Допоможіть вибрати першу рушницю.

ura83

Слідопит
В ті часи лисяче хутро було у великому попиті та ціні. Вичинена шкірка коштувала до 2- ох місячних зарплат. Молоді мисливці тепер сприймають це скептично, але хто пам'ятає ті часи - підтвердить мої слова.
А скільки взагалі лиса тоді було?, і скільки добували його за сезон?

П.С.
Теж чув що міняли зброю на лиси, мотоцикли:D і тд.
 

Mykola STARyy

Снайпер
В ті часи лисяче хутро було у великому попиті та ціні. Вичинена шкірка коштувала до 2- ох місячних зарплат. Молоді мисливці тепер сприймають це скептично, але хто пам'ятає ті часи - підтвердить мої слова.
Тоді в "моді" були норні. В Тернополі було кілька бригад спеціалізованих суто на лисах. Били десятками, переважно на норах з-під собак. На вул Будівельників жив світлої пам'яті Міша Топорницький, мав на подвір'ї штучну нору, тренував псів. Там був фактично клуб норників. Про Мішиних Жельчика і Джему до сих пір легенди ходять. Я тоді мав Раду вельштер'єрочку, теж був завсідником того клубу.:)
Ше одна нора була в Збаражі. Великий любитель норних, і не тільки, А.Я. Ногас експерт-кінолог проводив випробування, змагання, натаску.
Ностальжи...
Хтось іще мав нору на Новому Світі, але я там не був ні разу.
 

Leodr

Снайпер
Коллеги, по поводу шкур, есть у меня один знакомый лисятник, которому уже 70 лет то он за шкуры лис насобирал себе на жигули 6й модели. И это чистая правда!
 

Traktorist

Мисливець
В ті часи лисяче хутро було у великому попиті та ціні. Вичинена шкірка коштувала до 2- ох місячних зарплат. Молоді мисливці тепер сприймають це скептично, але хто пам'ятає ті часи - підтвердить мої слова.
За перший зимовий сезон мого полювання у 80-му році я здобув дві лисиці ,вичинив і продав по 120 рублів,потім взяв дозвіл і купив нову ІЖ 27 вона коштувала 240 рублів.А свою ІЖ 49 подарував братові.
 

Traktorist

Мисливець
Коллеги, по поводу шкур, есть у меня один знакомый лисятник, которому уже 70 лет то он за шкуры лис насобирал себе на жигули 6й модели. И это чистая правда!
В мене було 25 штук,хотів жінці шубу пошити,але моль поїла згодом.Да,шуба лисяча коштувала до 7000 рублів=жигулі.
 

Корнилов

Снайпер
В том году, охотясь на фазана, с петель сняли три лисы, поехали в УООР и поменяли их на две лицензии,на фазана, на следующий выход)))
 

Hovarf

Слідопит
А скільки взагалі лиса тоді було?, і скільки добували його за сезон?
Лиса тоді було в рази меньше. Коли бригада полювала в лісі на кабана , або козулю і на когось виходив лис - стріляли не задумуючись. І причиною було - матеріальне заохочення. Під час сезону на зайця багато мисливців з норними полювали суто на лиса по норах. Маючи робочих собак, за сезон можна було добре підзаробити.
 

Hovarf

Слідопит
А що в теперішні часи з лисом робити,якщо його вполюєш?
Я залишаю в лісі. Враховуючи мізерну ціну хутра та ситуацію з сказом, вважаю це правильним. Саму голову деколи здаємо єгеру для аналізів на сказ (якщо він цього вимагає).
 

CheshireCat

Мисливець
Я залишаю в лісі. Враховуючи мізерну ціну хутра та ситуацію з сказом, вважаю це правильним. Саму голову деколи здаємо єгеру для аналізів на сказ (якщо він цього вимагає).
А якщо лис все-таки був заражений сказом, хіба це залишання в лісі не сприяє поширенню сказу?
 

Hovarf

Слідопит
А якщо лис все-таки заражений сказом, хіба це залишання в лісі не сприяє поширенню сказу?
Звичайно ж стараюся прикопати землею, листям, гілками. Наскільки це можливо зробити підручними засобами.
 

ura83

Слідопит
Я залишаю в лісі. Враховуючи мізерну ціну хутра та ситуацію з сказом, вважаю це правильним. Саму голову деколи здаємо єгеру для аналізів на сказ (якщо він цього вимагає).


