Гільзи

solyamba

Мисливець
Гільзу отримав. Дякую продавцю. Все якісно і швидко. Гільза дійсно одностріл. Рекомендую.

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
Резерв 800 шт.

ДСП&ДВП

Новачок
"Не могу молчать"- стаття Л.М. Толстого (доступна в інтернет-джерелах для ознайомлення). Я не порівнюю себе з відомою людиною. Але.... Це повідомлення змусило мене написати інше повідомлення від користувача Форуму. І коли я нарешті БУВ ЗМУШЕНИЙ ДАНИМ МНОЮ СЛОВОМ перерахувати і перевірити отримані мною гільзи від форумчанин а https://uoor.com.ua/forum/index.php?members/krushinski00.12437/ Я ЗАБИРАЮ НАЗАД СВОЇ СЛОВА про мій попередній відгук. Гільза після перевірки (чого я ніколи не робив раніше!!!!!!!!!!!!!!!!) на 10-15 відсотків використанна повторно, має явні сліди обжиму (не цангою). При замовленні 500 шт. отримав рівно 510. Тепер я розумію хвилювання Віктора щодо попередньої оплати гільз.

Останнє редагування:

Sheff

Мисливець
Вітаю Друзі! Я думав що я один такий "щасливчик".Замовляв по телефону 1000(500 собі і 500 товаришові). У моєму ящикові було 540шт:/) білі гільзи Тахо 40шт, з яких уже стріляли 2-3рази(непотріб) я їх викинув. Передивляюсь інші гільзи (Ріо і елей) в багатьох сліди від обтискання, я думав десь 20-25℅.Я їх відкинув в сторону. Після сьогоднішнього посту в темі пішов перерахував -104шт. Якби в темі було сказано що попадають перезарядженні гільзи я б такої гільзи не брав. Гільзу одностріл використовую лише один раз.

Останнє редагування:

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
До надання пояснень продавцем резерв знімаю, так як гільзи теж замовляв товаришам.

krushinski00

Снайпер
Доброго усім.кому гільзи не підійшли -дам адресу на відправку назад.гільзи перебираю но кожну під мікроскопом не розглядаю якщо комусь попадає двострільні.

дядя Сеня

Снайпер
гильзы со стенда на Украине очень часто встечаются вторострел не вижу проблем в током асортименте главное цена и качество (чтоб гильзы были не в земле или тем более в песке)
резерв 500 штук если кому не подошли готов откупить 0984089599

кей

Мисливець
гильзы со стенда на Украине очень часто встечаются вторострел не вижу проблем в током асортименте главное цена и качество (чтоб гильзы были не в земле или тем более в песке)
резерв 500 штук если кому не подошли готов откупить 0984089599
Воно то так. Страшного нічого немає. Тільки в оголошенні ОДНОСТРІЛ. Якщо є дво- і т.д. потрібно вказувати.

Зверху