Документи які повинні бути у перевіряльників ( єгер,мисливствознавець, працівник держлісгоспу і.т.д.) ,що перевіряють мисливців під час полювання?

Степанович 2

Снайпер
Майже всі питання, як і в аналогічних темах піднімаються з однією метою вияснити, а "а чому вони тут їздять чи ходять і здійснюють перевірку".
Так кожен переживає, щоб його не образили не перевірили, а чого боятись нормальному і правильному мисливцю? Я б ще радувався, що взялись за добру справу по наведенню порядку в мисливській галузі. Білорусів як вихваляли, що в них порядок, але дався він ціною строгого виконання Закону всіма (і тими що з заслугами теж). В нас чомусь так не хочуть. Кожен думає, як відбитись від перевіряльника, як від назойливої мухи.
 

old hunter

Снайпер
По порядку:
а) Ст. 39 визначає права відповідальних осіб під час: "...полювання та добування мисливських тварин в інших цілях..." Ви розумієте суть? Перш ніж здійснювати заходи з перевірки необхідно встановити факт полювання. Є факт полювання - є право перевірки. Не доведений факт полювання - всього найкращого.
Ну Вы же как охотник знаете, что такое "полювання"?
Надеюсь не нужно напоминать, что нахождение в угодьях с оружием - это полювання".
Ну в БЗ так написано :)

Даже без оружия, но с охотничьей собакой.
А если без оружия или собаки, руководствуемся Конституцией и ПДД, если на авто.
 

Аникей

Мисливець
Майже всі питання, як і в аналогічних темах піднімаються з однією метою вияснити, а "а чому вони тут їздять чи ходять і здійснюють перевірку".
Так кожен переживає, щоб його не образили не перевірили, а чого боятись нормальному і правильному мисливцю? Я б ще радувався, що взялись за добру справу по наведенню порядку в мисливській галузі. Білорусів як вихваляли, що в них порядок, але дався він ціною строгого виконання Закону всіма (і тими що з заслугами теж). В нас чомусь так не хочуть. Кожен думає, як відбитись від перевіряльника, як від назойливої мухи.
Я так зрозумів що Ви знаєте як повинно бути по закону ,які у кого документи повинні бути, то розкажіть тут нам, чи це таємниця? Те що у мисливців повинні бути всі необхідні документи і вони не повинні порушувати закон це і так всім зрозуміло, цікавлять перевіряльники.
 
Зверху