На мою думку: так не можна робити, ви ж мисливець і це ваш який б не був, але трофей.
також є товариші які залишають здобич у лісі.... - для мене це не є мисливці, або забирайте, або не стріляйте.

П.С.

Я Лисицю, або здаю повністю тушкою. Минулого року ціна була від 100 до 150 грн.
А переважно у більшості випадків везу на виправку (шкуру сам не знімаю) .

Обережно у поліетиленовий пакет і не страшний ніякий сказ.
 

Hovarf

Слідопит
Я Лисицю, або здаю повністю тушкою. Минулого року ціна була від 100 до 150 грн.
А якщо нема куди здати цей самий трофей? Ні шкірку , ні шкірку з тушкою. Якщо нікому вони не потрібні ні за 100 грн. ні задарма. Тоді як бути, привезти додому і закопати на городі чи в саді. А як бути міському мисливцю, привести лиса в обласний центр і викинути в загальний смітник, піддаючи небезпеці і себе і оточуючих?
 

Hovarf

Слідопит
ви ж мисливець і це ваш який б не був, але трофей.
Так, я мисливець, але до лиса вже давно відношуся не як до трофея, а як до шкідливого для мисливського господарства хижака, чисельність якого потрібно зменшувати.
 

ura83

Слідопит
А якщо нема куди здати цей самий трофей? Ні шкірку , ні шкірку з тушкою. Якщо нікому вони не потрібні ні за 100 грн. ні задарма. Тоді як бути, привезти додому і закопати на городі чи в саді. А як бути міському мисливцю, привести лиса в обласний центр і викинути в загальний смітник, піддаючи небезпеці і себе і оточуючих?

Так, я мисливець, але до лиса вже давно відношуся не як до трофея, а як до шкідливого для мисливського господарства хижака, чисельність якого потрібно зменшувати.



З цієї неприємної ситуації є два виходи :

1. Не стріляйте
2. Якщо немає куди здати (хоча дуже сильно у цьому сумніваюсь., при бажанні можна найти навіть у столиці м. Київ - раз ви згадали про міського мисливця:D) відайте чи завезіть до Егерів чи у районне, або міське товариство . Там вони знають куди їх подіти. і вам буде + і їм буде добре:).

Ось Корнілов писав як дві шкури поміняв на відстрілочну на Фазана

П.С.

Ви дорослий чоловік і не мені вас навчати :D:D:D
Але стріляти лиса і ногами "запорпувати":D його у лісі не є зовсім етично для культурного мисливця.
 

Корнилов

Снайпер
На мою думку: так не можна робити, ви ж мисливець і це ваш який б не був, але трофей.
також є товариші які залишають здобич у лісі.... - для мене це не є мисливці, або забирайте, або не стріляйте.

П.С.

Я Лисицю, або здаю повністю тушкою. Минулого року ціна була від 100 до 150 грн.
А переважно у більшості випадків везу на виправку (шкуру сам не знімаю) .

Обережно у поліетиленовий пакет і не страшний ніякий сказ.
А сорок и ворон тоже надо забирать? Или они не трофеи?))):p:D
 

Корнилов

Снайпер
З цієї неприємної ситуації є два виходи :

1. Не стріляйте
2. Якщо немає куди здати (хоча дуже сильно у цьому сумніваюсь., при бажанні можна найти навіть у столиці м. Київ - раз ви згадали про міського мисливця:D) відайте чи завезіть до Егерів чи у районне, або міське товариство . Там вони знають куди їх подіти. і вам буде + і їм буде добре:).

Ось Корнілов писав як дві шкури поміняв на відстрілочну на Фазана

П.С.

Ви дорослий чоловік і не мені вас навчати :D:D:D
Але стріляти лиса і ногами "запорпувати":D його у лісі не є зовсім етично для культурного мисливця.
Ну лис стрелять надо))) , ведь они разносщики и плюс приятная выгода))):D:D:D
 

Hovarf

Слідопит
Але стріляти лиса і ногами "запорпувати":D його у лісі не є зовсім етично для культурного мисливця.
В нас з Вами трошки різні погляди на це питання. Я вважаю , що в даному випадку це етично. Принаймні вирішується два питання - зменшення чисельності і мінімальний ризик заразитися (не дай Боже ) сказом.
 
Зверху