організація УТМР але кожен осередок це окрема республіка,хоча всі ці осередки звісно ж роблять відрахування в головну контору.Якось воно через сраку все (вибачте за мій французський) Якщо ти член цієї організації то і внутрішні розцінки для членів повинні бути однакові ІМХО
 

Копатыч

Зброяр
Як на мене то це не правильно. Є організація УТМР але кожен осередок це окрема республіка,
Я тоже с "этим" не согласен, организация ОДНА, а взносы "разные". Но нас ни кто не спрашивал, сделали как "лучше", только для "себя любимых".
Внимательно прочитайте Закон Украины "об охоте и охот хозяйстве", там все четко расписано. А заодно, устав УООР, там тоже есть, некоторые ответы.
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Сьогодні був в УТМР. Брав відстрілку. І так відстрілка так як і в Житомирі, сезонна коштує 200 гривень,але,якщо планується полювання тільки в угіддях закріплених за твоїм колективом то відстрілка коштуватиме 180 гривень. Правда в подробиці панночка бухгалтер не вдавалась,а пана голови, не було на місці.
І на останок трохи пожахаю вас цінами нашого магазину при УТМР,шріт і картеч-92 грн/кг,порох "Крук"-320грн/банка.ПК-0,8 грн/шт
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Сьогодні був в УТМР, ось наказ



Ну і актуальна карта наших угідь де фіолетовим позначено відтворювальні дільниці. Нажаль формат карти А4,кращої на данний час нема

Кому цікаво можу скинути на пошту скан цієї карти в дуже великому розмірі.
 

Масянька99999

Мисливець
как же все-таки приятно смотреть что хоть у кого-то открывается охота, а у нас как всегда (Харьковская область), то рубашка длинная, то что-то короткое!
 

jon

Новачок
Завтра вже відкриття тому "Ні пуху, ні пера" всім
 
Зверху